Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatak Çeşitleri Nelerdir

Hasta Yatak Çeşitleri Nelerdir

Aslına bakılırsa hasta yatağı çeşitleri hastanın bakım durumuna göre değişebilmektedir. Yatalak hasta ya da hastaneden yeni çıkmış ve kısa bir süre için tedaviye ihtiyaç duyan hastalar ile birlikte yaşlılar için de yine farklı hasta yatak çeşitleri bulunmaktadır. Burada hastanın bakımına göre değişebilen bu yatak modelleri farklı motor sayıları ve değişik fonksiyonları altında seçim yaparak satın alınabilmekte ya da kiralanabilmektedir. Tamamen profesyonel bir şekilde üretimleri yapılan ve sağlam bir iskelet yapısında hazırlanan hasta yatak çeşitleri uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım şansını da yanında getirecektir.

Motor Sayılarına Göre Değişen Hasta Yatak Çeşitleri

1 ya da 2 veya 3 ile birlikte 4 motor sayısına kadar çıkabilen değişik hasta yatak çeşitleri bu bağlamda hastaya büyük bir kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Özellikle de sırt bölümünden ve ayak kısmında hareket yeteneği bulunan bu yatak modelleri sayesinde hasta günlük olarak başta yemek ile birlikte ilaç alma gibi durumlar olmak üzere televizyon seyretmek ya da kitap okumak veya farklı şekilde günü geçirmek için de büyük bir avantaj vermektedir. Tabi hasta kadar ona bakan kişiler için de rahatlık veren bu hasta yatağı çeşitleri kapsamında özellikle asansör sistemleri ile yatak yukarı doğru çıkarken aşağı doğru da indirilebilmektedir. Bu sayede hasta ayağını yere zemine rahatça basıp ayağa kalkma şansı bulurken ona bakan kişiler ise çok fazla eğilmeden hastasın rahatça bakımını gerçek içme fırsatı elde edebilmektedir.

Diğer Fonksiyonları İle Birlikte Hasta Yatak Çeşitleri

Hastanın durumuna ve yapısına göre farklı boyutlarda da yine tasarımları gerçekleştirilmiş olan hasta yatak çeşitleri yanında ayrıca serum askısı ile birlikte yemek masası da verilmektedir. Oldukça uygun fiyatlar kapsamında satın alınabilecek olan ve hastalara büyük bir rahatlık sağlayan hasta yatak çeşitleri kapsamında yan tarafındaki korkuluklar sayesinde de hastalar güven içerisinde etrafında hareket etme şansını bulabilmektedir. Artı olarak tekerlekli bir tasarım altında üretimleri yapıldığından dolayı bu bağlamda hasta her yere rahat bir biçimde taşınabilmekte ve ayrı bir kolaylık bu şekilde yakalanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.