20.08
2017
Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama hizmetleri hasta karyolasını satın almanın dezavantaj yarattığı veya maliyet olarak yüksek geldiği durumlarda tercih edilebilir. Bu durum genellikle tedavi süreci kısa sürecek hastaların süre zarfın içerisinde daha rahat etmelerini sağlamaya yöneliktir. Kısa süreli ev bakımlarında hasta karyolası satın almak hem masraf gerektirir hem de hasta karyolasına ihtiyaç kalmadığında israfa yol açabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına hasta yatakları kiralama hizmetlerinden faydalanmak en doğru tercih olabilir.

Kiralama hizmetlerine yönelik merak edilenlerin başında; karyolanın hijyenik durumuyla ilgili kaygılar gelebilir. Sözü edilen karyola modellerinin anti bakteriyel olduğuna değinmiştik. Bunların temizlenerek ikinci kez kiraya verilmesinde herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Kolay temizlenebilen ve mikrop tutmayan modellerin aynısı hastanelerde kullanılıyor. Buralarda da bir kişinin yattığı karyolaya daha sonraları başka kişiler de yatıyor. Sadece çarşaf değişikliklerinin yapıldığı hastanelerde hijyenin ne kadar önemli olduğunu varsayarsak, hasta karyolası kiralamanın tehlike yaratmadığı anlaşılabilir.

Güvenilir firmalar üzerinden yapacağınız kiralamalar bütçeniz için daha uygun olabilir. Ayrıca endişelendiğiniz kaygılar da, profesyonel firmalar tarafından giderilebilir. Haskar; hem satış hem de kiralama hizmetleri sunuyor.

Hasta karyolasına ihtiyaç duyan kişilerin tedarikçi firmalardan satın almak yerine, bizzat imalat yapan firmalardan satın alma işlemlerini yapmaları daha avantajlıdır. Aracı firmalar üzerinden yapılacak satın alma işlemlerinde alıcının kendi karı için imalat fiyatının üzerine koyduğu komisyon nedeniyle daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Ancak fabrika çıkışlı ürünleri almanız halinde, daha uygun bir fiyata hasta karyolası satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda motorlu hasta karyolası hakkında detaylı bilgiler verilmiştir.

{}
Ümit UZ

Türkiye'nin En İyi Medikal Online Alışveriş Sitesi

Yorum bırakın

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.