Hasta Yatağı Rahatlığı

Hasta yatağı bakıma muhtaç hasta bireyler için üretilmiş özel yataklardır. Firmamız hasta bireylerin rahatını düşünerek en kaliteli şekilde hasta yatağı üretimi yapmaktadır. Ürettiğimiz hasta yatakları hastanelerde, hasta bakım evlerinde ve evlerde rahatlıkla kullanılır. Hasta yataklarımız satın alınabileceği gibi kiralanma özelliğine de sahiptir.

Hasta yataklarımız hastanın sağlığı için havalı olarak üretilir. Bu sayede hastalar uzun süre hareketsiz kalsalar bile terlemezler ve diledikleri an masaj yaptırarak birçok kas ağrısının önüne geçebilirler. Hastalar kısa ya da uzun süreli hareketsiz kalacağı için bu zorlu süreci en az hasarla atlatabilmeleri için yataklarımız ortopedik olarak üretilir.

Hasta Yatağı Kalitesi

Firmamızda %100 kalite ile hasta yatakları üretimi yapılmaktadır. Bu sayede pek çok müşteri firmamızdan satın aldığı ya da kiraladığı hasta yataklarını uzun yıllar boyu kullanmaktadır. Firmamızın prensip haline getirdiği müşteri memnuniyeti sayesinde her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Yatakların kurulumunu firmamızda çalışan teknik servis elemanları aynı gün içerisinde yapmaktadır ve olası herhangi bir arızada teknik servis elemanlarımız elinden gelen her yardımı sizlere vermektedir.

Hasta yataklarımız hastanın her yere götürebilmesi için tekerlekli olarak üretilmiştir. Bu sayede hasta kişiyi bakıcısı dilediği yere hiçbir zorluk çekmeden taşıyabilir. Son derece ortopedik yataklarımız ile sizde bu zorlu süreci en az sızıyla atlatabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hasta yatakları motorlu ve motorsuz olarak iki grupta incelenir. Yeni nesil hastanelerde motorlu hasta yatakları tercih edilirken maddi düzeyi alt seviyede olan hasta bireyler tarafından motorsuz hasta yatakları kullanılır. Motorsuz hasta yatakları iki kademelidir. Birinci kademesi ile hasta başını hareket ettirebilirken ikinci kademesi ile hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirebilir. Motorsuz hasta yatakları yatağın yan tarafında bulunan bir kol yardımıyla çalışır.

Motorlu hasta yatakları 4 kademeli olarak incelenir. Tek motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını hareket ettirebilir, iki motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını ve sırtını hareket ettirebilir, 3 motorlu hasta yataklarında hasta kişi başını, sırtını ve ayaklarını hareket ettirebilirken 4 motorlu hasta yatakları genel olarak yoğun bakım ünitelerinde kullanılır. Motorlu hasta yatakları yatağın yanında bulunan kumanda yardımıyla çalışır.

Hastaların Konforu İçin Tüm Özellikler Mevcut

Durumu ağır hastalar hastalık sürecinde yatağa bağlı yaşarken tuvalet ve duş alma gibi ihtiyaçlarını çok zor şartlarda gerçekleştirir. Bazıları yerinden dahi kalkamazken en temel ihtiyaçlar bile hasta bireyler için eziyet halini alıyor. Bizler de durumu çok ağır hastaları daha rahat ettirmek için lazımlık ve duş alma özelliği bulunan hasta yatakları üretiyoruz.

Lazımlık özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişi yerinden kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebilir. Yatağın orta kısmında tuvalet deliği vardır ve bu tür yataklar tuvalet ihtiyacının karşılanmasına yönelik tüm mekanizmaya sahiptir. Duş alma özelliği bulunan hasta yatakları sayesinde hasta kişiyi banyo ihtiyacını da rahatça yerine getirebilir. Yatak banyo ihtiyacı doğduğu zaman pompa yardımıyla küvet haline getirilir. Duş almaya yönelik tüm tesisat mekanizma bu yataklarda mevcuttur.

Hasta yataklarımız arasında ayrıca şişme yatak özelliği de bulunmaktadır. Bu sayede yatak şişirilerek istenilen yere götürülür. Seyahat anında da büyük kolaylık sağlayan şişme hasta yatakları ortopedik özellikte üretilmiştir.

Hasta Yatağı Fiyatlarında Muazzam Fırsatlar

Hasta yatakları fiyatları üretmiş olduğumuz hasta yataklarının taşıdığı özelliklere göre değişmektedir. Motorlu hasta yatakları biraz daha maliyetli olurken motorsuz hasta yatakları maddi durumu daha alt seviyede olan hastalar tarafından kullanılır. Hasta yatakları lazımlık, duş alma ve şişme gibi özelliklere sahip olduğu zaman da fiyatlarda artış görülür.

Firmamızın satışını yaptığı yatakların fiyatları son derece makul düzeydedir. Bizler için paradan ziyade hastalarımızın konforu daha ön plandadır. Müşteri memnuniyeti bizim için daha önemlidir bu nedenle firmamıza hasta yatağı için talepte bulunduğunuzda fiyatlarımızda sizin için gerekli indirimleri yapmaktayız.

Hasta yataklarımızı satın alabileceğiniz gibi 10 yıla kadar kiralamanız da mümkündür. Kiraladığınız ya da satın aldığınız hasta yataklarımızda kredi kartına taksit yapılabilir. Firmamızın ürettiği hasta yataklarını web sitemizden görebilirsiniz ve internetten de sipariş verebilirsiniz. Firmamıza gelerek ya da bizleri arayarak hasta yatakları hakkında detaylı bilgi alma şansına sahipsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir