Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatağı Yedek Parçaları

Hasta Yatağı Yedek Parçaları

Günümüzde her hastanede hasta yatakları bulunmakla birlikte artık insanlar evlerine bile hasta yatağı almaya başladılar. Hasta yataklarının birçok parçası bulunmaktadır ve yatağa herhangi bir zarar geldiğinde satılan yedek parçalarla değiştirilme imkânınız vardır. Hasta yatakları yedek parçaları konusunda ön plana çıkmış bazı kurum, kuruluş ve web siteleri vardır. Bu kurum, kuruluş ve web siteleri şu şekilde sıralanabilir;

hastayataklari.co

Hem hasta yatağı yedek parçaları hem de hiç kullanılmamış hasta yataklarının satıldığı bir sitedir. Müşterilerine taksitli alışveriş imkânı sunmaktadırlar. Ayrıca ürünü geri iade etme ve paranızı geri alma haklarınızda bulunmaktadır.

radikalmedikal.com

Uzun yılladır sağlık alanında hizmet veren bir kuruluştur. En önemli misyonlarının müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet anlayışı olduğu söylemektedirler. Bu sitenin eksik tek noktası ise hasta yatağı motoru şeklinde mühendisliğe dayalı ürünler dışında daha çok yatağın dış yüzeyini ön plana alıp bu parçalarla ilgili ürünler satmalarıdır.

Haskar Medikal

Bu şirket yedek parça satışlarının yanı sıra ekipmanların arızasıyla da bizzat ilgilenme desteği bulundurmaları ile birlikte ön plana çıkmaktadırlar. Deneyimli ve uzman bir ekip kadrosu olduğunu belirten bu şirkette; hasta yatağı korkuluğu ve serum askıları gibi birçok farklı ürüne kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

hasta-yataklari.com

Neredeyse, hasta yatağı yedek parçaları konusunda arayabileceğiniz çoğu parçanın bulunduğu bir internet sitesidir. Saat 16.00 saatine kadar verilen bütün siparişler o gün içerisinde kargoya verilmekle birlikte ürünleri 14 gün içerisinde iade etme şansınız da vardır. Bu site ayrıca kredi kartına avantajlı taksitlerde yapmaktadır.

Emek Sağlık

Bu şirket yedek parça satışının yanı sıra daha çok tüm bir şekilde hasta yatağı satışı yapmaktadır. Ürünlerini İstanbul merkezli bir fabrikada üreten bu marka yüzde yüz Türk malı ürünlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca web sitesinde de buna dair sertifikaları yer almaktadır.

hastakaryolasiemek.com

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketleri arasında gösterilen bir şirkettir. A’dan Z’ye aradığınız bütün yedek parça türlerini bulabileceğiniz bir sitedir. Bu sitenin tek sıkıntısı ise ürünlerin çok uzun sürelerde gelmesidir. Çoğu ürün yaklaşık 3 aylık gibi bir süre sonunda müşteriye teslim edilmektedir. Bunun sebebi ise ürünler Çin merkezlidir ve oradan sipariş edilen ürünler uçakla veya deniz yoluyla sırasına göre gelmektedir. Bu da kargo süresini doğal olarak uzatmaktadır.

emeksaglik.com

Türkiye’nin e-ticaret kapsamda büyük olarak gösterilen ve sadece internet üzerinden satışlar yapmakta olan bir web sitesidir. Bu web sitesinde hasta yatağı yedek parçaları oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. En çok hasta yatağı motoru satın almak isteyen müşteriler için önerilebilecek bir sitedir. Satın alınan ürünü herhangi bir deformasyon olmadığı ve kullanılmadığı sürece iade etme hakkınız vardır. Ayrıca 7/24 canlı destek sunan da bir iletişim merkezi hizmeti sunulmaktadır.

Kariyer Medikal

40 yıldan uzun süredir sağlık sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Hasta yatağı yedek parçaları ücretlerini pahalı bulan insanlar için neredeyse orijinaline bire bir benzeyen yan sanayi ürünleri satışı yapmaktadırlar. Büyük parçaların yanı sıra hasta yatağı korkuluğu ve spring tutucu gibi daha çok mühendislik alanı dışındaki ürünleri üretmektedirler.

Emek Hastane Malzemeleri

Sağlık sektöründe çok çeşitli ürünler satmasıyla bilinen bir şirkettir. Hasta yatağı konusunda ise küçük parçalardan ziyade daha çok, büyük parçaların satışını yapmaktadırlar.

Tekbaş Yatak

Henüz yeni sayılabilecek bir şirkettir. Ürün Satışlarına 2017 yılında başlamıştır. Daha çok fiyat performans ürünlerinin satışını yapmaktadırlar ve sattıkları ürünün kalitesine de oldukça güvendiklerini belirtmektedirler. Kumanda sistemleri, hasta yatağı motoru, hasta için düşmeyi engelleyici korkular ve birçok ürünün satışını yapan bu şirket daha yeni açıldığından dolayı hasta yatağı malzemeleri konusunda pek bilinmeyen bir şirkettir.

emekhastanemalzemeleri.com

Stoklarında hasta yatağı yedek parçalarına dair birçok ürün bulundurmaktadırlar. En çok tercih edilen ürünleri ise hasta yatağı korkuluğu ve diğer yatak korkuluklarıdır. Hafta içi saat 08.30’dan 18.00’a kadar ulaşım sağlanabilmektedir. Cumartesi ve Pazar günleri ise kapalıdır. 15 yıldır sağlık sektöründe bulunmaktadırlar ve Tayvan, İsveç, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Çin gibi büyük sayılabilecek devletlerin şirketleriyle iş yapmaktadırlar.

Ssm Limited

2004 yılında kurulmuş bir şirkettir. Hasta yatağı yedek parçası konusunda oldukça geniş bir stoka sahip olduklarını belirtmektedirler. Merkezleri İstanbul’da bulunmaktadır. Ayrıca elde bulunan aletlere de teknik servis hizmeti sunmaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.