Hasta yatağı son zamanlarda insanların daha uzun zaman yaşaması sonucu yaşlı insan sayısının artması,  görünmez kazaların artması gibi nedenlerden dolayı kullanımı oldukça artan bir yatak türüdür. Eski zamanlarda 50 yaş yaşlı görünürken artık 80 yaş yaşlı sayılmaktadır. Yaşlı vatandaş sayımızın yükselmesi ve onlara bakma zorunluluğu olduğu için ve o insanların içinde yatalak ya da yatmak zorunda olan vatandaş sayımız fazla olduğu hasta yatağı satışı son dönemlerde oldukça artmıştır. Kaza geçiren ve kısa süreli yatmakta olan vatandaşlarımız da hasta yatağı kullanmaktadır. Çünkü hasta yatağı diğer yataklara göre daha fonksiyonlu ve konforlu bir yatak türüdür.

Hasta yatağı satın almak 10 – 15 yıl önce oldukça zorken artık teknolojik aletlerin gelişmesiyle her şey de olduğu gibi hasta yatağı satın alınması da gitgide kolaylaşmıştır. Eski zamanlarda hasta yatağı satın almak için mağazaya gitmek gerekirken artık telefonla ya da internet üzerinden de hasta yatağı satışı yapılabilmektedir.  Eski zamanlarda hasta yatağı satın alınması sadece yaşadığı ildeki yatak satan yerlerden olabilirken artık Erzurum da ki bir vatandaşımız İstanbul’dan hasta yatağı satın alabilmektedir. Satın aldığınız hasta yatakları kargoyla ya da ambar şirketleriyle beraber 1 ya da 2 gün de evinize kadar gelmektedir.

Hasta Yatağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Hasta yatağı satın alması kolaylaşırken dolandırıcılık olayları da artmıştır. Bu sebeple satın aldığınız şirketi iyi bir şekilde araştırmanızı öneririz. Eğer internet üzerinden alıyorsanız sağlık bakanlığı tarafından koyulan sertifikaları var mı yok mu dikkat edilmelidir. Firmaların internet sitesi kontrol edilip hasta yatağı satmak için gerekli olan belgeleri var mı yok mu kontrol edilmeli, şirketin ne zaman kurulduğu, ne zamandır bu işi yaptığı, satış sonrası garanti verdiği gibi etkenlere dikkat edilmelidir. Eğer şirket aynı şehirdeyse firmaya gidilip satıcıyla görüşülebilir ve güven oluşabilir.

Biz firma olarak 15 yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet göstermekteyiz. Satış ve hasta yatağı kiralama hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda hasta yatağı üretimi de yapmaktayız. Bu zamana kadar hiçbir müşterimizden olumsuz bir dönüş olmadık bu bizim için oldukça gurur verici bir durumdur.

İkinci el hasta yatağı satışı ya da kiralaması hiçbir şekilde yapmayız. Çünkü siz müşterilerimizi düşünerek bunu yapmayız. Örneğin ikinci el hasta yatağı almak istediniz. Fakat onu daha önce kullanan hastada bulaşıcı bir hastalık olabilir. Bu da hastanız için oldukça tehlikelidir.

Bu yüzden hasta yatağı satın alırken sıfır ürün almaya dikkat edilmelidir. Biz prensip olarak asla ikinci el satış ya da kiralama yapmamaktayız. Çünkü bizim için para sağlığa göre ikinci plandadır. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz değeri buradan anlayabilirsiniz. Kaliteli, ekonomik ve konforlu bir hasta yatağı satın almak veya kiralamak için telefonla sipariş verebilir, internet sitemiz üzerinden bize ulaşabilir ya da bayimize gelebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir