Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Haskar Medikal

Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Haskar Medikal

Hasta yatağı denince Türkiye’de akla ilk gelen isim olan Haskar Medikal, hem imalatını, hem satışını hem de kiralamasını yapan ender firmalardan. Bu güne kadar binlerce hastaya umut olan Haskar Medikal yılda sayısız hastaneye ve hasta evine hasta yatağı satış ve kiralamasını yapmaktadır. Son teknoloji ile tasarlanan hasta yatakları hastaya rahatlık ve moral vermek için üretilmektedir. Her türlü vücut hareketinin hesaplanarak üretildiği bu yataklar kişinin hastalığının ağırlık seviyesine göre modellere ayrılmaktadır.

Hasta Yatağı Modelleri Ve Özellikleri

Hasta karyolası, hasta yatağı, havalı yatak ve medikal ürünler konusunda sayısız seçenek bulunduran Haskar Medikal, garantili ve orijinal ürünler tasarlayıp hasta yatağı kiralama ve satışını hem yurt içine hem de yurt dışına yapmaktadır. Hasta karyolası çeşitleri elektrikli sistemle çalışmakta olup 2, 3 ve 4 motorlu olmak üzere modellere ayrılmaktadır.

Hem Üretim Hem Satış

Hasta yatağı ise tamamen ortopediktir ve uzun süre yatağa bağlı tedavi gören hastalar için her santimi düşünülerek tasarlanmıştır. Havalı hasta yatakları ise hava ventilasyon sistemi ile çalışmakta olup kolay temizlenir ve yalnızca 1 kilo gram ağırlığındadır.

Ödeme Kolaylıkları

Tüm Türkiye’ye hasta yatağı satış hizmeti sunan Kariyer Medikal firmasının ayrıca hasta yatağı kiralama yaptığı resmi internet sitesi www.haskarmedikal.com‘dur. İsterseniz siteden, isterseniz direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanarak hasta karyolası satış ve kiralama konusunda bilgi edinebilirsiniz. Her türlü ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Kredi kartları geçerlidir. Ayrıca kısa bir süreliğine hizmete konan kampanya dahilinde motorlu karyola, yatak, havalı yatak ve yemek masası ile 4’ü bir arada ürün alanlara indirim sağlanmaktadır. Öte yandan hasta yatağı kiralama işlemi ister aylık ister senelik olarak yapılabilmektedir. Kiralama süresi arttıkça ödenen tutar da doğru orantıda azalış göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.