Yatalak Hasta Yatakları

Günümüzde sadece hastanelerde değil evde engelli bakım, yaşlı bakımı ve yatalak hasta bakımı için de hasta yatağı tercih ediliyor. Olumlu yönde iyileştirmeler sağlaması sebebiyle hastanelerde gördüğümüz bu yataklar artık evler de de yüksek kalitede bakıma ihtiyaç duyulan hastaların isteklerini karşılıyor. Firmamız kaliteli ve konforlu bir bakım için üretimini gerçekleştirdiği bu yatakların satışını da yaparak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. Kişinin hem konforunu hem moralini hem rahatlığını hem de iyi dinlenebilmesini sağlayan bu yataklar, artık günümüzde eskisinden daha işlevsel ve ileri teknoloji kullanılarak üretiliyor. Bu sebeple kumandalı, tekerlekli, serum askılık desteği ve yan korumalarıyla hastanın bakımını olabildiğince kolaylaştırıyor. Hem hastanın yatağa iniş çıkışlarında hem sağa ve sola dönüşünde hem de ortaya geliş pozisyonlarıyla kumandadan yardım alarak hastanın kendi kendine bir şeyler yapabilmesini sağlıyor.

Motorlu Hasta Yatakları

Motorlu Hasta Yatakları

En Kaliteli Hasta Yatakları

Eskiden sadece manuel olan hasta yatakları artık günümüzde dijital ve kumandalı özellikleriyle hastayı son derece memnun ediyor. Bu sebeple yatak ihtiyacınız olduğunda doğru yatak ve doğru firma ile çalışmanız hastanıza oldukça fazla fayda sağlıyor. Hastanız sağa sola dönmek istediğinde artık kumandayı tuşlayarak kendi işini hallederken size de kendinize zaman ayırmak için vakit kalabiliyor. Ancak seçim esnasında yatağın tüm özelliklerini dikkatle incelemek pek çok teknik özellik içerisinden size en uygun olanı bulmanız konusunda yardım almanız gerekiyor. Firmamız destek ekibi ile ürün tanıtımına da yer vermektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün nakliye ve kurulum hizmetlerini de üstlenen sizlere en iyi hizmeti sunmak için bizi tercih etmenizi bekliyor. Tercihiniz biz olursak, hareket edebilme kabiliyetine sahip havalı yataklarımızdan fayda sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri

Hastalara sağladığı imkanlar nedeni ile üretimi yapılan bu yataklar sağlık alanında yapılan en önemli gelişmelerdendir. Teknik donanım ve detaylara önem veren firmamız, hastane, ev, huzur evi ve diyaliz merkezleri gibi pek çok yerden gelen taleplere 2 motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu yataklarımız ile çözüm bulmaktadır. Pozisyon verici özelliği ile hastanın kendi işini yapmasını sağlayan yataklarımıza ulaşmak için web sitemizi inceleyebilir, hasta yatağı fiyatları konusunda bilgi alabilir, yakından görmek için ise mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Modellerinin Farklı Tasarımları

Sağlık sorunları nedeni ile yatmak zorunda kalan kişilere hem sosyal hem de fiziki açıdan yardımcı olan ve hareket edebilir özelliğine sahip yatak türlerine hasta yatağı adı verilmektedir. Hasta yataklarının genel özelliklerine baktığımızda baş, bel ve ayak kısmının hareket etmesi, yüksekliğinin ayarlanabilmesi, yatağın katlanabilir özelliğe sahip olması gibi birçok özelliklere sahip olduğunuzu görebiliriz. Ayrıca hasta yataklarında uyku sırasında hastanın düşmesini engelleyen korumalıklar bulunur. Hasta karyolası, serum askısı gibi aparatlarda hasta yatağının olmazsa olmaz parçalarından biridir.

Kullanışlı Hasta Yatakları

Kullanışlı Hasta Yatakları

Çeşitlerine Göre Hasta Yatakları

Hasta yatakları fiziksel nitelikli ve hareket edebilir özellikli olarak farklı çeşitlere ve özelliklere sahiptir. Hareket etme özelliğine sahip olan hasta yatakları ise kendi aralarında motorlu ve manuel hasta yatakları olarak sınıflandırılır. Motorlu hasta yatakları tek motorlu, çift motorlu, 3 motorlu ve 4 motorlu olacak şekilde sınıflandırılır. Fiziksel özellikli hasta yatakları ise ahşap ve hastane tipi olarak farklı çeşitte üretilip kullanımınıza sunuluyor.

Sağlık sektöründe yer alan kurumsal firmamız hastalarınızı tedavi sürecinde en gerekli ihtiyacı olan hasta yataklarını üretimini yapıp, hasta karyolası ve gerekli aparatları ile satın alma ya da kiralama seçeneklerimiz ile kullanımınıza sunuyoruz. Hasta yatağı kiralama ya da satın alma ihtiyaçlarınız itina ile firmamız tarafında karşılanmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti

Pek çok müşterimizi ihtiyaç duyduğu hasta yatağını kiralama hizmetleri doğrultusunda giderebilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan yatak çeşitlerimizi ileri teknoloji ile üretilmekte olup modern tasarımlar ile harmanlanarak yüksek kaliteye sahip konforlu ve zengin model seçenekleri ile kullanımınıza sunuyoruz.  Hasta yatağı kiralama yapmadan önce tüm ürünlerimizi gerekli hijyen ve bakım aşamalarından geçirip, güvenlik kontrolleri yapıldıktan sonra kullanımınıza sunulmaktadır. Firmamız bünyesinde motorlu, manuel ve fiziksel özellikli olmak üzere birden fazla hasta yatağı çeşidi bulunuyor. Hastanın ihtiyacınıza uygun hasta yatağı fiyatları ve modelleri için kurumsal firmamızı tercih edebilirsiniz. İster kiralama isterseniz de satın alma seçeneklerimiz ile temin edeceğiniz ürünler çalışanlarımız tarafında adresinize getirilip, kurulumu yapıldıktan sonra kullanımınıza sunuluyor. Kiralama yaptığınızda ise kullanım süresi bittikten sonra yine firmamız tarafından evinizde teslim alınmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir