Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Kiralama Küçükçekmece

19.11.2018
116 görüntülenme
Hasta Yatağı Kiralama Küçükçekmece

Trafik kazası, felç, inme, kemik erimesi nörolojik sağlık problemleri neticesinde birçok kişi yatağa bağımlı kalabilmektedir. Hepimizin ya çevresinde ya da kendi ailesinde yatalak hasta mutlaka vardır. Bu hastalar uzun süre yatağa bağımlı olduklarından özel bakım ve tedaviye ihtiyaç duymaktadırlar.

Hasta Konforu ve Hijyeni

Hasta yatakları uzun araştırmalar sonucunda hasta konforunu ve hijyenini sağlamak üzere dizayn edilmiş yataklardır. Bu yataklar klasik yataklara göre uzun süre yatalak olarak yatan hastaların bakımın kolay yapılması kaldırılıp indirilmesi gibi işlemlerde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Hasta yataklarının hastayı rahat ettirecek şekilde hasta baş kısmın kaldırma, ayakları kaldırma gibi özelliklerinin yanında, içinde hava dolaşımı sağlayarak uzun süre aynı şekilde yatan hastaların yatakla temas noktalarından yara açılması engelleyen sisteminin olması hasta yatağını diğer klasik yataklardan farklı kılmaktadır. Ayrıca hasta yatakları hastaya bakan kişinin de işini kolaylaştırmaktadır. Özellikle bazı hasta yataklarının tuvaletli olması hasta bakıcısı için son derce önem arz etmektedir.

Hasta Yatağı Temini

Hasta yatakları klasik yataklara göre üretim şekli ve farklı fonksiyonel özelliklere sahip olduğundan oldukça pahalıdır. Hasta yataklarını imkânlar ölçüsünde satın alacağınız gibi kiralamak suretiyle de temiz edebilirsiniz. Hasta yatağı kiralama hizmeti noktasında, hasta yatağı kiralama Küçükçekmece olarak hizmet veren kuruluş en büyük yardımcınızdır. Hastanızın uzun süre yatağı bağımlı kalmayacağı biliniyorsa hasta yatağını satın almak yerine kiralamak elbette daha avantajlı olmaktadır. Kiralanan yataklar işi bitince diğer hastaların kullanımına sunulduğundan milli servetimizde korunmaktadır. Diğer şekliyle satın alınan yataklar işi bitince boş bir yerde atıl vaziyette çürümeye bırakılmaktadır. Küçükçekmece bölgesindeyseniz hasta yatağı kiralama Küçükçekmece şeklinde bir aramayla hasta yatağı kiralayan firmaya ulaşabilirsiniz.

Her Hastaya Özel Yatak

Hastalık ölçüsü her kişide aynı değildir bu nedenle yatalak hastaların özel durumlarına göre hasta yatağı dizayn edilmelidir. Haftanın yedi günü hasta yatağı imalatında kesintisiz hizmet veren Emek yatak firmamıza İstanbul ili hasta yatağı kiralama Küçükçekmece ve diğer illerden arayarak hizmet alabilirsiniz. Hastanın hastalık durumuna göre özel sipariş vererek hastaya özel yataklar temin edebilirsiniz. Her yatak her hastaya uygun olmayabilmektedir. Örneğin trafik kazasında omuriliği zarar görmüş bir hasta ile basit bir ayak kırığından yatan bir hastanın kullanacağı yatak aynı değildir. Omurilik zedelenmesi ciddi bir rahatsızlık olduğundan özel olarak temin edilen yatakta yatırılması gerekir. Aksi halde hastayı rahat ettirmek tedavi etmek yerine daha ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.