Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Ve Havalı Yatak Çeşitleri

Hasta Yatağı Ve Havalı Yatak Çeşitleri

Hastaların tedavi süreçlerini daha hızlı bir sürece geçirmesine imkan veren ve birbirinden kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirilen hasta yatağı modelleri, özellikle birçok değişik fonksiyonu sayesinde gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereken tüm farklı işlemlerde, rahat bir şekilde hastanın yapmasına imkan vermektedir. Aynı zamanda hasta yataklarının üzerine tam bir uyum içerisinde yerleştirilen havalı yatak çeşitleri de, sağladığı güçlü destek kapsamında hastanın gün içerisinde güven içerisinde yatmasına ve herhangi bir ağrı ya da acı hissetmemesine imkan tanımaktadır. Üstelik çok uygun fiyatlar kapsamında satın alınma ya da kiralama işlemi gerçekleştirilen bu özel hasta yatakları son dönemlerde oldukça yoğun bir talep almakta ve özellikle evlerde hastaların daha hızlı bir şekilde ayağa kalkmasına imkan vermektedir.

Kaliteli hasta yatağı havalı yatak çeşitleri

Bilindiği üzere bu hasta yatağı çeşitlerini en önemli yapan durumlardan biri hiç şüphesiz birbirinden değişik sayılardaki motor sistemleridir. Özellik sırt bölümünden farklı açılarda hareket yeteneği kapsamında hastanın yemeğini rahatça yemesine ve ilacını almasına fırsat veren bu sistem, kitap okumasına veya cep telefonuna ilgilenirken televizyon seyretmesinde de rahatlık sağlamaktadır. Buna eşlik eden havalı yatak çeşitleri de yine hastanın vücudunun farklı noktalarında herhangi bir bası yarasının oluşmasına fırsat vermeden rahat bir iyileşme sürecini geçirmesine olanak tanımaktadır. Değişik motor sayıları ve fonksiyonları kapsamında ve aynı zamanda sağlam bir iskelet yapısına sahip olarak üretimleri gerçekleştirilen hasta yatakları, buna paralel olarak aynı sağlamlığa sahip olan tekerlekleri kapsamında da değişik odalara rahatça götürmeye imkanı vermektedir.

Her yerde rahat kullanım imkanı sunulmaktadır

Özellikle yaşlı hastalar ile birlikte felçli hastalar için büyük bir öneme sahip olan bu hasta yatağı çeşitleri, lavabo ya da tuvalet ile birlikte çağrı düğmesi gibi özellikleri kapsamında da hastalara acil durumlar için büyük bir rahatlık sunmaktadır. Tabi buna ek olarak havalı yatak modellerini de eklemek gerekir. Gün içerisinde pek fazla hareket edemeyen yaşlılar ve felçli kişiler adına büyük bir öneme sahip olan bu hasta yatakları ve havalı yatak modelleri eşliğinde hastalar hiçbir sorun yaşamadan fiziksel olarak rahatlarken aynı zamanda ruhsal açıdan da pozitif duygular içerisinde girme şansını elde edebilmektedir. Bu da günü daha mutlu bir biçimde geçirmesine olanak tanır. Çok uygun fiyatlar kapsamında değişik fonksiyonlar ile satın alma fırsatı bulunan bu ürünler, tamamen fabrikasyon bir üretimi altında hazırlanarak satışa ya da kiralamaya sunulduğundan dolayı, aynı zamanda garanti süreci içerisinde de teknik bir destek verilmektedir.

Haskar Medikal Hasta Yatakları İle Herkes Hastasına Rahat Bir Şekilde Bakabilir

Üretici firmalar kapsamında hastaların özellikle evlerde ya da bakım evleri ile birlikte huzur evlerinde nasıl daha rahat bir şekilde bakımlarının gerçekleştirileceğine dair düşünceleri kapsamında üretimleri gerçekleştirilen bu hasta yatağı modelleri, güven içerisinde her yerde kullanım şansını vermektedir. Aynı zamanda motor sistemleri kapsamındaki asansör seçeneği altında da hasta iyileşme süreci altında yatağın aşağı doğru inerek hastanın zemine rahatça basmasına ve kalkmasına da imkan verebilmektedir. Tabii bu da hem hasta için hem de ona bakanlar adına büyük bir rahatlık imkanı verir.

Diğer yandan ise havalı yatak modelleri kemik ile yatak arasında düzgün bir uyum ve esnek sağlayarak kan dolaşımının düzenli bir biçimde yapılmasına imkan vermek suretiyle, belirli noktalarda kan toplanması ya da morarma gibi durumları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Hastanın fiziksel ve psikolojik durumuna göre birbirinden değişik fonksiyonları altında bu hasta yatakları, çok uygun fiyatlar eşliğinde satın alınabilir veya kiralama işlemi de kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.