Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yatakları Nasıl Kullanılır

Hasta Yatakları Nasıl Kullanılır

Hasta karyolası kullanımı

Hasta yatakları firmamızda teknolojik donanımlarla üretilerek her türden hastalık için özel tasarımlar kullanılıyor. Dört adet serum askısı hasta yatakları ürünlerimizin temel özellikleri arasına yer almaktadır. Bununla birlikte isteyenler için uzaktan kumanda ile çalışan tamamen otomatik modellerimiz de mevcut. Aşağı ve yukarı çeşitli eğim dereceleri ile oynatılma imkanı bulunan hasta yatakları bu sayede hastanın konumuna göre ayarlanma avantajları sunmaktadır.

Hasta Yatakları Ürün Seçeneklerimiz

Piyasa içerisinde şu an en çok revaçta olan ürünler arasında yarı otomatik ve otomatik ürünler seçenekler arasında. Aynı zamanda geçici hastalar için özel geliştirilmiş manuel hasta yatakları da bulunmaktadır. Burada hastanın ihtiyacı olduğu tüm konumlar el yordamı ile ayarlanmaktadır ve fiyatları otomatik olanlara göre çok daha düşüktür. Hastaların ilk yattıkları yatak olan hastane yatakları ile arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. İkisi de temel olarak aynı işlevi görmekte ve aynı hizmetleri sunmaktadır. Yatalak hastalar için lazımlıklı hasta yatakları da diğer seçenekler arasındadır. Bu yatakların alt noktalarında bir ışık sistemi bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde gece ve karanlık ortamlarda hasta yatağının yeri net olarak tespit edilmektedir.

Piyasa sunduğumuz tüm hasta yatakları tekerleklidir. Böylece herhangi bir yer değiştirme esnasında herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca kolay katlanır seçenekleriyle hasta üzerinde değil iken de taşınma prensipleri hasta yakınlarını düşünerek özel olarak geliştirilmiştir. Aynı zamanda yan tarafında korkuluklar bulunmaktadır. Bunlar herhangi bir ters harekette hastanın düşmeyi engelleyici birer buton vazifesi teşkil ederler. Her türlü ayrıntıyı düşünen firmamız baş ve ayak kısımlarını da çıkarılabilir ve portatif ölçeklerde üretmektedir.

Hasta Yatağı Satın Alma ve Kiralama Seçeneklerimiz

Hastaların güvenliğini ve konforunu birinci sırada tutarak özel izlenimler ile ürettiğimiz hasta yatakları satın alma ve kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Buna göre uzun vadeli ya da temelli hastalar için en uygun fiyatlara hasta yatağının satın alınma opsiyonu bulunmaktadır. Geçici süreli hastalar için ise hasta yatağı kiralama seçeneği müşteriler için mevcuttur. Kiralanan hasta yatakları aylık periyotlar halinde müşterilere sunulmaktadır. Her ayın başında ödemesi yapılmakta ve bir aylık olarak kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.