Kaliteli Hasta Yatakları

Hasta yatakları seçiminde, kaliteli ve dayanıklı ürün seçimi önem taşır. Hastanın yaşı, fiziksel özellikleri, yatak seçiminde son derece önemlidir. Yatacak olan hastanın rahatsızlığına bağlı olarak seçilecek yatak, kişiye rahatlık sunmalıdır. Yataklarda ergonomik ve fonksiyonel özellikler, tercihte rol oynayan kriterler arasındadır. Farklı teknik özelliklere sahip yataklarda, motorlu, havalı ve yoğun bakım hastalarına özel, yatak çeşitleri bulunur. Kumanda sayesinde, her türlü pozisyona ayarlanabilirler. Ayrıca, yataklarda bulunan serum askılıkları da hastalar için önem taşıyan düzenekler arasındadır. Bazı yataklarda bulunan uyarı sistemleri de hastanın güvenliği için önem taşır.

Hasta Yataklarında Olması Gereken Özellikler

Hasta yatağı alırken, bazı özelliklerin aranması gerekecektir. Öncelikle, hastanın güvenliğini sağlayan, yatak yanı korkuluklarının olması gerekir. Serum askılık düzeneklerinin olması da önem taşıyan detaylar arasındadır. Yatakların farklı açılara ayarlanmasını sağlayacak bir mekanizma da yatan kişinin rahatlığı açısından gerekecektir. Yoğun bakım hastalarının yatakları da farklı özellikler taşıması gerekir. Yaşa bağlı olarak değişen fiziksel özellikler, yatak seçiminde rol oynayan bir başka kriterdir. Özellikle, havalı yatak seçimi bu hastalar için önem taşır. Yaşa bağlı olarak incelen cilt yapısı, uzun süreli yatışlarda, yaraların açılmasına neden olacaktır. Bunun önüne geçmenin tek yolu da havalı yatak seçimidir. Boru tipi havalı yatak çeşitlerinde, öne çıkan özellik, ergonomik oluşu ve terlemeyi önlemesidir. Yatak içerisinde yer alan borulardaki sistem, terlemeyi önlemede etkilidir. Havalı yatağın içindeki boruların birinde oluşan arıza için, ilgili borunun değiştirilmesi yeterlidir. Yataktan kalkması imkansız olan hastalar için, yatağa monte bir lazımlığın olması gerekecektir.

Hasta Yataklarında Satış ve Kiralama Hizmeti

Hasta yatağı fiyatları ürünün teknik özellikleri ile orantılı olacaktır. Fiyat karşılaştırması ile birlikte sunulan kalite ve teknolojinin mukayese edilmesi, önem taşır. Hasta yatağı satışı hizmeti veren firmamız, istendiği takdirde, hasta yatağı kiralama hizmeti de sunmaktadır. Yerinde kurulum yapılmakta olup, çok sayıda ürün çeşidimiz mevcuttur. Hasta karyolası ve süngerlerinde de vücut yapısına uyumlu ürünlerimiz mevcuttur. Hasta yatağı süngerleri, anti alerjik özelliktedir. Hasta yataklarında, yatan kişinin psikolojisini yükseltecek yatak tasarımlarımız mevcuttur. Özellikle, mobilya görünümlü hasta yatakları, görsel açıdan tercih edilen yataklar arasındadır.

Satılık Ve Kiralık Hasta Yatakları

Satılık Ve Kiralık Hasta Yatakları

Hasta Yatağı Satın Alırken Doğru Karar Verin

Hasta yatakları seçilirken, ilk önem verilecek konuların başında, hastanın fiziksel durumu ve sağlık sorunları gelir. Hasta olan kişinin çocuk, yetişkin ya da yaşlı olması, seçilecek yatak türü ile yakından ilişkilidir. Yatakların, farklı özellikleri, belli başlı fonksiyonları gerçekleştirmesi beklenir. Uzun süreli yatan hastanın, televizyon izlerken, yatağını belli bir eğime getirmesi, kişiye konfor sağlayacaktır. Gerek manüel, gerek elektrikli olsun, kumanda edilebilme özelliği olan hasta yatakları, tercih sebebidir. Kişinin yatak seçiminde, belli kriterleri sağlayacak özellikte, ürünleri tercih etmesi önem taşır.

Hasta Yatak Tasarımlarında Farklı Çeşitler

Hasta yatağı almadan önce, alınacak ürünün kaliteli ve sağlam olması, hasta emniyetini sağlaması önem taşır. Yatağın yanında yer alan koruyucu güvenlik bantları, emniyet açısından önemlidir. Yataklarda isteğe bağlı olarak değişen, bazı özelliklerin olması, tercih seçeneğini arttıracak unsurlardandır. Hasta yatağı çeşitlerinde, ikiden başlayıp, dörde kadar çıkan motorlu yataklar, kişinin rahatını sağlamak için tasarlanmıştır. Farklı eğimlerde ki açılara ayarlanabilen yataklar, kişinin oturma, yatma ve yemek yeme pozisyonları için önem taşır. Elektrikle çalışan yataklar, kumanda edilme özelliği açısından tercih sebebidir. Elektrik kesintilerinin yoğun yaşandığı bölgelerde ikamet edenler için, tercih edilecek yataklar, manüel özellikte olmalıdır. Havalı yataklar, uzun süreli yatak istirahati yapacak hastaların tercihi olacaktır. Yaşlı hastalar için de bu yataklar, önerilecek türdendir. Yoğun bakım hastaları için, farklı özellikte hasta yatakları tercih edilmelidir. Firmamız tüm hasta yatağı çeşitlerinde, çok sayıda alternatif sunacak çeşitliliğe sahiptir.

Hasta Yatağı Alırken Servis ve Kurulum Hizmetinin Önemi

Hasta yatağı alırken, ürünün çeşidine göre hasta yatağı fiyatları değişkenlik gösterir. Kaliteye göre fiyat karşılaştırması yapmak, en doğru seçenek olacaktır. Firmamız, en kaliteli ürün için, en uygun fiyatları sunmaktadır. Firmamız, hasta yatağı satışının yanı sıra kiralama hizmeti de sunmaktadır. Çok uzun süreli yatmayacak hastalar için, kiralama seçeneği en doğru yaklaşım olacaktır. Firmamızın geniş servis ağı bulunmakla birlikte, yerinde kurulum hizmetini de gerçekleştirmektedir. Hızlı satış ve destek hizmetinin yanı sıra güvenilir ve kaliteli ürün satışı da bulunmaktadır. Tüm bu özellikler düşünüldüğü takdirde, sektörde hasta yatağı hizmeti sunan firmalar arasında tercih sebebi olmaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.