Menü Kapat

Hasta Karyolası Ürünleri

Hasta karyolası hastalar içi üretilen birçok farklı ürün modeli olan özel bir karyola türüdür. Hasta karyolası ürünleri ürün çeşitliliği bakımından farklılık göstermektedir. Hasta Karyolası ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Her ekonomiye göre hasta yatağı ürünleri bulunmaktadır. Hasta karyolası ürün çeşitliliğini etkileyen bir başka faktör karyola da kullanan parçalardır. Parçaların özelliklerine hasta karyolası ürün çeşitliliği değişmekte ve fiyatlarda buna göre oluşmaktadır. Hasta karyolası ürünlerini sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Hasta karyolası ürünlerini kısaca siz değerli müşterilerimize anlatmak gerekirse şöyle anlatabiliriz:

Öncelikle en ekonomik ürünümüz olan iki motorlu hasta karyolasından başlayalım. Bu karyola modelimizde dual motor bulunur. Bu dual motor sayesinde karyolanın ayak ve baş kısımları hareket etmektedir. Bu hareketler sayesinde hasta karyola üzerinden ihtiyacını gidermektedir. Beş farklı çeşidi vardır. Yan korkuluğu ve başlığı demir olan karyolamız en ekonomik iki motorlu hasta yatağı modelimizdir. Yan korkuluğu plastik başlığı da plastik olan karyolamız ise iki motorlu hasta karyolası içinde en pahalı modelimizdir. İki adet özel modeli bulunmaktadır. Birincisi ev tipi ahşap hasta karyolasıdır. Bu modelimiz tamamen ahşaptan oluşmuştur ve ev için idealdir fiyatı en ekonomik iki motorlu hasta yatağı fiyatları civarındadır. Diğer modelimiz ise lazımlıklı hasta yatağıdır. Bu modelimiz de tuvalet ihtiyacını karşılayamayan hastalar için yapılmıştır.

Hasta karyolası modelleri

Diğer bir hasta karyolası modelimiz üç motorlu yani piston motorlu karyolamızdır. Bu karyolamız da asansör özelliği bulunmaktadır. Fiyat olarak iki motorlu hasta karyolasından biraz daha fazladır. Yan korkulukları ve başlıkları plastiktir. Dört motorlu hasta karyolamız son hasta yatağı ürünümüzdür. En konforlu ve fiyat olarak en lüks hasta karyolamızdır. Motoru eğim özelliğine sahiptir.

Hasta karyolası ürünlerinin yanında yatağa mahkum yani sürekli yatan hastalar için havalı yatak ürünümüz bulunmaktadır. Bu ürünümüz hastanın vücudunda yara çıkmasını engelleyen ve vücutta terlemeyi önleyen bir şişme yataktır. Bu yatak aynı zamanda hastaya masaj hissi vererek hastayı yatak üzerinde rahatlatmaktadır.  Hasta karyolasıyla beraber verdiğimiz bir diğer ürün serum askısıdır. Serum askısı sayesinde hasta evindeyken serumunu oldukça rahat bir şekilde kullanabilir. Hasta karyolasında visco yatak gibi yatak üzerinde hastanın yatışını göre pozisyon olabilen bir yatak türü de bulunmaktadır.