Konfor sağlayan hasta yatağı modelleri

Ciddi bir rahatsızlık sonunda geçirdiği ameliyatlara rağmen tedaviye cevap vermeyen ve uzun yıllar yatarak hayatını idame ettirmek zorunda kalan hastalar için çoğu firma teknolojiyi akıllıca kullanarak son derece faydalı ve konforlu bir ürün olan hasta yatağı üretimi ile satışını yapmaktadırlar. Bu yataklar sayesinde ihtiyaçlarını az da olsa karşılayabilen hastalar kendilerini daha iyi hissetmiş hasta yakınlarının da kendilerine ayıracak zamanı olmuştur. Hastalık türüne göre çeşitlilik gösteren ve her iki durumda da konforu elden bırakmayan firmalar, hastanın sağa sola dönmesini, oturur pozisyon almasını sağlayan teknik özelliklere ve fonksiyonel özelliklere sahip yatak çeşitleriyle biraz da olsa hastayı memnun edebilmişlerdir.

Konforlu bir hasta yatağı modeli

Konforlu bir hasta yatağı modeli

Hasta Yatağı Kiralama Da Ücretsiz Hizmetler

Normal yataklara göre daha konforlu ve daha verim alabileceğiniz bu yataklar ile hizmet sağlayan firmamız;  gerek engelli, gerek yaşlı, gerekse yatalak hastalar için üretilen bu ürünü talep ettiğiniz sürece istediğiniz her yere ücretsiz nakliye aracılığı ile getirerek hastaları mağdur etmeden kurulum hizmeti yapmaktadır. Aynı zamanda hasta yatağı kiralama işlemlerinde hastalarımızı düşünen firmamız yetkilileri tedavi süresi bitene kadar servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Hasta Yatağı Çeşitleri Ve Fiyat Kriterleri

Hasta yatakları motorlu ve motorsuz, elektrikli ve yarı elektrikli, ev tipi ve hastane tipi özellikleriyle kullanıcıya rahatlık sağlamıştır. Aynı zamanda, havalı yatak, pozisyon verici yatak, a+b+c sistemli( kademeli) yatak, boru tipli yatak çeşitleri ile de engelli, doğuştan yatalak, sonradan yatalak ve yaşlılarınız için en ideal yatak türü unvanına kavuşmuştur. Firmamız bu yatakları ihtiyacınıza göre her nerede olursanız olun size ulaştırarak, servis ve kurulum hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Tüm bu yatak çeşitleri motorun çeşitlerine göre fiyat farklılıklarına sebep olabilmektedir. Bu kapsamda doktor onaylı karar verebileceğiniz hastalığın seyrine göre değişebilen hasta yatağı fiyatları konusunda firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Hasta Karyolası Nasıl Alınır?

Hasta karyolası konusunda da hizmetlerine devam eden firmamız, sadece karyola satın almak veya kiralamak istediğiniz de de isteklerinize cevap verebilmektedir. Her nerede olursanız olun kolayca ulaşabileceğiniz firmamız https://www.haskarmedikal.com adresinde sizlere ürün çeşitliliği arasından seçim yapabilmenizi sağlamakta ve medikal yatak ihtiyacınız olduğunda tüm isteklerinize anında cevap verebilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.