Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Almak Mı Kiralamak Mı

Hasta Yatağı Almak Mı Kiralamak Mı

Hasta yatağı satın almadan önce elbette araştırmalar yaparız. Piyasada bulunan birçok sağlık firmasının satışını yaptığı çok çeşitli hasta yatakları vardır. Fakat biz hastalarımıza bu medikal sağlık ürünlerini alırken tedavilerinin yapılmasından ziyade doğru tercihler yapılmadığında oluşabilecek birçok olumsuzlukla karşı karşıya kalma tehlikesi bulunmaktadır. Nedir bu tehlikeler dersek? Bunlar satın almış olduğumuz hasta yatağının, çeşidi hangi malzemeden üretildiği sağlık bakanlığının koymuş olduğu standartları taşıyıp taşımadığını gözden geçirmemiz gereken önemli konulardır. Hali hazırda tedavi olması gereken hastanın veya yatağa bağımlı felçli hastaların kullanması gereken bir sağlık ürünü olduğu için de konforlu rahat ettirilebilen vücut yapısına ağırlığına uygun şartlarda üretilmiş seçimler yapmamız gerektiğini de unutmamalıyız. Hasta yatağı dediğimizde öncü bir kurum olan Haskar Medikal firması bu konuda tavsiye edilebilecek öncelikli firmaların başında gelmektedir.

Neden HASKAR MEDİKAL?

Haskar Medikal firması ilk olarak uzun seneler sağlık sektöründe hizmet veren bir kurumdur. Onlarca çalışanının var olduğu firma hem deneyimli personel açısından hem de yetiştiricilik konusunda destek vermektedir. Bununla birlikte sadece sağlık sektörünün içinde yer almasından ziyade, sivil toplum kuruluşlarıyla da  koordine edilen ve hasta yatağı konusunda medikal ürün desteğini esirgemeyen bir vizyona sahip olduğunu belirtebiliriz. Hasta yatağını satın aldığımız an dan itibaren birçok sayıda temsilciliğinin ve bayi ağı olduğunu sizlere hatırlatmakta fayda olduğunu düşünmekteyiz. Satın alınan hasta yatağı hastanın sağlık sorununa uygun tedavi sürecine olumlu etki edecek ve basit kolay kullanılabilinir özelliğe sahip, aynı zamanda steril ve anti bakteriyel malzemelerden üretilen yataklar olduğunu söyleyebiliriz.

Haskar Medikal’de Hasta Yatağı Fiyatları Çok Uygun

Haskar Medikal firması, hasta yataklarının üretim aşamasından satış aşamasına kadar fiyat politikasını günümüz şartlarının daha altında kar marjıyla tutarak sağlık konusunda ki özverisini yıllarca deneyim sahibi olduğunu da böylece gözlemlemiş olabiliriz. Ayrıca firma, yine hasta ve hasta yakınlarını düşünerek, hasta yatağının satışının yanı sıra kısa tedavi süreci olan hastalar için kiralama hizmeti de vermektedir. Bu hizmet hem hasta hem de hasta yakınlarının daha az maliyetle iyileşme sürecine avantajlı bir etki yaratmak adına böyle bir satış politikası izlemektedir. Bu sayede tedavi olacak operasyon geçirmiş veya belli bir süre hasta yatağında tedavi olacak hastanın daha sonra kullanımından doğabilecek her türlü durumlarda kiralama hizmetinden yararlandırarak büyük ölçüde tasarruf etmemize yardımcı olan firma niteliğini taşıdığını da ayrıca belirtebiliriz.

İyileşme sürecinde örneğin; 5 aylık bir tedavi sırasında hasta kendi evinde de kullanabileceği özellikte kişiye özel dizayn edilen bu yatakları kiralayarak satın almadan da rahatça ve konforlu bir şekilde hasta yatağı gereksinimini tamamlamış olacaktır. Bu hizmet sadece deneyimli ve stok maliyeti katmadan hasta ve hasta yakınlarını ön planda tutan fiyattaki artıştan değil sürüm kazanımı anlayışında var olan firmalar yapabilmektedir. Bunların en başında sizlere tavsiye edebileceğimiz Haskar Medikal firması pazar payı konusunda da hatırı sayılır bir firma olduğunu da tekrar belirtmek isteriz. Sağlıklı günlere…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.