Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Yedek Parçaları Nasıl Temin Edilir

Hasta Yatağı Yedek Parçaları Nasıl Temin Edilir

Uzun yıllar yaşamak, herkesin en fazla istediği durumlardan birisidir. Ancak uzun yaşamdan daha ziyade, insanın ömrünün boyunca sağlıklı ve huzurlu yaşam geçirmesi daha fazla tercih edilmektedir. Ancak kişiler, doğuştan ya da sonraki yaşam süreçlerinde geçirilen kaza ya da farklı durumlar sonucunda hastalanabilir. Böyle bir hastalık durumunda yaşamsal faaliyetlerini en doğru şekilde gerçekleştirmeleri de oldukça önemli görevlerin başında gelmektedir.

Özellikle felçli ve yatalak olarak ömrünün sonuna kadar ilgi ve alaka gösterilerek, bakılması gereken hastalar için hasta yatakları üretilmiştir. Hastalığın türü ya da hastaların yaş aralıklarına göre yataklar, özel parçalar ile desteklenmektedir. Firmamız Sektörde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Firmamız tarafınca sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen hasta yatakları, hiç kullanılmadan sıfır olarak satışa sunulmaktadır. İkinci olarak da satışa sunulmaktadır. Ancak özel ev ya da bakım evlerinde satın alınmış ve kullanılmış olan hasta yataklarında bazı eksik parçaların, sonradan ihtiyaç haline gelmesi de mümkündür. Bu durumda yeni bir hasta yatağı almak yerine, gerekli olan parçaları almak isteyen kişiler, uygun fiyatlar üzerinden gerek duyulan hasta yatağı yedek parçaları ihtiyaçlarını, Haskar Medikal firması bünyesi altında giderebilmeniz mümkün olmaktadır.

Ev Tipi Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Genel olarak hastane alanlarının yoğun bakım ünitelerinde sıkça rastlanan hasta yatağı motoru farklı kategorilere ayrılmaktadır. Bu motorların işlevleri sayesinde hastaların daha konforlu bir tedavi süreci ve daha rahat yaşam sürmeleri sağlanmaktadır. Hasta yatağı motoru ürünleri, günümüzde daha çok 2, 3 ve 4 kademeli olarak imal edilmektedir. Bu motorlar hastaların ağırlıklarına göre düzenlenmiştir. Kişilerin beslenme, ilaç tüketimi ya da tuvalet gibi ihtiyaçlarını giderebilmek için yatağa bu motorlar hareketlilik sağlar. Hasta yatağı motoru çeşitleri ev tipi hasta karyolası modellerine uygun olarak da üretilmektedir. Bu tip motorlu yatakların parçaları bulunan hasta yatağı korkuluğu ürünleri, çocuk hastalar veya yetişkin hastaların ani hareketler yapmaları durumunda düşmelerini önler.

Hasta Yatakları Ne Kadar Süre Dayanır?

Firmamız, ciddi bir kaza geçiren ve 6 ay ya da daha fazla sürelerde yatağa mahkûm olarak bakılması gereken hastalar için hasta yatağı hizmet sağlamaktadır. Yalnızca yatakların üretilmesi hizmetlerini değil, bunun yanı sıra hasta yatağı yedek parçaları için satış hizmetlerini de sağlamaktadır. Ürettiğimiz hasta yatakları solunum ya da farklı cihaza bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda hastalar için de uygundur. Hasta yatağı korkuluğu ya da motorları, gerektiğinde değiştirilmekte ve yenilenebilmektedir. Yataklarımız ve yedek parçaları, sağlıklı bir fabrika ortamında üretilmektedir. Yataklarımızın kalitesi resmi makamlar tarafınca denetlenmiş ve olumlu sonuçlanarak satışına izin verilmiştir. Yatak ve yedek parça ürünleri, firmamızın sunduğu ayrıcalıklar sayesinde en az 2 yıl süre ile sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Özel ihtiyaçlar sonucunda satılmakta olan yedek parça ürünleri ise en az 10 yıl dayanmaktadır.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Son yıllarda satışa sunulan özel araçlar, oldukça pahalı olmakta ve insanların araç sahibi olmaları, neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Ancak sıfır olarak satışa sunulan araçlar yerine tercih edilen ikinci el araç fiyatları, diğerlerine oranla yarı fiyatlı avantaj sağlamaktadır. İkinci el araç satışından daha cazip olan bir diğer hizmet ise araçların kiralanma ayrıcalıklarıdır. Bahsedilen örneğin aynısı, hasta yatağı almak isteyen kişiler içinde geçerli olmaktadır. Hasta yatakları, hastalık çeşidi ya da hastaların yaş aralıklarına göre özel olarak üretilmektedir. Sıfır olarak satışa sunulduğu gibi, ikinci el olarak kiralanabilmektedir. Haftalık, aylık ya da uzun yıllar sorunsuz olarak kiralanabilen hasta yatakları, aynı zamanda kişilerin daha tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatağına Nasıl Ulaşılır?

Haskar Medikal firması, uzman ve deneyimi kadrosu ile birlikte hizmet vermektedir. Hasta yatağı korkuluğu ya da motoru olduğu kadar, farklı parçalarının üretimlerini de gerçekleştirmektedir. Üretim işlemleri ile yetinmeyen firma, bunun dışında hasta yataklarının satılması ya da kiralanması işlemlerine de yer vermektedir. En uygun fiyatlar üzerinden sıfır hasta yatağı satın almak ya da ikinci el olarak kiralamak isteyen kişiler www.haskarmedikal.com adresini ziyaret ederek, yatak ürünlerinin parçaları, motor sistemlerinin çeşitleri, görselleri ya da özelliklerine kolay şekilde ulaşabilmektedir. Bunun dışında sitedeki iletişim kısmından fiyat ya da diğer sorular için en doğru yanıtları almanız da mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.