Hasta Yatak Çeşitleri

Hasta yatağı kullanımı birçok hasta tarafından yapılır. Bunun sebebi ise hasta yataklarının hem kullanışlı hem de yararlı ürünler olmasıdır. Firmamız tarafından bu yatakların üretimi, satışı ve kiralaması yapılır. Böylece oldukça geniş bir alana hasta yataklarımız ile hizmet veririz. Yataklarımız çok fazla özelliğe sahiptir ve bu özellikler sayesinde de oldukça faydalıdır. Bütün yataklarımız anti bakteriyeldir. Bu sayede de sağlık açısından çok faydalıdır. Bununla birlikte yatak modellerimiz kimyasal içermeyen boyalar ile boyanarak kullanıma sunulur. Böylece yatağın demirden iskelet yapısı dahi sağlık açısından zararsız olur. Hava akışı sağlayan yatak karyolası ile de terleme gibi sorunlara karşı yararlı oluyoruz.

HM-2500 Full Abs Hasta Karyolası

HM-2500 Full Abs Hasta Karyolası

Uzun Kullanım Ömürlü Hasta Yatağı Modelleri

Firmamız tarafından üretimi yapılan ve kullanıma sunulan bütün hasta yatağı modelleri, özel ve sağlam maddeler kullanılarak yapılır. Bu sayede de çok uzun bir kullanım ömrü bulunur. Ev için tasarlanan modeller ya da hastaneler için tasarlanan modeller bulunur. Firmamız bununla birlikte çocuk hasta yatakları üretimi de yapar. Hasta yatağı ihtiyaçlarını kiralama ve satış yolu ile gideren firmamız, kaliteli yataklar üretir. Yataklarımız aynı zamanda motora sahip olan modellere de sahiptir. Motorlu modellerimiz, hastanın hareket edebilmesini sağlayarak yararlı olur. Bu modellerimizde her zaman çeşitli fonksiyonlar bulunur. Hasta yatağı modellerimiz, boyun ve ayak kısımların hareket edebilmesini sağlıyor. Kumanda ile kontrol edilebilmesi ile de çok fazla tercih edilir. Motorlu modellerimiz, sahip olduğu özellikler ile çok yararlı olur.

Avantajlı Hasta Yatağı Fiyat Teklifleri

Firmamız tarafından hasta yataklarının hem kiralamasında hem de satışında oldukça uygun fiyat teklifleri sunulur. Sunmuş olduğumuz bu hasta yatakları fiyatları çok fazla insan için uygun olur ve böylece firmamız çok sık tercih edilir. Hasta yataklarımız kiralama yolu ile istenilen süre boyunca kolaylıkla kullanılabilir. Bütün yataklarımız, özellikleri ve tasarımı ile fayda sağlar. Sağlığa faydalı olan, tedavi sürecini daha rahat ve kolay bir hale getiren, uzun bir süre boyunca sorunsuz kullanılabilen hasta yataklarına avantajlı fiyatlar ile sahip olmak için hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatağı Fiyat Aralıkları

  • 2 tür hareketli yataklar: 1500 TL – 2500 TL
  • 3 tür hareketli yataklar: 3000 TL – 3500 TL
  • 4 hareketli trendelenburg yataklar: 4000 TL – 4500 TL
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir