Hasta yatakları imalat satış kiralama

Haskar Medikal adlı firma tarafından hastaların daha konforlu bir yatış süreci geçirebilmesi için çok çeşitli ürünlerin üretimi gerçekleştirilmektedir. Hasta yatağı üretimi yapan firma, birbirinden farklı özelliklere sahip ürünleri internet üzerinden satışa sunmaktadır. Satış sonrası verilen teknik destek de ürünlerin daha güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Firma tarafından bizzat hasta yatakları imalat işleri gerçekleştirilmektedir. 2 motorlu yataklara ek olarak 3 ve 4 motorlu yatak tipleri de aynı şekilde firma tarafından üretilmektedir. Hasta yatakları imalat işlerinin layığı ile yapılmasından dolayı ameliyattan ve çeşitli operasyonlardan çıkan hastalar kaliteli ve konforlu yataklarda iyileşme sürecini geçirebilmektedirler.

Ürünlerine fazlasıyla güvenen Haskar Medikal, garanti süresini de uzun tutmuştur. Hasta karyolası ve tüm karyola ürünleri için garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmiştir. 2 yıl boyunca herhangi bir problem oluşması durumunda direkt olarak değişim gerçekleştirilebilmektedir. Hasta yatakları için de aynı süre geçerlidir. Hasta karyolalarının parçaları için de 10 yıllık garanti süresi belirlenmiştir. Hasta karyolası içerisinde kullanılan parçalara Haskar Medikal tarafından fazlasıyla güvenilmektedir. Dolayısıyla 10 yıl boyunca her türlü yedek parça desteği firma tarafından bizzat verilmektedir.

Hasta Karyolaları

Hasta Karyolaları

Kiralık ve Satılık Hasta Karyolaları

Haskar Medikal’den alınan hasta yatakları İstanbul geneline 1 gün içerisinde teslim edilmektedir. Kısa süreler içerisinde direkt olarak belirtilen yere ürünlerin getirilmesine ek olarak ürünlerin montajı da yapılmaktadır. Verilen hizmetlerden de herhangi bir şekilde ücret alınmamaktadır. Hasta yatağı kiralama hizmeti veren firma aracılığı ile hasta yatakları satın alınabileceği gibi, kiralanabilmektedir. Uygun fiyatlar karşılığında haftalık, aylık kiralamalar yapılabildiği için genellikle yataklar kiralanmaktadır. Verilen hasta yatağı kiralama hizmetine herhangi bir ekstra taşıma ve kurma ücreti ödenmemektedir. Haskar Medikal bünyesinde yer alan uzman personel tarafından taşıma ve kurma işleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu sayede hasta yatağı kiralama hizmetinden en üst seviyede verim alınmaktadır. Verilen hizmet, her kesimden kişinin ulaşabilmesi için düşük fiyatlıdır. Bu yüzden hasta yatağı kiralama hizmetinden Türkiye’nin geneli sınırsızca faydalanabilmektedir.

Ürünler satın alındıktan sonra Haskar Medikal’in yetkili personelleri tarafından gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Hasta karyolası imalatçısı firma çalışanları sayesinde yatakların nasıl kullanılacağına dair detaylı bilgiler aktarılmaktadır. Tüm bu hizmetlerden de ek bir ücret talep edilmemektedir. Bu sayede hasta karyolası alan kişiler sadece ürünün kendisine ücret ödemektedirler.

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta yatakları imalat işlerini yürüten Haskar Medikal’den alınan ürünlerin ödemesi nakit olarak yapılabileceği gibi, kredi kartı ile de yapılabilmektedir. Ürün ile herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için kapıda ödeme seçeneği de tercih edilebilmektedir. Bu sayede hasta yatağı satın alan kişiler gönül rahatlığı ile ürünleri kullanmaya başlayabilmektedirler.

Hasta yatakları, birbirinden farklı sebeplere bağlı olarak fiyat değişiklikleri gösterebilmektedirler. Tamamen hastaların rahat etmesi ve sağlıklı bir şekilde dinlenebilmesi için tasarlanmış olan yatakların ücretleri genel olarak birbirinden farklı ve çeşitlidir. 2 motorlu olarak üretilen hasta yatağı, 4 motorlu yataklara göre daha uygun fiyatlıdır. Bu nedenle de genellikle çift motorlu ürünler tercih edilmektedir. Fakat 3 ve 4 motorlu yataklar diğer tiplere göre daha konforlu ve daha kullanışlıdır. Doktorlar tarafından genellikle 4 motorlu hasta yatağı tavsiye edilmektedir. Fiyatların birbirinden farklı olmasından dolayı da seçim tamamen alıcıya bırakılmış durumdadır.

Haskar Medikal tarafından üretilen her hasta yatağı birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Ayarlanabilir başlık ve ayarlanabilir yüksekliğe sahip olan yataklar, diğer yatak tiplerine göre daha maliyetlidir. Dolayısıyla farklı bütçelere sahip kişiler kendi isteklerine göre daha konforlu bir yatak satın alabilmektedir. Fiyatta belirleyici olan bir diğer unsur da yatağın kolay hareket edebilir olmasıdır. Kolaylıkla sağa, sola dönen hasta yatakları diğer yatak tiplerinden ufak bir miktar daha maliyetlidir. Bu sebeple alıcılar diledikleri yatak seçimini kolaylıkla yapabilmektedirler.

Haskar Medikal, hasta yatakları imalat işlerini yürüten bir firma olarak, imal edilen ürünlere her kesimden kişinin ulaşabilmesi için çeşitli fonksiyonları da site içerisine eklemiştir. Paket halinde ürün alınamadığı durumlarda çeşitli kombin seçenekleri kullanılarak hasta yatağı oluşturulabilmektedir. Bu sayede fiyatlar daha uyguna gelmekte ve her kesimden kişi kolaylıkla hasta yatağı satın alabilmektedir.

Hasta Karyolası Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hasta karyolasının seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunmaktadır. Hastanın dinlenmesi ve iyileşmesi için kullanılan yataklar sağlığı bozmayacak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Fiziksel yapıya uygun olarak tasarlanan yataklar, vücudun dinlenmesini sağlamaktadır. Fiziksel yapıya uygun olmayan yataklar kesinlikle tercih edilmemelidir. Aksi takdirde dinlenme ve iyileşme sürecinden verim alınamayacaktır.

Hasta yatağı seçimi yapılırken yatağın kolay hareket edebilirliği kontrol edilmelidir. Yatak kimi zaman yer değiştireceği için kolay hareket etmesi gereklidir. Benzer şekilde ayarlanabilir yükseklik ve diklik sayesinde de daha konforlu bir kullanım gerçekleştirilebilmektedir. 2, 3 ve 4 motorlu üretilen yataklardan genellikle 4 motorlu olanları tercih edilmelidir. Fakat bu tür yataklar diğerlerine göre oldukça masraflıdır. Bu yüzden Haskar Medikal tarafından verilen hizmet seçeneği sayesinde kombin yapılarak uygun ücretler karşılığında hasta yatağı edinilebilmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir