Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Yapılmalıdır

Hasta yataklarında aranması gereken ilk özellik: Ergonomi

Hasta yatağı ürünlerimiz her çeşit hastaya özel olarak geliştirilmiştir. Hasta yatağı ürünlerimizin en büyük özelliklerinden biri sessiz çalışmasıdır. Özellikle aşağı yukarı devinim hareketlerini sağlayan sütunlu motor sistemlerimiz sessizce çalışmaktadır. Bu da hasta yatağı ürünlerinin çalışırken ses çıkarmamasını ve hastayı hiçbir surette rahatsız etmemesini sağlamaktadır. Temizlikleri son derece kolaydır. Söz konusu kişi hasta yatağı üzerinde iken bile dakikalar içerisinde pratik olarak temizlik sağlanmaktadır. Her hasta yatağı üzerinde dört adet temel serum askısı bulunmaktadır. Bu sayede hastanın yatma pozisyonu ne olursa olsun istenilen kola serum bağlama özellikleri pratik bir şekilde uygulanmaktadır. 4 tekerleklidir. Bunlar da diğer sistemler gibi sessizce çalışmaktadır.

Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Herhangi bir arıza ya da teknik aksaklık söz konusu olduğunda firmamız tarafından yedek parça servisi hizmetleri mevcuttur. Ürettiğimiz ve piyasaya özen ile sürdüğümüz hasta yatağı ürünlerimiz en az 2 yıllık garanti kapsamındadır. Hastane yataklarının özellikleri ile ürettiğimiz hasta yatakları tamamen hastanın güvenlik ve konfor düzeyleri baz alınarak üretilmektedir. Her bir yüzeyin hangi açıda ve derecede olduğunu gösteren çeşitli göstergeler otomatik olarak devreye girmektedir. Herhangi bir açı değiştirme öncesinde bu göstergeler takip edilerek hasta için en uygun pozisyon ayarlanabilmektedir. Hasta karyolaların sırt ve ayak kısımları ayarlanabilir ölçektedir. Böylece hastanın ağrısına göre oturma ve yatma pozisyonları bu ayak ve sırt kısımları ayarlanarak oluşturulabilir.

Hasta Yatağı Seçimi Nasıl Olmalı?

Hasta yakınları internet sitemizi ya da doğrudan satış gerçekleştirdiğimiz mağazaları ziyaret ederek hasta yatağı seçimlerinde bulunabilir. Aynı zamanda hastalığın gidişatına ve stabil durumuna göre kiralama ya da satın alma opsiyonlarını kullanabilir. Geçici hastalar için hasta yatağı kiralama yoluna giden hasta yakınları bu sayede çok daha ucuza en uygun yatakların sahibi olabilmektedir. Yataklara ihtiyacı kalmadıkları takdirde de geri verme avantajlarına sahiptir. Kiraladığımız her hasta yatağı tıbbi cihazlarla dezenfekte edilmekte ve baş ile sırt kısımları değiştirilerek herhangi bir sağlık sorunu doğurmayacak şekilde kiralanmaya sunulmaktadır. Kalıcı hastalar için de çeşitli fiyat aralıklarında ürün seçenekleri mevcuttur. Buna göre tam otomatik ve yarı otomatik yataklar arasından tercihler yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.