Hasta Yatakları

Hasta yatağı alacaklar için rahatlık ve kalite, seçimi etkileyen önemli kriterler arasındadır. Hasta yatağı seçiminde sağlam malzeme kullanımı, çok fonksiyonlu tasarımlar tercih edilmelidir. Hasta yatağı satışı yapan firma seçiminde de olumlu müşteri yorumları olan, kuruluşların tercih edilmesi gerekir. Bu konuda tavsiye ve öneriler, hasta yatağı alacaklar için seçimde doğru yönlendirmeyi yapacaktır. Firmanın kurumsal özelliklere sahip olması, satış sonrası destek hattının olması önem taşır. Hasta yatağı kurulumunda yardımcı olacak destek ekibinin bulunması da gereklidir. Firmamız, tecrübeli çalışanları ve sektörde deneyimli geçmişi ile tercih edilmektedir. Hasta yatağı satış hizmeti sonrasında gelen müşteri yorumları da bunun açık bir göstergesidir. Firma olarak, müşteri memnuniyeti en önemli kuruluş misyonları arasında yer almaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Hizmeti Sunan Firmalar

Hasta yatağı kiralama hizmeti sunan firmalar arasında kuruluşumuz, ilk akla gelenler içerisindedir. Hasta yatak satışlarında çok farklı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Uzun süre yatağa bağlı kalmayacak hastalar için önerilecek yöntem, hasta yatağı kiralama hizmetidir. Hem maliyet açısından tercih edilmesi hem de yer sıkıntısı yaratmaması için tercih sebebidir. İşlevi biten hasta yataklarının evlerde yer tutması söz konusudur. Kısa süre için alınan hasta yataklarına ödenecek tutar, kiralama hizmeti ile karşılaştırıldığında, elbette daha yüksektir. Hastanın iyileşmesinden sonra kullanılmayacak olan hasta yatakları, gereksiz bir yer işgaline sebep olacaktır. Tüm bu sorunların önüne geçmek adına geçici süre kullanılacak hasta yatakları için kiralama hizmeti önerilir.

Hasta Yatakları Seçiminde Ev Sıcaklığı Sunan Tasarımlar

Hasta karyolası alırken, hastanın manevi dünyası önem taşır. Hastanın sürekli yatak istirahatında, içini ısıtacak, evini anımsatacak karyola tasarımları tercih edilmelidir. Hastalık maddi ve manevi açıdan zorlu bir süreçtir. Hastanın fiziksel rahatsızlıkları zamanla, ruhsal olarak ta rahatsızlık yaratacaktır. Özellikle, uzun süre yatağa bağlı olarak tedavi süreci olacak hastalarda, ruhsal travmalar daha ileri düzeydedir. Kişinin kendini huzurlu ve rahat hissetmesi, hastalık sürecini daha kolay atlatmasına sebep olacaktır. Bu nedenle, yatan hastanın kendi evinde yattığı yatağı anımsatan tasarımlara yönelmesi tercih edilir. Firma olarak, her beğeniye uygun tasarımlarımız mevcuttur. Bu yatak tasarımları içerisinde de ahşap tasarımlı hasta yatakları, en çok tercih edilen hasta karyolası türleri içerisindedir.

Özel Bakım Gerektiren Hastalar İçin Önerilecek Hasta Yatakları

Havalı hasta yatağı özel bakım gerektiren hastalar için önerilecek hasta yataklarının başında gelir. Bu hasta yatakları, uzun süre yatan hastalar için idealdir. Cilt yapısı hassas olan kişiler, yaşlı hastalar için tavsiye edilen hasta yatakları, havalı hasta yataklarıdır. Bu hastaların, havalı yatakların içlerinden geçen hava kanalları sayesinde ciltlerinde yara açılmaları önlenecektir. Hava akışı sağlayan bu kanallar, kan akışı üzerinde de olumlu tesir yapacaktır. Yaşlılar ve çocukların ciltleri oldukça hassas olmaktadır. Özellikle, yaşlıların incelmiş olan ciltleri, en ufak bir tahrişte hemen zedelenecek ve yaralar açılacaktır. Bunun önüne geçmenin tek yolu da bu hastalar için, havalı hasta yatağı temin etmektir. Firmamız, havalı hasta yataklarında da kaliteli tasarımları ile tercih edilmektedir.

Hasta Yataklarında Kaliteli Tasarımlara Uygun Fiyatlar

Hasta yatağı fiyatı hasta yataklarının türlerine göre değişecektir. Hasta yatakları için kaliteli tasarımlara sunulan fiyatlar, elbette daha yüksek olacaktır. Firmamız, fiyat politikası açısından diğer kuruluşlara nazaran daha uygun koşullar sunacaktır. Hasta yataklarındaki fiyat ile kalite karşılaştırması yapılması önem taşır. Aynı kalitede olan hasta yatakları için firma bazında karşılaştırma yapıldığı takdirde, firmamız tercih sebebidir. Hasta yatağı satışında hem uygun fiyat hem de kalite arayanlar için, firmamızın ziyaret edilmesi önerilir. Hasta yatağı satış sonrası da her türlü destek hizmeti sunulacaktır.

Hasta Yataklarında Farklı Özellikler

Hasta yatağı satışı yapan firmamız, çok farklı yatak tasarımları ile öne çıkan firmalar arasındadır. Otomatik kumanda özelliği, hastalar için büyük rahatlık sunacaktır. Hasta yataklarında iki ve daha fazla motorlu yataklarda, farklı işlevler bulunmaktadır. Oturur ve yatış pozisyonlarına ayarlanabilen yataklar, kumanda sistemi ile farklı açılara getirilmektedir. Kullanılan yatak malzemesi paslanmaz ve dayanıklı bir yapıdadır. Ortopedik özelikleri ile de her hastanın rahat etmesi düşünülen tasarımlardır. Hasta yataklarında anti alerjik özellikleri ile kullanılan hasta süngerleri de tercih sebebidir. Hasta yatağı yan korkulukları da güvenlik amaçlı olarak dizayn edilmiştir. Hasta yatağı alacaklar için, elektrikli ve pilli kumanda sistemi de mevcuttur. Hasta yataklarında çok fonksiyonlu tasarımlar için, firmamızın tercih edilmesi gerekir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir