Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz

07.10.2018
225 görüntülenme
Hasta Yatağı Fiyatlarımızı Nasıl Belirliyoruz

Evlerde bakıma ihtiyaç duyan hastalar için, tam donanımlı biçimde üretimleri gerçekleştirilmiş hasta yatağı fiyatları ile birlikte büyük bir önem taşır. Bu yataklar, değişik özellikleri ile birlikte hem fiziksel hem de psikolojik açıdan tedavi sürecini daha hızlı bir döneme sokar. Bu özelliklerine bağlı olarak da farklı fiyatlarda elde edilebilmektedir.

Tamamen fabrikasyon şekilde kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirilen modeller, oldukça uygun hasta yatağı fiyatları ile artık farklı seçenekler dahilinde güvenle elde edilebilmektedir. Çünkü günümüzde sadece satın alma değil aynı zamanda kiralama işlemi de gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde kısa bir dönem iyileşme süreci geçirecek hastalar, tamamen özel bir tasarım altında hazırlanmış yüksek fonksiyonel yapılı yatak seçenekleriyle bu dönemi kolayca atlatmaktadır. O yüzden fabrikasyon üretim ile birlikte doğrudan halka satış veya kiralama işlemi altında, uygun hasta yatağı fiyatları üzerinden birçok insan bu yatak çeşitlerini rahatça elde edilir.

Özelliklerine Bağlı Olarak Fiyatlar Değişiyor

Ortak şekilde her ne kadar bütün farklı yatak modelleri tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında hazırlansa da, özellikleri ve üzerine yerleştirilen eklemeleri kapsamında hasta yatağı fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle motor sistemleri bu konuda büyük bir farklılık yaratır. 2 veya 3 ve 4 motor sayılarına bağlı olarak yataklara montajı uygulanan bu teknolojik mekanizmalar, hastaların gün içerisinde farklı aktivitelerini rahatlıkla yapmasına olanak tanımaktadır. Özellikle oturur pozisyona gelerek hastaların ilaç ve yemek saatlerini tam zamanında rahatlıkla gerçekleştirmesine olanak vermektedir.

Aynı zamanda ayak kısmından hareket yeteneği bulunan asansör sistemleri çerçevesinde de büyük bir öneme sahiptir. Bu şekilde hasta rahatlıkla üzerine basıp ayağa kalkarken, aynı zamanda yatakların yukarı çıkması ile bakıcılar çok yorulmadan hastaya müdahale edebilmektedir. Ancak motor sayıları ve kullanım özellikleri değiştikçe hasta yatağı fiyatları da buna bağlı olarak değişmektedir. Ancak 2 ya da 3 ve 4 sayıdaki motor sistemlerinin hangisi olursa olsun, hasta yatakları tedavi sürecini çok daha hızlı bir aşamaya getirmektedir.

Ayrıca fabrikasyon olarak da doğrudan halka satış gerçekleştirildiğinden dolayı, bir yandan büyük bir güven sunulurken; diğer yandan çok uygun fiyatlar eşliğinde değerlendirme şansı verilmektedir.

Diğer Özellikleri Eşliğinde Hasta Yataklarının Fiyatları

Hasta yatakları tamamen fonksiyonel bir yapı altında tam donanımlı şekilde üretilmektedir. Özellikle yemek masası ve dört bir kısmına yerleştirilen serum askısı ile birlikte, alüminyum profil ve demirden tasarımları gerçekleştirmiş yan korkuluklar da büyük bir önem taşımaktadır. Tabii bunların içerisine 360 derece dönebilen ve sağlam bağlantı noktaları ile tekerlekler de eklenmelidir. Bütün bu farklı özellikler ise hasta yatağı fiyatları konusunda birtakım değişikliklerin ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir.

İsteğe bağlı olarak kullanılabilecek olan bütün bu seçenekler, hasta yatakları üzerindeki fiyatları etkilemektedir. Fakat günümüz üretim yapısı ve teknolojik seçenekler dahilinde artık fiyatların bütçeyi çok fazla zorlamadığını da eklemek gerekir. Bu sayede hem satın alma işlemi hem de kiralama seçenekleri değerlendirilmektedir. Hastaların problemi ne olursa olsun kolay bir bakım imkanı sağlayan bu ürün çeşitleri, çok uygun hasta yatağı fiyatları üzerinden temin edilebilir.

Başta evlerde olmak üzere aynı zamanda huzur evlerinde ya da bakım evleri ile hastanelerde de yoğun şekilde kullanılan bu yatak çeşitleri, birbirinden değişik özellikleri altında büyük bir rahatlık sunarken; fiyat açısından da farklılık yaratmaktadır.

Daha Ağır Hastalar İçin Ekleme Avantajlar

Özellikle konu yaşlı ve felçli hastalar olduğu zaman, hasta yataklarının üzerinde değişik eklemeler ortaya çıkmaktadır. Bunlar içerisinde özellikle Çağrı düğmesi ve lavabo seçenekleriyle tuvalet ön plana gelir. Yataktan kalkması mümkün olmayan hastalara bu şekilde daha kolay bir bakım gerçekleştirilebilir. Ancak yataklara yerleştirilecek olan bu eklemeler hasta yatağı fiyatları üzerinde birtakım değişiklikler yaratabilmektedir. Ayrı bir ekleme olduğundan dolayı biraz daha yüksek fiyatlar çıkabilir.

Ancak yaşlı ve felçli hastalara sunduğu özellikler altında, son dönemlerde sunulan uygun fiyatların artık bütçeyi zor alamadığını da söylemek gerekir. Bu ürünler, hem ruhsal hem de fiziksel açıdan hastaların tedavi süreçlerinin doğru şekilde yürütülmesine imkan tanımaktadır. Çok uygun hasta yatağı fiyatları üzerinden elde edilebilir. İster kısa dönem istenirse de felçli veya yaşlı hastalar için kullanılabilecek birbirinden değişik özelliklere sahip yatak modelleri arasından güven içerisinde bir seçim gerçekleştirilebilir. Firmamızın hasta yatağı fiyatlarına www.haskarmedikal.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.