Hasta Yatağı

Hasta yatağı özel bakım gerektiren hastalar tarafından kullanılan yataklara verilen isimdir. Bazı kişiler belli sebeplerden dolayı uzun süreli ya da kısa süreli hasta yatağı kullanmak durumunda kalıyor. Felçli kişiler, bedensel engelliler, kaza geçirmiş ağır hastalar, doğum yapan bayanlar, operasyon geçirenler ve çeşitli organ rahatsızlığına maruz kalan bireyler hasta yatağı kullanıyor.

Firmamızın ürettiği hasta yatakları hastanelerde, hasta bakım evlerinde, huzurevinde ya da kişilerin kendi evinde rahatlıkla kullanılabiliyor. Hasta bireyler kullanma süresine bağlı olarak firmamızdan hasta yataklarını satın alabileceği gibi aynı zamanda hasta yatağı kiralama hizmetimizden de faydalanabiliyor.

Her Çeşit Hasta Yatağı Mevcut

Firmamızda birbirinden çeşitli hasta yatakları üretiliyor. Hasta yatakları hasta karyolası ile birlikte kullanılıyor. Karyolanın üzerine yerleştirilen hasta yatakları birçok farklı özelliğe sahiptir. Hastalarımız kendi ihtiyacına yönelik çeşitli hasta yataklarımızdan satın alabilir ya da kiralayabilir.

Üretimini yaptığımız hasta yatakları motorlu hasta yatakları ve motorsuz hasta yatakları olmak üzere üç grupta inceleniyor. Motorlu hasta yatakları uzaktan kumanda ile komut ediliyor ve aparatı sayesinde uzaktan kumandayı yatağın korumalığına takarak daha pratik hale getirebilirsiniz. Motorlu hasta yatakları 4 kademede inceleniyor.

Birinci kademe ile hasta kişi yalnızca başını hareket ettirebiliyorken ikinci kademe ile baş ve sırt bölgesini hareket ettiriyor. Üçüncü kademe ile hasta kişi baş, sırt ve ayak bölgelerini hareket ettirirken dört kademeli hasta yatakları yoğun bakım ünitelerinde kullanılıyor. Motorsuz hasta yatakları ise yatağın yanında bulunan manuel kol ile çalışıyor ve bu kol ile hasta kişi baş ve sırt bölgelerini hareket ettirebilir.

Tüm Yataklarımız Konforlu

Firmamızda hastaların konforu için üretilen çeşitli hasta yatakları mevcut. Bunlardan biri de havalı hasta yatağı olarak inceleniyor. Havalı hasta yataklarımız sayesinde hasta kişinin teni hava aldığından terleme olayı gerçekleşmiyor. Hasta bireyler uzun süreli de olsa kısa süreli de olsa sürekli yatakta yatarak vakit geçiriyor ve zamanla terliyorlar. Bu durum da bel ağrısı, kas tutulması ve grip gibi şikâyetlere baş gösteriyor. Ürettiğimiz havalı hasta yatakları sayesinde bu problemler ortadan kalkıyor.

Yataklarımız aynı zamanda ortopedik. Ortopedik olması sayesinde hasta yatakları kişinin vücuduna göre şekil alıyor. Böylece hasta birey ağrı çekmeden rahatça hasta yatağında yatabiliyor. Sizler de hastanızın konforunu düşünüyorsanız hasta yatağı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hasta Yataklarımız Sayesinde Temel İhtiyaçlar Karşılanıyor

Firmamızın ürettiği hasta yataklarında lazımlık ve duş alma özelliği mevcut. Lazımlık bulunan hasta yataklarımız sayesinde hasta kişi hiç yerinden bile kalkmadan tuvalet ihtiyacını karşılayabiliyor. Birçok hasta yakınına bu durum hijyenik değil gibi geliyor fakat lazımlık bulunan hasta yatakları hiçbir şekilde taşma ve kokma yapmadığından içiniz rahat olabilir. Tıpkı çocuk lazımlıkları gibi bir kutu bulunan bu yatakların temizliği çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Duş alma özelliği bulunan hasta yataklarımız sayesinde hasta bireyi zor uğraşlar sonucu yıkamanıza gerek yok. Yatağı özel pompası ile şişirerek küvet haline getiriyorsunuz ve hasta birey çok kolay bir şekilde duş alabiliyor. Duş alma özelliği bulunan hasta yataklarımız da lazımlık bulunan hasta yatakları gibi gerekli tüm teşkilata sahip. Size hiçbir eksisi olmayan bu tür hasta yatakları aksine daha az yorulmanızı sağlayacak.

Hasta Yatağı Kimler İçin Önem Taşıyor?

Hasta bakıcıları çok sevdiği kişilerin geçirmiş olduğu hastalık sebebinden dolayı çok zor şartlarda hayatını sürdürüyor. Hastalar normal sağlıklı insanların yattığı yataklarda bir ömür yaşayamayacakları için bizde onların kapasitesine ve rahatına uygun yataklar üretiyoruz. Hasta birey ürettiğimiz hasta yatakları içerisinde çok rahat edecek. Kendileri ne kadar rahat olurlarsa bakmakla yükümlü oldukları hastalar da bir o kadar mutlu olur

Hastalarımız gün boyu hasta yatağına bağlı olarak yaşıyor. Bizler de onlara moral olmak amaçlı çeşitli özelliklere sahip hasta yatakları üretiyoruz. Firmamızdan hastanıza uygun hasta yataklarından sipariş ederek her iki tarafa da rahatlık verebilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyatları Nasıldır?

Hasta yatağı fiyatları yatağın kapasitesine göre farklılık gösteriyor. Motorlu hasta yataklarımız daha maliyetli olurken diğerleri daha uygun fiyata satılıyor. İhtiyaç gideren hasta yataklarımız ise biraz daha maliyetli oluyor. Hasta yataklarımız hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir