Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Korkuluğu

04.11.2018
128 görüntülenme
Hasta Yatağı Korkuluğu

Hastanelerde görmeye alıştığımız ve hastaların rahat hareket etmesini sağlayan otomatik yataklar, artık evde yatan hastalarımız için de kullanılabilir. Bu kategoride hizmet sunan firmalar, satılık ve kiralık ürünleri adresinize gönderebilmektedir. Hastaların tedavi süresini kısaltan bu ürünler, hastanızın psikolojisini olumlu yönde etkiliyor. Sonuç olarak tedavi süresi oldukça kısalmaktadır. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Hasta yatağı korkuluğu ile güvenli kullanım özelliğine sahiptir. Bazı durumlarda bu korkuluklar arızalanabilir veya kırılabilir. Hasta yatağı korkuluğu ile ilgili arızalar için yetkili firmayı arayabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Hasta Yatak Korkulukları

Yatan hastalara bakmak oldukça zordur. Yemek, altını değiştirme, banyo yaptırma, yataktan yatağa nakil, baş kısmına yastık koyma ve ayaklarının altına yastık koyma gibi işlemler hasta bakıcılar için çok zordur. Sürekli aynı yerde yatmak ve hareketsiz kalmak, hastalar için de problem teşkil ediyor. Hastalara özel bu yataklar, bütün bu sorunları tamamen ortadan kaldırıyor. Bu kategoride hizmet veren firmalar, kiralama ve satın alma konusunda yardımcı oluyor. İstediğiniz bütün ürün seçenekleri pratik bir şekilde adrese teslim edilebilmektedir. Pratik, etkili ve kullanışlı özelliklere sahip olan bu yataklarda, korkuluk ve motor sistemleri çok kullanışlıdır.

2 motorlu, 3 motorlu veya 4 motorlu seçenekler, bu kategoride değerlendirilmektedir. Kumandalı olan bu tasarımlar, kullanım kolaylığı sağlıyor. Günümüzün en önemli konularından biri olan ve hasta tedavisinde her zaman için tercih edilen motorlu yataklar, bütün hastalar için çözüm üretiyor. Tasarım ve fonksiyonel özellikler tedavi amaçlı değerlendirilen bu ürünler, hasta yatağı korkuluğu ile daha kullanışlı hale gelmektedir. Tasarımın ve fonksiyonel tasarımın yanı sıra tercih edilen malzemeler de sağlık bakanlığı onaylıdır. Yataklar ortopediktir ve temizlenebilir özelliklere sahip ürünlerdir. Zararlı mikroorganizmaları engelleyen bu tasarımlar, rahat kullanım özelliğine sahip pratik ürünlerdir. Korkuluk sistemi, portatiftir. Açılır kapanır özelliklere sahiptir.

İstediğiniz Modeli Kiralayabilirsiniz

Bu sektörde kiralama ve satın alma ön plandadır. Kiralama işlemleri kategorisinde istediğiniz bütün yatak modellerini tercih edebilirsiniz. Hastane tipi, karyola veya ev tipi seçenekleri bu kategoride temin edilebilir. Hastane tipi motorlu ve kumandalı ürünler, bu kategorinin en gözde ürünüdür. Bu ürünlerde hasta kendi pozisyonunu ayarlayabilir. Doğrulabilir veya ayak kısmını ayarlayabilir. Bu özelliği ile birinci sınıf kullanım özelliğine sahip tasarımlardır. Korkuluklar, yemek masaları, karyola ve motor sistemleri, zaman zaman arıza yapabilir. Ürünü aldığınız firmayı aramak suretiyle bu kategorideki arızaları tamir ettirebilirsiniz.

Parça destekli gerçekleştirilen servis işlemleriyle bu yatakların ömrü uzamaktadır. Hasta yatağı korkuluğu, kumanda tamiri, motor tamiri ve benzeri birçok kategoride çözüm üretebilirsiniz. Kiralama işlemlerinin belli bir mevsimi yoktur. Her zaman için bu etkili sağlık ürününü temin edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak suretiyle istediğiniz modeli hemen kiralayabilirsiniz. Yatakların nakliyesi, evde kurulum işlemleri, tamir, bakım ve onarım işlemleri, firmaya ait masraflardır. Sipariş ettiğiniz yatağı beğenmediğiniz zaman firma yenisiyle değiştirebiliyor. Arızalı çıkan ürünler de kısa zamanda değiştirilebilmektedir. Parça destekli ve servis destekli gerçekleştirilen kiralama ve satış işlemleri, bu ürünleri kullanım kalitesini artıran en önemli seçeneklerdir. Hastane tipi veya ev tipi kategorisinde değerlendirilen ürünleri istediğiniz gibi kiralayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.