Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Kiralama

03.10.2018
592 görüntülenme
Hasta Yatağı Kiralama

Yatağa bağımlı tedavi süreci geçirmesi gereken hastaların sancılarından kurtulması, acı çekmemesi, rahat ve konforlu bir dönem geçirmesi büyük önem taşıyor. Evlerde ya da hastanelerde hasta yatağı olarak kullanılan yatakları günümüzde hasta yatağı kiralama sistemi ile bulmak mümkün. Tedavi süresinin uzunluğuna bağlı olarak istenilen tarihe kadar, gün ve ay kısıtlaması olmadan kiralanabiliyor.

Hastaların ve hasta yakınların bu zorlu bir süreçte hasta bakımında önemli yere sahip yataklar kurtarıcı olmakta. Ameliyat sonrası birçok hastanın tedavisi evinde devam edebilmekte. Bu dönemde kiralık hasta yatağı modelleri adrese teslim edilerek hızlı bir şekilde evin istenildiği yerine monte edilebilmekte. Farklı fonksiyonlara sahip yataklar, iyi bir tedavi sürecinin geçirilmesine yardımcı olarak, kaliteli bir dinleme ve uyku ihtiyacını gideriyor.

Diğer yataklar gibi kiralık hasta yatağı modelleri standart ölçülere sahip olmuyor. Özellikleri nedeniyle en ve boy oranları diğer yataklardan farklı üretiliyor. Hastanın düşmesini engelleyen korkuluklar ve hastanın vücuduna göre şekil alan, havalanan mekanizmalar bulunuyor. Yataklar hastalığın türüne göre ve hastanın isteğine göre özel olarak imal edildiği gibi, hazır olarak kurulmaya hazır hasta yatağı modelleri bulunuyor. Bu yataklar sadece ev için değil birçok hastanenin yoğun bakım ve poliklinik bakım odaları için de üretiliyor.

Kaliteli Tedavi İçin Hasta Yatağı Önem Taşıyor

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Hasta Yatağı

Elektrikli hasta karyolaları ve yatak üretimi yapan firmamız, her hasta için en uygun yatak seçimini önerebilmekte veya doktor tavsiyesine göre önerilen modelin kiralamasını yapabilmektedir. Hastalıkların tedavisinde yeterli ve konforlu dinleme önemlidir. Yeterli dinlenmeyen hastaların tedavi süreçleri zor oluyor ve sık sık rahatsızlık hissedebiliyor. Dinlenen ve rahat bir uyku çeken hastaların ruh durumu daha dinamik hale geliyor ve iyileşme süreci hızlanıyor.

Teknolojinin gelişmesi ile çok fonksiyonlu yatakların gelişmesiyle birlikte hasta yatağı kiralama hizmetleri de artıyor. Belirli bir süre yatması gereken hastalar için ekonomik seçenek olmaktadır. Hastanın konforu ve rahatı ilk önemli etken olmakta. Bu tarz yataklar hastanın kas ve iskelet sistemi için koruyucu bir konum oluşturuyor. Hastanın istediği biçimde yatma pozisyonu ayarlanarak, gün içinde eğilme, doğrulma, yataktan inme çıkma gibi birçok aktiviteyi yerine getirebiliyor.

Kiralık Hasta Yatağı Modellerimiz

Tüm kiralık hasta yatağı modellerinin uzaktan kumandası mevcut olup, yatağı kontrol edilebilme imkanı sunuyor. Hastanın veya bakıcının kolayca kumandayı kontrol etme imkanı bulunuyor. Elektrikler kesildiğinde uzun süre daha yatak fonksiyonlarının çalışması için birçok modelde akü ve pil kullanımı mevcut. Hastaya bakan kişilere bu şekilde büyük kolaylıklar sağlayarak; vücutta yaraları olanların vücutlarını korumak için hava alan yataklar hastalara rahatlık sağlıyor. Hatalı hasta yatağı satın almak yerine kiralık hasta yatağı hizmetinden yararlanmak daha karlı ve ekonomik olmakta.

