Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Hizmetleri

Hasta Yatağı Hizmetleri

Hasta Yatağı İmalatı

Firmamız Haskar Medikal, hasta yatağı konusunda en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Hastaların iyileşme sürecinde en önemli faktör hasta yatağının doğru seçimidir. Birçok hasta yanlış seçim yapmakta ve iyileşme süreçlerinin uzamasına sebep olmaktadır. Bu konuda kaliteyi ve uygun fiyat garantisini bir arada sunan firmamız aynı zamanda hasta yatağı imalatını da gerçekleştirmektedir.

Hastaların iyileşme sürecinde yalnızca yatak seçimi önemli değildir. Bunun yanında hastanın kendisini rahat hissetmesi ve psikolojik açıdan olumlu etkilenmesi gereklidir. Haskar Medikal firmamızın ürettiği yataklar bu açıdan sıradan bir hasta yatağından daha fazlasıdır. Hastalar için en sağlıklı hasta ürünlerini üreten firmamız, şık tasarımlara bünyesinde yer vermektedir. Ev yatağı görünümündeki özel tasarım hasta yatakları seçeneğiyle kişilerin hastalık psikolojisinden çıkmasını sağlamaktadır. Hastalarımızın kendini iyi hissetmesi için her detayı düşünmekteyiz. Bu nedenle hasta yatağı ekipmanlarını içerisinde barındıran hasta yataklarını şık tasarımlarla buluşturduk.

Hasta Yatağı Avantajları

Hastaların kendisini evinde gibi hissedeceği bu yataklar sayesinde birçok avantaj sağlanır. Hastanın iyileşme süreci hızlandırılır. Ayrıca hasta sağlıklı bir süreç geçirerek kendini daha iyi hisseder. Ortopedik ve anti bakteriyel olarak tasarladığımız yataklarımız, hastaların etkinliklerini kısıtlamayacaktır. Ayrıca hastanın kan dolaşımını hızlandırarak fazla yatmaktan dolayı oluşacak kas ağrıları engellenmektedir. Dilediği biçimde doğrulup yeme-içme faaliyetlerini yerine getirebilecek hastalarımız bu yataklardan son derece memnun kalmaktadır.

Kaliteli İmalat Ve Uygun Fiyat Politikası

Firmamızın verdiği hasta yatağı imalatı hizmetini her şehirde sunmaktayız. Hasta yatağı üreten firmamız, yatak imalatını ve montajlarını ayağınıza getirmektedir. Hasta yatağı kiralama veya satın alma hizmetleri için de aynı imkanı bulabilirsiniz. İster elektrik motorlu isterseniz kumandalı, şık tasarımlı veya lazımlık eklenmiş birçok hasta yatağı çeşidini firmamızdan sipariş verebilirsiniz. Hastaların tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız bu özel yataklardan memnun kalacağınızdan eminiz. Ürünlerimizin farkı kalitesinden ve uygun fiyat garantisinden ortaya çıkmaktadır. Sizler de Haskar Medikal firmamızın web sayfası üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Günün her saati hizmet veren firmamızla hastalarınız sağlıklı ve güvenli bir iyileşme süreci geçirecektir. Hasta yatağı motoru, hasta yatağı korkuluğu, hasta yatağı imalatı, hasta yatağı çeşitleri ve perakende/toptan alım konularında firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetlerimiz

1996 yılından beri hizmet veren Haskar Medikal firmamızla yenilikçi çözümler üretmekteyiz. Bu konuda sizlerin görüş ve önerilerini dikkate almaktayız. Müşteri memnuniyeti politikasını benimseyen firmamız kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiştir. Sizler için hep daha iyi hizmeti, en yeni teknolojilerle sunmaya devam ediyoruz. Bu konuda yaptığımız bir uygulama olarak hasta yatağı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Firmamız siz değerli müşterilerimizi bütçe konusunda da düşünmektedir. Birçok kişinin yatağa bağımlı hastası veya bir yakını bulunmaktadır. Bu hastalar için özel üretilen yatakların ne kadar pahalı olabileceğinin farkındayız. Bu nedenle yatakları satın almak yerine kiralamayı isteyebilirsiniz. Sizler için ekonomik kiralık hasta yatağı hizmetini vermekteyiz. Eğer yatağı ömür boyu alamayacak durumdaysanız ihtiyacınız doğrultusunda firmamızdan kiralayabilirsiniz. Bu konuda verdiğimiz hizmetler:

Hasta Karyolası Çeşitlerimiz

  • Ekonomik Kiralık Hasta Karyolası
  • Kiralık Abs Başlıklı Hasta Karyolası
  • Kiralık Asansörlü Hasta Karyolası
  • Kiralık 2 Motorlu Hasta Karyolası
  • Kiralık 2 Motorlu Tabanca Korkuluklu Hasta Karyolası şeklindedir.

Hastaların iyileşme sürecini en verimli şekilde tamamlaması çok önemlidir. Bu konuda hasta yataklarının büyük payı vardır. İyi bir hasta yatağı hastanın iyileşme sürecini büyük oranda kısaltır. Ayrıca hastanın başka sorunlarla karşılaşmamasını sağlar. Örneğin uzun süre yatakta yatacak olan hastalar korkuluğu olmayan hasta yatakları nedeniyle düşebilmektedir. Henüz iyileşme sürecini tamamlayamayan bir hasta için bu durum felaketler yaratabilir. Eğer hasta ciddi bir operasyondan çıkmışsa komplikasyonlar gerçekleşebilir. Öte yandan hastalığına ek olarak kırık durumlarıyla karşılaşılabilir. Hastaların yaşadıkları diğer bir sorun anti bakteriyel olmayan yataklar yüzünden yaşadıklarıdır. Hasta yatakları hem konforlu hem de sağlıklı olmalıdır. Hasta yatağı seçimi bu yüzden üzerinde durulması gereken bir konudur.

Hasta Yataklarının Diğer Yataklardan Farkı

Hasta yatakları ile normal bir yatak asla kıyaslanmamalıdır. Hasta yatakları hastanın ihtiyaçlarına göre özel üretilmiş ortopedik yataklardır. Hastanın daha kısa sürede iyileşmesini sağlar. Ayrıca özelliklerine göre çeşitlenen bu yataklar, hastanın rahatlıkla yatarken doğrulmasını sağlayacaktır.

Bazı hastalar için yanlış yapılan doğrulma durumları hastanın kas ağrıları çekmesine sebep olabilir. Sizler de Haskar Medikal firmamızın sunduğu hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Firmamızın iletişim bilgilerine web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.