Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır

HASTA YATAĞI KİRALAMA

Sizin ve bir yakınınızın kısa süreli bir hasta yatağı ve karyolası ihtiyacı duyduğu durumlarda hasta karyolası ve yatağı satış ve kiralama merkezi olan Haskar Medikal siz ve yakınlarınızın ihtiyacını karşılamak gün içi servis elemanlarımızla hizmet vermektedir.

İstanbul içi ücretsiz servis yapan firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyatla ve kaliteyle karşılamak üzere kurulmuş olup bu alanda bir ilki gerçekleştirmiştir. Firmamızda satış ve kiralama hizmeti veren ilk imalatçı firmalardan biridir. Bu alanda faaliyetlerini uzman kadrosuyla gerçekleştiren firmamız hasta karyolası kiralama konusunda da İstanbul da ileri görüşlülüğünü yine ön planda tutup ilkleri gerçekleştirmede yine ön plana çıkıp İstanbul içi gün içerisinde teslimatlarını gerçekleştirmektedir ve güler yüzlü hizmet vermektedir.

HASTA KARYOLASI VE YATAĞI NASIL KİRALANIR

Hasta yatağı kiralama konusunda bilgi ve tecrübemizle hizmet veren firmamız ve güler yüzlü servis elemanlarımızla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her fırsatta üstün kaliteden ödün vermeksizin yeni modellerini siz değerli müşterilerine sunmak için gerekli ar-ge çalışmalarını son hızıyla gerçekleştirmektedir.

Hasta karyolasına ve yatağına kiralık olarak ihtiyaç duyduğunuz durumlarda Haskar Medikal web sayfasının iletişim bölümünden irtibat numaralarını arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmede hastanızın sağlık durumuyla ilgili size en uygun modellerimiz müşteri temsilcimiz tarafından belirlenip size en uygun fiyat ve kalitede güler yüzlü servis elemanlarıyla siz değerli müşterilerimize evinizden ayrılmadan kapınıza kadar getirip kurulumunu yapacaklardır.

Müşterilerimizi Ne Denli Düşünüyoruz?

Yine siz değerli müşterilerimizi düşünerek kapınıza kadar gelen servis elemanlarımız sizlere kiralama sözleşmesini hazırlayıp ürünü sizlere teslim edeceklerdir. Ürünü sizlere teslim edildikten sonra hasta karyolası ve yatağını kullanacak olan kişi ve kişilere bu ürünü kullanma konusunda kısa bir eğitim vereceklerdir. Bu eğitim sırasında hasta karyolası ve yatağını kullanma konusunda aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz. Uzman kadromuz bu konudaki bilgilerini size aktarmak konusunda eğitilmişlerdir.

Hasta karyolası ve hasta yatağı kiralama süresi  minimum 1 ay olup bu süreyi hastanızın durumuna göre bir sonraki aylara da uzatılabilmektedir. Bu süreyi hastanızın sağlık durumu belirlemektedir. Hasta karyolası ve yatağı kiralama hizmeti veren firmamız en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermek için kurulmuştur. Siz müşterilerimizi mağdur etmemek için çözüm odaklı müşteri temsilcilerimiz eğitilmişlerdir. İhtiyaç halinde sizleri de Haskar Medikal ailesine bekler sağlıklı günler dileriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.