Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Karyolası En Kolay Nasıl Kiralanır?

İstanbul Bahçelievler’de ikamet ediyorsanız ve bir hasta yatağı ihtiyacınız varsa Haskar Medikal en konforlu, sağlam ve güvenli hasta yatağını en hızlı bir şekilde evinize kadar getirip ücretsiz olarak kurulumunu yapıyor.

Hasta yatağı kiralama Bahçelievler ilçesindeki bayimizden satılık veya kiralık olarak aynı gün içinde yerinize teslim ve uygun fiyat avantajlarıyla temin edilebiliyor.

Sağlıkla ilgili bir ürünün satın almadan önce mutlaka detaylıca incelenmesi ve alternatiflerin çok iyi değerlendirilmesi gerekiyor. Zira piyasada hasta insanların mağduriyetini ranta çevirmek isteyen bir çok ruhsatsız kişi veya kuruluş bulunuyor. Haskar Medikal Sağlık Bakanlığı’ndan aldığı yeterlilik belgeleri ve konusunda uzman personeli ile tamamen orjinal hasta yatakları kiralama ve satış hizmetlerini 1996 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.

Kiralık Hasta Yatağı Bahçelievler

Bahçelievler’de hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz web sitemiz iletişim sayfasındaki telefon numaralarından 7 gün 24 saat bize ulaşarak, hastalarının nasıl bir yatağa ihtiyacı olduğu konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi alarak siparişlerini verebilirler. Sipariş aşamasında adres, telefon gibi teslimat ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak müşteri temsilcimize yazdırdıktan sonra istediğiniz hasta yatağı ürününü de kodu ile birlikte bize bildirmeniz gerekmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Süreci Nasıl İşliyor

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Hasta Yatağı Kiralama Bahçelievler

Bu işlemler sonrasında servisimiz istediğiniz gün ve saatte satın aldığınız veya kiraladığınız hasta karyolası ve yatağını adresinize teslim edecektir. Nakliye ve hasta yatağı kurulumu için sizden ayrıca bir ücret talep edilmeyecektir. Servisimiz evinize gelip kurulum ve hasta yatağının kullanımı ile ilgili eğitim işlemlerini tamamladıktan sonra size bir hasta yatağı kiralama sözleşmesi hazırlayarak gerekli bilgileri bu sözleşmeye yazarak ürünü teslim aldığınıza dair bir imzanızı alacaktır. Kiralama sözleşmesi bir aydan başlayarak istediğiniz süreye kadar yapılabilir. Bu süre hastanızın iyileşme süresine paralel olarak değişiklik gösterir. Biz, Haskar Medikal firması olarak siz değerli müşterilerimizin yüksek maliyetlerle hasta bakımının önüne geçmek için 3 aydan fazla yatan hasta bakımlarında bir hasta yatağı kiralama yerine satın almanızı tavsiye ediyoruz.

İstanbul Bahçelievler semtinde hasta yatağı ihtiyacı olan veya olabilecek tüm müşterilerimize hızlı teslimat avantajıyla hizmet veriyoruz. Satış ve kiralamasını yaptığımız tüm hasta yatakları Haskar Medikal imalat tesislerinde üretilmektedir.

Havalı yatak, hastane yatakları, yemek tablası ve diğer medikal sağlık malzemeleri de firmamız Haskar Medikal’de satılık ve kiralık seçenekleriyle mevcuttur.

HASKAR MEDİKAL HASTA YATAKLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.