Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Kiralama Sarıyer

Hasta Yatağı Kiralama Sarıyer

Hasta yatağı kiralama konusunda İstanbul’un tüm bölgelerine en kısa sürede hizmet vermeyi ilke edinmiş olan Haskar Medikal bayilerine bir yenisini daha Sarıyer ilçesinde ekledi. Hasta yatağı kiralama Sarıyer bölgesinde evlere ücretsiz teslim ve kurulum avantajıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırılıyor. Firmamızdan satın alacağınız veya kiralayacağınız hasta yatağı ölçüleri ve diğer özellikleri web sitemizden incelenebilir.

Hasta Yatağı Kiralama Sarıyer’de Kaç Lira?

Hasta yatağı kiralama fiyatları İstanbul ili içerisinde semt veya ilçe bazında değişmeyip, tüm İstanbul’da firmamız tarafından aynı fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığının yayınlamayı yasakladığı hasta yatağı kiralama fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişim kurarak müşteri temsilcimizden her türlü sorunuza yanıt alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Kiralama Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir ameliyat sonrası kısa sürecek bir nekahet dönemi geçirecek hastalarınız için bir hasta yatağı kiralamak satın almaktan daha mantıklı ve ekonomiktir. Firmamızda kiralanan hasta yatakları aylık olarak ücretlendirilir.

Hasta Yatağı Kiralama Süreci Nasıl İşliyor

Kiralama için karar verdiğiniz taktirde görüşme yaptığınız müşteri temsilcimiz sizden hasta yatağının kurulacağı adres bilgisini isteyecek ve en kısa sürede servisimiz size yönlendirilerek hastanız mağdur edilmeden yatağın kurulumu yapılarak kullanımı hakkında gerekli bilgiler size verilecektir. Yatağınızın kurulum ve eğitiminden sonra yetkili servis elemanımız adınıza bir kiralama sözleşmesi düzenleyerek sizin imzanızı alacaktır. Böylelikle bir ay veya daha fazla süreli kiraladığınız hasta yatağını kullanmaya başlamış olacaksınız.

Kiraladığınız hasta yatağı sizde kaldığı süre içinde herhangi bir motor arızası veya diğer ekipman arızalarından birini yaparsa, firmamız teknik servis personeli evinize gelerek hastanızı rahatsız etmeden arızalanan yatağın tamirini yapacaklardır. Bu ücretsiz servis garantisi kiralama sürenizin sonuna kadar devam edecektir. Ürünü satın almanız durumunda da aynı garanti 2 yıl boyunca geçerlidir. Ürünü satın aldığınız da ayrıca 10 yıllık bir yedek parça garantisi de size ücretsiz olarak verilecektir. Ürününüzün garanti kapsamı dışında sayılmaması için lütfen demonte olarak gelen yatağın kurulumunu yetkisiz kişilere yaptırmaya veya kendi başınıza kurmaya çalışmayınız.

Hasta yatağı kiralama hizmeti verdiğimiz diğer İstanbul ilçelerini bu linki tıklayarak görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.