Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hasta Yataklarında Motor Sistemleri

04.10.2018
231 görüntülenme
Hasta Yataklarında Motor Sistemleri

Günümüzde hasta yataklarına teknolojik açıdan bakıldığı zaman motor sistemlerinin önemi çok büyük hale geliyor. Nitekim yatakların farklı noktalarına profesyonel bir çerçevede montajı gerçekleştirilen motor sistemleri, hastanın gün içerisindeki bütün ihtiyaçlarına cevap verebiliyor. Özellikle ilaç ve yemek saatleri kaçmadan hastanın rahatça bu işlemleri gerçekleştirmesine imkan verilmektir. Ayrıca hem manuel hem de kumandalı şekilde kullanım imkanı yanında getiren motor sistemleri, özelliklerine bağlı olarak değişik mekanik yapıları altında yataklara yerleştirilmektedir.

Ayrıca asansör sistemleri yatağın daha yukarı kaldırılarak, bakıcıların daha fazla eğilmeden rahatlıkla hastanın bakımını gerçekleştirmesine fırsat sunar. Bu yüzden hasta yatağı seçimi yapılırken kesinlikle öncelik olarak motor sistemlerine bakılması gerekir. Tabii malzeme yapısı da aynı şekilde ilk bakılması gereken öncelikler arasındadır. Sağlam bir iskelet altında hazırlanmış olan hasta yatakları, herhangi bir problem yaşanmadan farklı ağırlıktaki hastaları rahatlıkla taşıyabilmektedir. Bu şekilde uzun yıllar kullanılabilir ve hiçbir problem ortaya çıkmadan hastanın iyileşme sürecinin daha kısa bir noktaya çekilmesine olanak yakalanabilir.

Güven İçerisinde Elde Edilebilecek Kaliteli Hasta Yatakları

Birbirinden farklı motor sistemleri, dört bir yanına yerleştirilmiş serum askıları ve yemek masası ile birlikte sağlam tekerlekleri eşliğinde, bütçeye bağlı olarak birçok değişik yatak modelleri edilebilir. Burada önemli olan büyük bir güvence altında üretimleri yapılmış yerlerde bu ürünlerin satın alınması veya kiralanmasıdır. Tamamen uygun fiyatlar çerçevesinde Haskar Medikal bünyesinde sunulan birbirinden farklı hasta yatakları, özelliklerine bağlı olarak güven içerisinde tercih edilebilir.

Özellikle günümüzde artık hem satın alma hem de kiralama işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bu kaliteli firma bünyesinde değişik model yapıları altında bir seçim yapılabilir, kiralama veya satın alma işlemleri hastanın yaşadığı fiziksel duruma bağlı olarak yapılabilir. Tamamen ergonomik olan ve bütün farklı odalara yerleştirilebilecek hasta yatakları, artık hastaneden sonra hem huzurevi veya bakımevleri hem de evlerde; hastaların hızlı bir şekilde yeniden eski sağlığına kavuşmasına imkan vermektedir. Bütçeye uygun seçeneklerden biri hemen tercih edilebilir.

Özellikle Haskar Medikal güvencesi altında sunulan tüm hasta yatakları, özel tekerlekleri sayesinde hiç zorlanmadan taşınma şansını vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.