Hasta Yatakları Özelikleri ve Fonksiyonları ile Göz Dolduruyor

Pek çok hasta için manuel yatak, iki veya üç motorlu yatak, asansörlü yatak ve yoğun bakım yatakları olmak üzere çeşitler bulunuyor. Bu yataklar manuel ve kumandalı olarak da ikiye ayrılır. Gerek satın alınan, gerekse kiralanan tüm yataklar Türkiye’nin her iline ve ilçesine doğrudan gönderiliyor. Nakliye, montaj ve işçilik ücretleri için ayrıca ücret talebinde bulunulmuyor. Yataklarda oluşabilecek sorunların anında giderilebilmesi için teknik destek hizmeti de veriliyor.

Manuel Yataklar Daha Az Fonsiyonel

Kas gücüyle çalışan ve özellikleri el yordamıyla yapılan bu yataklar kısa süreli yatmak zorunda olan hastalar için ideal olup, kiralık hasta yatağı hizmeti ile daha düşük ücretli ve ekonomik modellerdir. Motorlu ve elektrikli yataklara göre daha az tercih ediliyor.

Motorlu Hasta Karyolaları Rahatı ve Konforu Sunuyor

Hasta karyolası olarak bu modeller çok yaygın olarak kullanılıyor. Elektrikli ve kumandalı tipleri olan yataklar da kiralık hasta yatağı olarak hastaların talep ettiği adreslere teslim ediliyor. İki, üç ve dört motorlu çeşitleri bulunan karyolaların nakliye ve kurulumları firmamız tarafından yapılıyor.

Tüm yataklarımız yatan hastaya yüksek bir konfor sağlıyor. Aynı zamanda kullanım açısından da çok rahat olup, sık tercih edilen modeller arasında yer almakta. Basit tedavi süreçlerinde hastalar bu tür hasta yatakları sayesinde herhangi bir bakıcıya ihtiyaç duymuyorlar. Üretimde hastalar için yüksek konfor ve rahatlık göz önünde tutuluyor ve yeni modellerin geliştirilmesi çalışmaları devam ediyor. Satış ve kiralama sonrası tüm müşterilerimiz için teknik destek ekibimiz hizmet veriyor.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetleri

Hasta yatağı kiralama hizmetleri hasta karyolasını satın almanın dezavantaj yarattığı veya maliyet olarak yüksek geldiği durumlarda tercih edilebilir. Bu durum genellikle tedavi süreci kısa sürecek hastaların süre zarfın içerisinde daha rahat etmelerini sağlamaya yöneliktir. Kısa süreli ev bakımlarında hasta karyolası satın almak hem masraf gerektirir hem de hasta karyolasına ihtiyaç kalmadığında israfa yol açabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına hasta yatakları kiralama hizmetlerinden faydalanmak en doğru tercih olabilir.

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır?

Kiralama hizmetlerine yönelik merak edilenlerin başında; karyolanın hijyenik durumuyla ilgili kaygılar gelebilir. Sözü edilen karyola modellerinin anti bakteriyel olduğuna değinmiştik. Bunların temizlenerek ikinci kez kiraya verilmesinde herhangi bir sorun söz konusu olmaz. Kolay temizlenebilen ve mikrop tutmayan modellerin aynısı hastanelerde kullanılıyor. Buralarda da bir kişinin yattığı karyolaya daha sonraları başka kişiler de yatıyor. Sadece çarşaf değişikliklerinin yapıldığı hastanelerde hijyenin ne kadar önemli olduğunu varsayarsak, hasta karyolası kiralamanın tehlike yaratmadığı anlaşılabilir.

Güvenilir firmalar üzerinden yapacağınız kiralamalar bütçeniz için daha uygun olabilir. Ayrıca endişelendiğiniz kaygılar da, profesyonel firmalar tarafından giderilebilir. Haskar; hem satış hem de hasta yatağı kiralama hizmetleri sunuyor.

Etkin Tedarikçi Firmalar

Hasta karyolasına ihtiyaç duyan kişilerin tedarikçi firmalardan satın almak yerine, bizzat imalat yapan firmalardan satın alma işlemlerini yapmaları daha avantajlıdır. Aracı firmalar üzerinden yapılacak satın alma işlemlerinde alıcının kendi karı için imalat fiyatının üzerine koyduğu komisyon nedeniyle daha fazla ödeme yapabilirsiniz. Ancak fabrika çıkışlı ürünleri almanız halinde, daha uygun bir fiyata hasta yatağı satın alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.