Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Bölge Bayilerimiz

Hasta Yatağı Bölge Bayilerimiz

Hasta Yatağı Hizmeti Verdiğimiz İller

Hasta Karyolası Adana

Adana ili hasta yatağı hizmeti verilen illerin başında gelmektedir. Yoğun nüfusa sahip olan bu ilimiz Akdeniz bölgesinin en kalabalık illerindendir. Hasta yataklarıyla beraber havalı yatak ve şilte hizmeti de verilmektedir. Adana’nın yoğun göç alan bir şehir olmasından ötürü hasta karyolasına duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Yatağa bağımlı hastalar için önemli bir üründür. Bu tür hastaların hasta karyolası kullanması sağlıkları açısından oldukça önemlidir. Hasta yatağı kullanan hasta daha çabuk ve sağlıklı bir iyileşme süreci geçirecektir. Hasta karyolasının avantalarından biri evde kullanmaya uygun olmasıdır.

Hastanede sürekli yatan bir hastanın iyileşme süreci uzamaktadır. Hastane vb sağlık yerlerinin kalabalık ve gürültülü olması hastanın rahatlığı açısından da olumsuz bir etkiye neden olur. Hastanelerin ayrıca kalabalık olması hastanın bulaşıcı hastalık kapma riskini arttırmaktadır. Bu nedenden ötürü hastanın evde tedavi görmesi daha sağlıklı ve rahattır. Hasta karyolası hastanın evde tedavi görmesine olanak sağlayarak hastanın daha rahat bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı olur. Hasta karyolasının tercih edilme nedenlerinden biri de evde kullanıma müsait olmasıdır. İç ölçüleri 90 santimetreye 190 santimetre dış ölçüleri ise 1 metreye 2 metre olan hasta yatakları evin bir odasında rahatça kullanılacak şekilde üretilmektedir. Adana’nın merkezine ve tüm ilçelerine hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti verilmektedir. Siparişleriniz aynı gün içinde hızlı bir şekilde evinize kadar ulaştırılmaktadır. Havalı yatak ürününün de satın alınması durumunda hastanın vücudundaki terleme ve yara çıkma olasılığı engellenir.

Hasta Karyolası Ankara

Hasta yatağına yüksek sayıda ihtiyaç duyulan illerden biride Ankara’dır. Nüfusun diğer illere fazla olması bu ildeki hasta karyolası ihtiyacını arttırmıştır. Hasta karyolası hasta sağlığı bakımından oldukça etkili bir üründür. Hastanın daha sağlıklı yatması ve daha konforlu bir tedavi süreci geçirmesi için hasta karyolası kullanmanın önemi büyüktür.  Hasta yatağı birçok modeli bulunan ve her bütçeye uygun olarak tasarlanan özel bir yatak çeşididir. Firma olarak karyola modellerini imalat atölyemizde üretmekteyiz. Ülkemizde hasta yatağı imalatı yapan firmalardan biri Haskar Medikal’dır. Firmanın imalat ofisi İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ürün gönderimi yapmaktayız. Ürün gönderimi yaptığımız illerden birisi Ankara’dır. Ankara’nın tüm ilçelerine satış ve kiralama hizmeti verilmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürün bir gün sonra evinize kadar teslim olmaktadır. Ürün evinize kurulmuş bir vaziyette gelirken sadece başlıkların takılması gerekir. Başlıklar da oldukça kolay bir şekilde takılabilmektedir. Ankara’nın en uzak ilçeleri dahil her yerine eve kadar teslim satış hizmeti bulunmaktadır. Kısa süreli ihtiyaçlar için kiralama hizmeti de sunulmaktadır. Kiralama hizmetini Ankara’da bulunan bayilerimiz aracılığıyla yapabilirsiniz. Tüm modellerimiz iki yıl garantili olarak hizmete sunulur. Yatakla ilgili herhangi bir sorun olduğu zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız Ankara’da bulunan yetkili bayimiz ile iletişime geçerek yatağın sorununun aynı gün içinde çözülmesinde yardımcı olur. Ankara’da yaşayıp yatak ihtiyacı olan vatandaşlarımız firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlarla satın alma ya da kiralama yapabilmektedir.

Hasta Karyolası Antalya

Akdeniz bölgesinde hasta yatağı hizmeti verilen illerin başında nüfus olarak en yüksek nüfusa sahip olan Antalya ili gelmektedir. Antalya, Alanya ve diğer ilçelerde hasta yatağı hizmeti verilmektedir. Hastanın konforu ve güvenliği için önemli bir ürün olan hasta yatağı bu nedenle oldukça tercih edilen bir ürün olmuştur. Özellikle son yıllarda hasta yataklarında kullanım artışı çok fazladır. Bunun sebepleri sadece hastanın konforu ve güvenliğini sağladığı için değil aynı zamanda kullanımının oldukça kolay olmasıdır. Hasta ve bakıcısı hasta karyolasının kolay kullanımı sayesinde daha rahat bir tedavi süreci geçirir. Hastanın psikolojik ve fiziksel açıdan da daha iyi bir süreç geçirmesi hasta yatakları sayesinde daha mümkündür.

Hasta yatakları hareket özelliğine sahiptir. Bu hareketi motoru sayesinde yapmaktadır. Hareket edebilen ve motoru bulunan bu yataklara elektrikli hasta yatakları adı verilmektedir. Prize takılı olarak 24 saat çalışan bu yataklar hastanın vücudunun hareket etmesine olanak sağlar. Felçli ve yatalak hastalar için hasta karyolası kullanımı özellikle çok önemlidir. Elektrikli hasta yataklarının motoruna göre birçok farklı modeli bulunur. Kilolu hastalar için ya da zayıf hastalar için farklı türde modeller bulunmaktadır. Antalya ilimizde elektrikli hasta yataklarının satışı ve kiralaması sıkça yapılmaktadır. Lazımlıklı yatak gibi özel modeller de bulunmaktadır. Medikal ürünler arasında sıkça tercih edilen hasta yatağı Antalya şehrinde de oldukça popülerdir.  Ev tipi ve hastane tipi modelleriyle her yerde kullanıma sahip hasta yatakları yatalak hastanızın daha iyi bir tedavi süreci geçirmesine yardımcı olur. Antalya’dan hasta karyolası satın almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Karyolası Diyarbakır

Diyarbakır hasta yatağı satışı ve kiralaması yapılan illerden biridir. Diyarbakır oldukça kalabalık bir şehir olduğu için hasta karyolası ihtiyacı bu şehirde fazladır. Diyarbakır’ın merkezine ve tüm ilçelerine hasta yatağı satışı ve kiralaması yapılmaktadır. Güneydoğu Anadolu bölgesindeki iller arasında hasta yataklarının en çok talep edildiği illerin başında gelmektedir. Bu ildeki hasta yatağı siparişleri aynı gün içinde ücretsiz ve hızlı olarak teslim edilmektedir. Aynı zamanda ücretsiz olarak kurulum hizmeti de verilmektedir. Yatalak hastalar için üretilen hasta yatakları bu hastaların konforu için hizmete sunulmuştur. Ülkemizde yatalak ve bakıma ihtiyaç duyan hasta sayısının çok olması hasta yataklarının önemini arttırmıştır. Diyarbakır’da bakıma ihtiyaç duyan hasta sayısının çok olduğu illerden biridir.

Hasta yatağı motor, yan korkuluk, başlık, serum askılığı takma bölümü ve tekerlekleri bulunan özel bir yatak türüdür. Hasta yatağı satın alanlara serum askılığı ve kumanda pili de ücretsiz olarak verilmektedir. Bunun yanında hasta karyolasıyla beraber kullanılan dört parçalı şilte de ücretsiz olarak verilir. Haskar Medikal imalatçı firma olduğundan dolayı imalattan direk olarak ürünü hizmete sunmaktadır. İmalattan direk olarak satış olduğu için daha uygun fiyatlarla hasta yatağı kiralama hizmeti sağlanmaktadır. Hasta karyolası iki yıl garantili olarak hizmete sunulur. Her bütçeye uygun ve hastanın yapısına uygun hasta yatağı modelleri bulunmaktadır. Toptan ve perakende olarak hasta yatağı satışı yapılmaktadır. Diyarbakır’da hasta yatağı satın almak ya da kiralamak isteyenler bu şehirde ki bayimizle iletişime geçebilir.

Hasta Karyolası Eskişehir

Türkiye’nin kalabalık şehirlerden biri olan Eskişehir hasta yatağı kullanımında Türkiye’de üst sıralarda olmaktadır. Eskişehir ve ilçelerine aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve teslimat hizmeti bulunur. Bu hizmet Eskişehir de bulunan bayiimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Siparişi verdiğiniz gün içinde yatak evinize hızlı ve güvenli bir şekilde gelmektedir. Hasta karyolası özel bir yatak çeşididir. Hareket edemeyen hastaların hareket edebilmesi için üretilen ve satışa sunulan bir yataktır. Hasta yatakları sayesinde hareket edemeyen ya da zor hareket eden hasta daha rahat bir şekilde hareket edebilecektir. Bu hareket hasta yatağının motoru sayesinde baş ve ayak kısmını kaldırması sayesinde olmaktadır. Bu hareket sayesinde hasta psikolojik ve fiziksel açıdan daha sağlıklı bir tedavi süreci geçirir.

Hasta yatağıyla beraber hastanız için uygun fiyatlarla havalı yatak da satın alabilirsiniz. Havalı yatak hastanın vücudundaki yara oluşumunu engelleyen aynı zamanda hastanın terlemesini de önleyen özel bir yataktır. Havalı yatak şişme bir yataktır. Hasta yatağı gibi o da elektrikle çalışır ve motoru bulunur. Eskişehir de hasta yatağı satışı olduğu gibi havalı yatak satışı da olmaktadır. Havalı yatağın ücretsiz olarak kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır. Set halinde bu iki ürünü alırsanız daha uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Hem hasta yatağı hem de havalı yatak iki yıl garantili olarak hizmete sunulur. Hasta yatağı satın alan müşterilere, dört parçalı hasta yatağını ve serum askılığını ücretsiz olarak vermekteyiz. Hasta karyolası evinizde kolayca kullanılabilmektedir.

Hasta Karyolası İzmir

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden olan İzmir’e de hasta yatağı hizmeti verilmektedir. Hasta karyolası hizmeti veren birçok firma bulunurken bu firmaların arasında kaliteli ve sağlam satış yapan firma bulma olasılığı oldukça zordur. İzmir de Türkiye’nin en büyük şehirlerden biri olduğu için birçok firma bu ilde hasta yatağı hizmeti vermektedir. Bu firmalar arasında kaliteli ya da kalitesiz hizmet veren birçok firma bulunur. Hastanın sağlığı için kaliteli ve sağlam hasta yataklarının kullanılması oldukça önem arz etmektedir. Kalitesiz ve sağlam olmayan bir yatakta tedavisine devam eden hastanın sağlık durumu daha da kötüye gidecektir. Hasta yatağı birçok farklı yerde kullanılabilmektedir. Bu yerlerden bazıları ev, hastane vb sağlık kuruluşlarıdır.

Hasta yataklarının ev tipi ve hastane tipi modelleri bulunur. Bu modellerden hastane tipi modeller evlerde, hastanelerde vb yerlerde kullanılan bir hasta karyolası modelidir. Ev tipi model ise adından da anlaşılacağı üzere evlerde kullanıma uygun olarak üretilen bir model çeşididir. Hasta yatağı sayesinde hastanız uzun süre konforlu bir şekilde tedavisine devam etmektedir. Hasta yatağı İzmir için de uzun yıllar ilk günkü kalitesinde ve sağlamlığında olmaktadır. İzmir’in merkezine ve tüm ilçelerine hasta karyolası satışı ve kiralama hizmeti verilmektedir.  Hasta yatağı evinize kadar getirilip ücretsiz bir şekilde kurulmaktadır. Oldukça sağlam bir yatak modeli olduğu için kilolu ya da yaşlı hastalar kolayca tedavi sürecini devam ettirebilmektedir. Hasta için kaliteli ve sağlam hasta yatağı satışı ve kiralaması yapan firma tercih etmiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haskar Medikal yirmi yılı aşkın tecrübesiyle hasta karyolası sektöründe farklı bir konuma bulunmaktadır.

