Hasta Karyolası Modelleri

Hasta karyolası, hastane ve ev tipi hasta yatakları, satılık ve kiralık olarak uygun fiyatlarla web sitemizden online olarak satın alınabilir. Son zamanlarda hastaya yönelik geliştirilen yeniliklerde büyük gelişmeler yaşanıyor. Bu gelişmelerin gerçekleştiği en önemli alanlardan birisini, hasta karyolası ve yatak sektörü oluşturuyor. Birden fazla üreticinin yer aldığı sektör içerisinde yenilikleri ortaya çıkaran ve rehber olan firma sayısı oldukça az bulunuyor. Haskar Medikal, hasta karyolası ve yatak üretimleri hususlarında yeniliklere öncülük eden markalardan birini ifade ediyor.

Hasta Karyolası Ürünleri

Hastaların daha iyi şartlar içerisinde bakılabilmesi için birçok yenilik gerçekleşti. Bu yeniliklerden en önemlileri arasında modern hastanelerin kurulması ve bunların malzemelerinin de aynı şekilde modern ve yeni nesil sistemlerden oluşturulması yer alıyor. Hasta karyolaları da yeni nesil malzemeler arasında bulunuyor. Karyolaların hastalar için sundukları faydalar sayesinde iyileşme süreçleri çok daha kısa sürebiliyor.

Haskar Medikal, hasta karyolalarının imalatını yaptığı gibi aynı zamanda da satış ve kiralama hizmetlerini de sunuyor. Birbirinden kaliteli ve işlevsel hasta karyolası modellerine daha hızlı ulaşmanızı sağlayabilmek için online satış sitesi üzerinden sipariş vermenizi sağlıyor. Teslimat ve kurulum gibi hizmetleri de sunan Haskar Medikal, müşteri memnuniyetini sağlayan prosedürleriyle mutlu olmanızı sağlıyor.

Hasta Karyolası Ürünleri

Hasta Karyolası Ürünleri

Haskar Medikal tarafından imal edilen 2 motorlu ürünler baş ve ayak kısımlarının oynatılabilmesini mümkün kılıyor. Bununla beraber 3 motorlu ürünlere de sahip olan Haskar Medikal, baş, ayak ve yüksekliği ayarlanabilen hasta karyolası modelleriyle kullanım işlevselliğini artırıyor. 4 motorlu ürünleriyle beraber lazımlıklı hasta yatağı modellerine de sahip olan şirketin ürünlerine ulaşmak için online sitesinden sipariş verebilir veya telefonla arayarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Neden Hasta Karyolasına İhtiyaç Var?

Hastalar için en iyi ortamın sağlanabilmesi adına hasta yatağı imalatları daha da önem kazanmaya başladı. Birbirinden farklı markaların ürettiği ürünler daha iyisini sunabilmek için piyasaya sürülüyor. Haskar Medikal, tecrübe ve birikimiyle ürettiği hasta yatağı modelleriyle işlevsellik açısından çok avantajlı ürünler piyasaya çıkarıyor. Hastaların yatarken daha rahat etmelerini sağlayan karyola modellerinin baş ev ayak kısımlarının hareket edebilmesi ve daha farklı özellikleri sayesinde hasta konforu mümkün hale geliyor.

Hasta karyolaları için imal edilen hasta yatakları da hasta konforunun sağlanabilmesi adına sahip olunması gereken önemli bir malzemedir. Böylece hasta için oluşturulan dinlenme ortamının daha sağlıklı olması mümkün olabiliyor. Hasta psikolojisini iyi edecek ortamın ayarlanması hastanın iyileşmesini hızlandırıyor. Hasta karyolası ve hasta yatağı modelleriyle hem hastanın konforu hem de psikolojisi olumlu yönde ilerliyor.

Hasta Yatakları

Hasta Yatakları

Hasta karyolası, bugün, tıbbi cihazlar kategorisinde yasal olarak da kabul görmüş, önemli bir hasta odası eşyasıdır. Bu yatakları bu derece önemli kılan en önemli faktör ise; sağladığı konfor yanı sıra hastaya geniş bir hareketlilik imkanı sunması diyebiliriz.

Artık neredeyse tamamı elektrikle çalışan motor sistemiyle donatılmış otomatik hasta yatakları tüm hastaneler ve diğer bakım merkezlerinde yaygın olarak kullanılıyor. Bu otomatik, kumandalı yatakların üretiminden önce kullanılan ve elle çevirmeli (manuel) sistemle konumu değiştirilebilir yataklar, hem bakıcı hem de hasta için zahmetli bir eşyaydı. Motorlu yatakların seri üretimine geçişle birlikte hastalar ve bakım verenler rahat bir nefes aldı. Hastanın bakıcıya bağımlılığı azaldı, ergonomik el kumandası sayesinde yatak üzerinde tam bir kontrol sahibi oldu.

Haskar Medikal, seçkin mühendislik kadrosuyla Türkiye’nin en iyi hasta karyola modellerini üretmeye ve Türkiye’nin her yerine pazarlamaya devam ediyor. Markanın hem imalatını hem de pazarlamasını kendisi yapması ürünlerin daha uygun fiyata müşterilere sunulmasını sağlıyor. Arada aracılar olmadan yapılan pazarlama sayesinde en kaliteli hasta karyola modellerine çok uygun fiyatlara sahip olunabiliyor. Haskar Medikal, kurulduğu andan beri yenilikçi çalışmalarla en iyi hasta karyola tasarımlarını üretmeye devam ediyor.

İhtiyaçlara Göre Hasta Karyolası Modelleri

Haskar Medikal tarafından üretilen hasta karyolası modellerinin birden fazla seçenekle sunuluyor. 2, 3 ve 4 motorlu sistemlere farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılıyor. En temel hareketi sağlayan iki motorlu tasarımlar hastanın daha rahat oturmasını ve dinlenmesini sağlıyor. 3 ve daha fazla motora sahip modellerin sağladığı değişik hareketler de ağır hastaların kendilerini daha iyi hissetmesi için kullanılabiliyor.

Üretilen hasta karyolası modellerinin sahip olduğu havalandırma kanalları yatağın havasız kalmasını önlüyor. Bu da, terleme ve nemden kaynaklanacak kötü kokuların oluşumunu engelliyor. Aynı zamanda da hastanın konforunu sağlıyor. Hasta karyola modellerinin hepsi birinci sınıf malzeme kullanılarak imal ediliyor. Böylece uzun süre dayanabiliyor. Karyolanın güvenlik gibi prosedürler açısından da standartları karşılaması Haskar Medikal markasını ön planla çıkarıyor.

Haskar Medikal tarafından imal edilen hasta karyolası modelleri; 360 derece hareket ettirilebilir tekerlek, fren sistemleri, çıkarılabilir korkuluk, el kumandası ve daha farklı özelliklerle piyasanın en iyileri arasındadır. Hastaların daha rahat edebilecekleri hasta karyolası modelleri üzerinde çalışmalarını sürdüren Haskar Medikal yatak karyolası ürünleri güvenilir şekilde kullanılabilir. Uygun fiyat avantajları da karyola modellerini ön plana çıkaran diğer bir avantajdır.

Hasta Yatakları

Haskar Medikal tarafından hasta yatağı imalatı da yapılıyor. Hasta yatakları, uzun süre yatarak tedavisi sürecek kişiler için mutlaka kullanılması gerekiyor. Bunun sebebi, hem hasta konforunun sağlanması hem de yatak yaralarının oluşumunun engellenmesine yöneliktir. Uzun süre yatan kişilerin normal yataklardan kaynaklanacak yaralar çıkabilir. Ancak hasta yataklarındaki tasarım hava kanallarına sahiptir ve yatak yaralarının çıkmasını engeller.