Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Yedek Parçaları Nasıl Temin Edilir

Hasta Yatağı Yedek Parçaları Nasıl Temin Edilir

Uzun yıllar yaşamak, herkesin en fazla istediği durumlardan birisidir. Ancak uzun yaşamdan daha ziyade, insanın ömrünün boyunca sağlıklı ve huzurlu yaşam geçirmesi daha fazla tercih edilmektedir. Ancak doğuştan ya da sonraki yaşam süreçlerinde geçirilen kaza ya da farklı durumlar sonucunda hastalanan kişilerin, yaşamsal faaliyetlerini en doğru şekilde gerçekleştirmeleri de oldukça önemli görevlerin başında gelmektedir.

Özellikle felçli ve yatalak olarak ömrünün sonuna kadar ilgi ve alaka gösterilerek, bakılması gereken hastalar için hasta yatakları üretilmiş ve hastalığın türü ya da hastaların yaş aralıklarına göre yataklar, özel parçalar ile desteklenmektedir. Sektörde uzun yıllar hizmet vermekte olan firma tarafınca sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilen hasta yatakları, hiç kullanılmadan sıfır olarak satışa sunulduğu kadar, ikinci olarak da satışa sunulmaktadır. Ancak özel ev ya da bakım evlerinde satın alınmış ve kullanılmış olan hasta yataklarında bazı eksik parçaların, sonradan ihtiyaç haline gelmesi de mümkündür. Bu durumda yeni bir hasta yatağı almak yerine, gerekli olan parçaları almak isteyen kişiler, uygun fiyatlar üzerinden gerek duyulan hasta yatağı yedek parçaları ihtiyaçlarını, Haskar Medikal firması bünyesi altında giderebilmeniz mümkün olmaktadır.

Ev Tipi Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Genel olarak hastane alanlarının yoğun bakım ünitelerinde sıkça rastlanan hasta yatağı motoru farklı kategorilere ayrılmakta ve hastaların daha konforlu bakılarak, tedavi süreçlerinde rahat yaşam sürmelerine özen gösterilmektedir. Günümüzde daha çok 2, 3 ve 4 tipli olarak sunulan hasta yatağı motoru ürünleri, hastaların ağırlıklarına göre düzenlenmiş ve kişilerin beslenme, ilaç tüketimi ya da tuvalet ihtiyaçlarını giderebilmek adına yataklarından elektrik sistemleri sayesinde doğrulması ya da yeniden yatış pozisyona getirilmesi adına üretilmiştir. Her ne kadar hastanelerde, doktor ya da hemşirelerin gözetimi altında hastaların bakımı için kullanılmış olsa da, hasta yatağı motoru çeşitleri, özel tasarımlar ile ev tipine dönüştürülerek, satışa sunulmuştur. Ahşap malzemeler ile desteklenen bu tip yataklar arasında bulunan hasta yatağı korkuluğu ürünleri, çocuk hastalar veya yetişkin hastaların ani hareketler yapmaları durumunda düşmemeleri adına üretilmiş olan hasta yatağı yedek parçaları arasında bulunmaktadır.

Hasta Yatakları Ne Kadar Süre Dayanır?

Ciddi bir kaza geçiren ve 6 ay ya da daha fazla sürelerde yatağa mahkûm olarak bakılması gereken hastalar için hizmet sağlamakta olan firma, yalnızca yatakların üretilmesi hizmetlerini değil, bunun yanı sıra hasta yatağı yedek parçaları için satış hizmetlerini de sağlamaktadır. Solunum ya da farklı cihaza bağlı olarak yaşamsal faaliyetlerini sürdürmek zorunda hastalar içinde üretilmiş olan hasta yatağı korkuluğu ya da motorları, gerektiğinde değiştirilmekte ve yenilenebilmektedir. Sağlıklı fabrika ortamlarında üretilen, resmi makamlar tarafınca denetlenen ve olumlu sonuçlar durumunda satışına izin verilen yatak ürünleri, firmanın sunduğu ayrıcalıklar sayesinde en az 2 yıl süre ile sorunsuz olarak kullanılması mümkün olmaktadır. Özel ihtiyaçlar sonucunda satılmakta olan yedek parça ürünleri ise en az 10 yıl dayanmaktadır.

Hasta Yatakları Kiralanabilir Mi?

Son yıllarda satışa sunulan özel araçlar, oldukça pahalı olmakta ve insanların araç sahibi olmaları, neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Ancak sıfır olarak satışa sunulan araçlar yerine tercih edilen ikinci el araç fiyatları, diğerlerine oranla yarı fiyatlı avantaj sağlamaktadır. İkinci el araç satışından daha cazip olan bir diğer hizmet ise araçların kiralanma ayrıcalıklarıdır. Bahsedilen örneğin aynısı, hasta yatağı almak isteyen kişiler içinde geçerli olmaktadır. Hastalık çeşidi ya da hastaların yaş aralıklarına göre özel olarak üretilen hasta yatakları, sıfır olarak satışa sunulduğu gibi, ikinci el olarak kiralanabilmektedir. Haftalık, aylık ya da uzun yıllar sorunsuz olarak kiralanabilen hasta yatakları, aynı zamanda kişilerin daha tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Uygun Fiyatlı Hasta Yatağına Nasıl Ulaşılır?

Uzman ve deneyimi kadrosu ile birlikte hizmet vermekte olan Haskar Medikal firması, hasta yatağı korkuluğu ya da motoru olduğu kadar, farklı parçalarının üretimlerini de gerçekleştirmektedir. Üretim işlemleri ile yetinmeyen firma, bunun dışında hasta yataklarının satılması ya da kiralanması işlemlerine de yer vermektedir. En uygun fiyatlar üzerinden sıfır hasta yatağı satın almak ya da ikinci el olarak kiralamak isteyen kişiler www.haskarmedikal.com adresini ziyaret ederek, yatak ürünlerinin parçaları, motor sistemlerinin çeşitleri, görselleri ya da özelliklerine kolay şekilde ulaşabilmektedir. Bunun dışında sitedeki iletişim kısmından fiyat ya da diğer sorular için en doğru yanıtları almanız da mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.