Hasta Karyolası Konya

İç Anadolu bölgesinin en büyük şehirlerden biri olan Konya’da hasta yatağı modelleri sıkça kullanıma sahiptir. Hasta yatağının sağlam, konforlu, güvenilir ve rahat bir ürün olması sıkça tercih edilmesinin sebeplerindendir. Normal yataklara oranla daha farklı bir yatak türü olan hasta yatağı hareket edebilen, elektrikle çalışan ve kapladığı yer bakımından oldukça pratik olan bir yatak türüdür. Hastanede kullanılan bu konforlu yataklar son yıllarda evlerde de kullanılmaya başlanmıştır. Bakıma ihtiyacı olan, ya da doğuştan, sonradan yatalak olmak zorunda kalmış hastaların hasta yataklarında yatmaları sağlıkları açısından daha iyidir. Hasta yatakları ülkemizde son yıllarda oldukça fazla sayıda talep edilen bir ürün olmuştur. Konya şehri de hasta karyolasına talebin yüksek olduğu şehirlerden biridir. Konya’nın Türkiye’nin en büyük şehirlerden biri olması bu talebin yüksek olmasındaki etkenlerden biridir. Konya merkezine ve ilçelerine hasta karyolası hizmeti verilmektedir.

Hasta karyolası satın alınırken kaliteli ve sağlam modellerin alınmasına dikkat edilmelidir. Satın alma hizmeti olduğu gibi kısa süreli kullanımlar için kiralama hizmeti de bulunur. Konya ili de hasta yatağı kiralaması yapılan illerden biridir. Kiralama hizmetini genel olarak birkaç ay yatarak tedavi görmesi gereken hastalar tercih etmektedir. Hasta yatakları kaliteli olmasının yanı sıra fonksiyonel olmasıyla da normal yataklara oranla farklı bir konumdadır. Teknolojik gelişmelere bağlı olarak hasta karyolası modelleri de değişim gösterir. Örneğin on yıl önce manuel hasta yatakları hizmete sunulurken günümüzde elektrikle çalışan hasta yatakları sıklıkla tercih edilmektedir. Hasta yataklarının eski zamanlarda sadece baş kısmı hareket ederken günümüzde baş ve ayak kısmının hareket etmesinin yanı sıra ayrıca yukarı aşağı da hareket edebilmektedir.

Hasta Karyolası Samsun

Türkiye’nin tüm bölgelerine hasta yatağı hizmeti verildiği gibi Karadeniz bölgesinde de hizmet verilmektedir. Karadeniz bölgesinde hizmet verilen şehirlerden biri de Samsun şehridir. Samsun’un Karadeniz’in ve Türkiye’nin en büyük şehirlerden biri olması hasta karyolasının bu şehirde talebinin yüksek olmasına neden olmuştur. Karadeniz bölgesinde hasta yatağı kullanımının en yüksek olduğu şehirlerden biri olmuştur. Hasta yatağının her bütçeye uygun modelleri bulunmaktadır. Ekonomik hasta karyolası bulunduğu gibi lüks hasta karyolası da bulunmaktadır.  Kiralık ve satılık olarak Samsun’da hasta yatağı hizmeti verilmektedir. Samsun ve ilçelerine aynı gün içinde ücretsiz olarak kurulum ve teslimat hizmeti de bulunmaktadır. Samsun da bulunan şubemiz üzerinden hasta yatağı siparişleri verilebilmektedir.

Samsun’a hasta yatağı satışı ve kiralaması yapan firmamız sadece satış öncesi değil satış sonrası hizmete devam etmektedir. Ülkemizde satış sonrası destek genellikle ikinci planda olurken Haskar Medikal satış sonrası desteğe oldukça önem verir. Haskar Medikal bu nedenden ötürü iki yıl garantili olarak hasta yataklarını hizmete sunmaktadır. Bunun yanı sıra üretici firma olduğu için aynı zamanda on yıla kadar da yedek parça garantisi vermektedir. Samsun şehri içinde en kaliteli ve sağlam hasta yatakları Haskar Medikal tarafından hizmete sunulur. Hasta karyolası üretiminde kullanılan parçalar oldukça sağlam olmakla beraber karyolanın hareket etmesini sağlayan motorun gücü 4500 newton gücündedir. Bu nedenden ötürü kilolu ya da obez bir hastada herhangi bir sıkıntı yaşamadan hasta karyolası üzerinde tedavisini sürdürebilmektedir. Samsun’da yaşayıp hasta yatağı satın almak ya da kiralamak isteyen vatandaşlarımız Haskar Medikal firmamızla iletişime geçebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.