Garantili hasta yatakları

Alacağınız hastane yataklarının garantili ürünler olduğunu biliyor muydunuz? Motorlu hastane yatakları, uzun hizmet ömrü garantisi ile güven sunar, ancak bir şeyler ters giderse, personelimiz yardımınıza gelecek ve sizin için orada olacaktır. Hasta yatağı mühendislik hizmeti için hemen bizimle iletişime geçebilir ve talebinizi oluşturabilirsiniz. Teknik yatak hizmeti için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Garanti kapsamındaki bu ürünlerin aylık ve yıllık bakımları da düzenli olarak yapılmaktadır. Alternatif olarak bu deneyimli montaj ekibinden hizmet alabilirsiniz.

Hastane yatağı mühendislik hizmetlerinin önemini bir kez daha vurgulayalım. Bildiğiniz gibi teknoloji ürünleri ve bir çift hareket yardımcıları ile kullanımı daha kolay olan ve hastanın uyku pozisyonuna göre tasarlanan bu ürünler, dikkatli olursak çok daha uzun süre kullanım imkanı sağlayacaktır. Teknik servis ekibi motor bakımının yanı sıra varsa diğer yatak problemlerini de kısa sürede çözer ve sizin için daha kusursuz bir yatak sunar. Tabii ki doğru kullanımdan dolayı herhangi bir sorunla karşılaşacağınıza inanmıyoruz ancak deneyimli kadromuzla dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve yardım alabilirsiniz. Bir kez daha, yatak sorularınızı dakika dakika cevaplıyoruz.

Hasta Yatağında Ne Gibi Sorunlar Gözlemleniyor?

Motorlu hastane yataklarına baktığımızda motor bakımlarının düzenli yapılmaması durumunda bu durumun özellikle konum açısından birçok soruna neden olduğunu görebiliriz. Kontrol paneli de zamanla sorun çıkarabilecek etkenlerden biridir. Az önce de belirttiğimiz gibi hastane yatağı mühendislik ekibi size en iyi şekilde yardımcı olacak ve ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Teknik servis ekibimizi sadece bir sorununuz olduğunda değil, ürün bakım zamanı geldiğinde de aramanızı öneririz. Bakımlı bir yatağın ömrü de uzar ve daha sorunsuz bir kullanım durumunun keyfine varırsınız. Kapsanan ürünler için herhangi bir ücret ödemezsiniz ve istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Bu konuda firmamıza ve ekibimize güvenebilirsiniz ve incelemelerinizi yaptığınızda müşteri yorumlarının da aynı şeyi söylediğine bizzat şahit olacaksınız.

Bakıcı dostu hasta yatağı

Bakıcı dostu hasta yatağı

Hasta Yatağı Ürünlerimizin Garanti ve Teslimat Koşulları

Pas önleyici hastane yatağı 2 yıl garantilidir. Ayrıca 10 yıl parça garantisi vardır. özel müşterilere ek olarak, hastanelere, huzurevlerine ve sağlık profesyonellerine de hizmet veriyoruz. Sadık müşterilerine pazar dahil her gün 7/24 saat hizmet veren medikal ürünler firmamız sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Hastane yatakları evlerde, hastanelerde ve huzurevlerinde yaralıların, hastaların, yaşlıların veya yatalakların rahatça dinlenebilmeleri için kullanılmaktadır.

Her kişinin, durumuna bağlı olarak ve hatta bazı durumlarda yatağı kişiselleştirmeye bağlı olarak belirli bir hastane yatağına ihtiyacı vardır. Müşteri temsilcilerimiz, bilinçli yatak kararları vermenize ve güvenli bir hastane yatağı satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğine yardımcı olacaktır. Manuel olarak kontrol edilir ve kullanımı kolaydır. Şilte ayarlanabilirdir ve üst gövdenin ve/veya dizlerin otomatik olarak konumlandırılmasını sağlar.

Maksimum hasta konforu için herhangi bir yere yerleştirilebilir. Yarı elektrikli hastane yatağının yatak yükseklik ayarı manuel olarak, üst gövde ve dizlerin pozisyonu da otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Elektrikli yatak süspansiyon kontrolü, üst gövdenizi ve/veya dizlerinizi yükseltir ve alçaltır. El çarkı yatağın yüksekliğini ayarlayarak bakıcıya yardımcı olur. el kontrollü hastane yatağı, elektrikli yatak modelleri ile aynı kullanışlı özellikleri sunar ancak en büyük dezavantajı her hareketin manuel olarak yapılması zorunluluğudur.

Manuel krank, yatağın yanı sıra üst gövde ve dizlerin yüksekliğini ayarlar. Hastaların ve sevdiklerinin yaşam kalitesini artırmak için yenilikçi ve seçkin çözümler sunan, yirmi yılı aşkın deneyim mirasına yeni tuğlalar ekleyen bir şirketiz. Hastane yatağı veya hastane yatağı; Bunlar, huzurevleri ve evde bakım tesisleri gibi özel sağlık tesislerinde yatan hastalar veya hastane yatağına ihtiyaç duyan diğer kişiler için tasarlanmış yataklardır.

Elektrikli hasta yatakları

Elektrikli hasta yatakları

Bu yataklar; sağlık personeli için konfor, hasta mutluluğu ve rahatlık gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Genel özellikleri; Tam yatak yüksekliği, ayarlanabilir baş ve ayaklar, ayarlanabilir yan korkuluklar ve yatağı ve yakındaki diğer elektronik cihazları çalıştırmak için elektronik anahtarlar içerir. Elektrikli ve çok yönlü mobil hastane yatakları, hastanede yatan hastaların uzaktan kumanda üzerindeki butonlar ile farklı lokasyonlara taşınabildiği ve hastanın kolaylıkla yataktan çıkabildiği tesislerimizde üretilmektedir. Hasta yatağı modelleri arasında kendi durumunuza göre bir model beğenin ve teknik servis kapsamında özellikle sorun. Hastane yatakları kategorisine ait elektrikli, lazımlık ve motorlu kaldırılabilir yatak modelleri, ekonomik fiyata satılık veya kiralık hasta yatağı olarak sitemizi inceleyebilirsiniz.

Teknik Hizmetler Ve Yatak Başı Hasta Bakımı

Hastalıklarında zor bir dönemden geçen kişiler için yatak konforu önemlidir. Hastanın hastanede yattığı ve hemşirelerin yorulduğu bu işlem sırasında kullanımı rahat olan modeller tercih edilmelidir. Hastanın yatak pozisyonunun değiştirilmesi gerektiğinde, rahat ayak hareketleri aynı zamanda en üst düzeyde konfora sahip bir refakatçi sağlayacaktır. Bu tip bir yatağa sahipseniz ve bakımdan yararlanmak istiyorsanız, yatak mühendisliği departmanımızla iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Alanında uzman ekibimiz de yatak kullanımı hakkında birçok bilgiyi sizlerle paylaşıyor ve soru işaretlerini hızla ortadan kaldırıyor. Bu yazımızda hastane yatakları ve teknik servis hizmetleri hakkında merak ettiğiniz soruları bulacaksınız. Hasta yatakları düzenli bakım yapıldığında çok daha uzun ömürlüdür, bu da hem hasta hem de bakıcı için bir artıdır. Hasta yatağı fiyatları sizi zorlamayacaktır. Fiyat konusunda bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir