Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Korkuluğu Tamiri

07.11.2018
248 görüntülenme
Hasta Yatağı Korkuluğu Tamiri

Sağlık her zaman için en önemli konudur. Tıp ve medikal dünyasında gerçekleştirilen yenilikler, tedaviyi kolaylaştıran yeniliklerdir. Psikolojiyi direkt olarak ilgilendiren yatak seçenekleri de önemlidir. Hastanın psikolojisini olumlu yönde etkileyen en önemli konu kuşkusuz yataklardır. Hastalar için özel olarak üretilen hasta yataklarında, hasta yatağı korkuluğu önemlidir. Hizmet kalitesini güncelleyen ve bu kategoride birinci sınıf yatak üretim işlemini gerçekleştiren birçok firma, kiralama ve satış hizmeti sunuyor. Kurulum, kullanım, hasta yatağı korkuluğu tamiri, bakım ve parça temini konularında da yardımcı olan bu şirketler, güncel çözümler sunuyor.

Sağlıklı ve Etkili Özelliklere Sahip Hasta Yatakları

Özel üretim seçeneklerine sahip olan bu ürünlerde pratik kullanım seçenekleri ön plandadır. Güncel kullanım özelliklerine sahip olan bu ürünlerde, aradığınız bütün etkili özellikler bir arada bulunuyor. Ortopedik, rahat, ayarlanabilir, tekerlekli ve sağlıklı özellikleriyle bu kategoride güvenli bir şekilde kullanılıyor. Hasta yatağı korkuluğu kategorisinde, metal kısımlar ve plastik kısımlar oldukça sağlıklı. Sağlık bakanlığının onayı ile üretilen ve sağlıklı olduğu kesinleşen bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dayanıklı özellikleriyle her yaştan hasta için kullanım kolaylığı sunan bu tasarımlar, kilosu fazla olan hastalar için de pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Kilolu hasta bakımının çok zor olmasına karşılık, motorlu özelliğe sahip bu yataklarda bu hastaların bakımı çok daha kolay hale gelebilmektedir. Hasta yatağı korkuluğu tamir ve bakım işlemleriyle, kullanım kalitesi artmaktadır.

Hasta Yataklarıyla Hastalar Rahat Ediyor

Bu konuda yapılan birçok ankette bu yataklarda hastaların rahat ettiği belirtiliyor. Baş ve ayak kısımlarının ayarlanabilmesi, tekerli yemek masalarının pratik bir şekilde kullanımı, hasta yatağı korkuluğu, serum ve diğer gerekli tıbbi gereçlerin kullanımını, bu ürünün popüler olmasında etkili oluyor. Uzun süre yatan hastaların sırt kısımlarında yaralar meydana gelebilmektedir. Kalça ve bel kısımları uzun süre hava almadığı için önce morarıyor daha sonra yara haline geliyor. Bu durum, sırt kısmının hava almamasından kaynaklanıyor.

Hasta yatakları ile uyumlu şişme yataklar, bu yaralanmaları önlemektedir. Baklava ve boru desenli olan bu yataklar, kullanım kolaylığına sahip tasarımlardır. Pratik bir şekilde kullanılabilen bu ürünlerde hasta yatağı korkuluğu, emniyeti sağlıyor. Hizmet kalitesini her zaman için yenileyen ve bu kategoride çözüm üreten yatak firmaları, bu ürünlerin satışında ve kiralama işlemlerinde kolaylık sağlıyor. Ürünler fonksiyonel özelliklerine göre değerlendirilmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özellikleriyle ev ve hastane tipi kategorilerde kiralanabilen bu ürünler, Alman motor teknolojisi ile üretiliyor. Dört yüz kilo ağırlığı kolaylıkla kaldıran bu yataklar, kolay kullanım özelliğine sahip tasarımlardır. Kol kısımları, ayak kısımları ve diğer kısımlar, hastanın taşınmasını kolay hale getiriyor.

Hasta yatağı korkuluğu tamir, bakım ve onarım işlemleri, üretici firma tarafından pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. Karyola tipi, ev tipi veya hastane tipi olarak sınıflandırılan bu ürünlerde, tekerlek sistemi oldukça pratik. Evin içerisinde sıkılan hastalar, tekerlek sistemi sayesinde pencere kenarına getirilebilir. Oda değişikliğinde de yine tekerlek sistemi çok kullanışlıdır. Yatan hastalar için temizlik konusu çok önemlidir. Lazımlık sisteminin yanı sıra diğer bütün malzemeler kolaylıkla temizlenebilir özelliklere sahiptir. Metal kısımlar oldukça sağlıklıdır ve paslanmaz özeliklere sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.