Motorlu hasta yatağı tasarımı

Hasta yatağı felçli hastaların daha rahat yatmasını bir tedavi süreci geçirmesini sağlamak için üretilen ve satışa sunulan özel bir yatak türüdür. Teknolojinin gelişmesiyle beraber hasta yatağı sektöründe de ilerlemeler olmuştur.  Hasta yatakları ilk olarak manuel tarzda üretimi olan bir üründü. Yatağın baş kısmında bulunan kol sayesinde yatağın hareket mekanizması çalışırdı. Manuel hasta yataklarını hareket ettirmek için hastanın bir bakıcıya ihtiyacı vardı. Günümüzde artık hasta bakıcısının sürekli hastayla ilgilenememesi sonucu manuel yataklarla ilgili şikayetler artmaya başlamıştır. Firma olarak bu şikayetleri göz önüne alarak yeni tarzda bir hasta yatağı üretimine başlamaya karar verdik. Bu yeni tarz yataklar ülkemizde en çok tercih edilen tür olmuştur.

Elektrikli Hasta Yatağı Tasarımları

Bu yeni tarz üretimin adı elektrikli hasta yatağıdır. Bu yataklar Avrupa’da ve Amerika’da oldukça yaygın olduğu için bizde firma olarak bu ürünün imalatını ülkemizde yapmaya başladık. Bu ürün elektrikle çalışan, motoru bulunan ve kumandası sayesinde hareket edebilen özel bir yatak çeşididir. Bu yatağımızda kullanılan motor yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Ülkemizde henüz üretimine başlanmamıştır. Elektrikli hasta karyolası motoru sayesinde kolayca hareket edebilen bir yataktır. Kumandasındaki tuşlar sayesinde hareket ettirilen bu ürünü felçli bir hasta bile yardıma ihtiyacı olmadan hareket ettirebilmektedir. Elektrikli hasta yatağı sayesinde hasta yatağını istediği pozisyona kimsenin yardımı olmadan kolayca getirebilecektir.

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı

Elektrikli Hasta Yatağı Motorları

Elektrikli hasta yataklarında kullandığımız üç farklı motor çeşidi bulunmaktadır. Bu motorlar dual motor, piston motor ve dört motorlu hasta yatağıdır. Dual motorlu modellerimiz daha ekonomik iken, dört motorlu modellerimiz daha kalitelidir. Elektrikli hasta yataklarımız tümünde yan korkuluk, başlık, kilitlenebilen tekerlek, şilte ve serum askılığı bulunur. Tüm elektrikli modellerimiz kasa üretimini firmamız kendisi yapmaktadır. Yan korkuluk, başlık gibi aksesuarlar yurt dışından gelmektedir. Bu aksesuarların en kaliteli modellerini ithal etmekteyiz. Tüm ürünlerimizin imalatını yaptığımız için fiyatlarımız diğer şirketlere göre daha uygundur. Hasta yataklarındaki en modern ürünleri bulmak için firmamızı tercih etmenizi öneririz. Firmamız teknolojiyi takip ederek ürün üretmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Firmamızdan hasta yatağı kiralama hizmetini de alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir