Ergonomik Hasta Yatağı Modelleri

Hasta yatağı almak isteyenler için, hastanın fiziksel durumuna uygun özellikte, hizmetimiz bulunur. Hastanın yaşı, rahatsızlığı ve yatış süresi gibi faktörler, hasta yatağı seçiminde önemli unsurlardır. Yatak çeşitlerimizde, belli kategoriler yer alır. Satışlarımız olduğu kadar, kiralama hizmetimiz de bulunur. Ürün kategorilerimizde, iki, üç, dört motorlu yatak çeşitlerinin yanı sıra havalı yataklar da bulunur. Korkulukları bulunan yataklarımız, yatış süresince emniyet sağlamak açısından etkilidir. Motorlu hasta yataklarında, kumanda yardımı ile hareket kolaylığı sağlanır. Tüm bu özellikler, hastanın yatağa bağlı tedavi süresince yaşam konforunu sağlamak içindir.

Hasta Yatakları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hasta yatakları seçiminde, en önemli etken, yatacak kişinin rahatsızlığı ve yatış süresidir. Yaşlı hastalar için seçilecek yatak çeşidi, havalı yatak türünde olmalıdır. Bu yatakların en önemli özelliği, yatan hastanın kan akışını hızlandırmasıdır. Yaşlı hastalar ve uzun süreli yatışlarda bu durum önem taşır. Yaşa bağlı olarak incelen derinin yara almaması için, havalı yatak seçimi önerilir. Hasta yataklarımızda, anti bakteriyel özellikler bulunur. Hasta yatağı süngerlerimiz bu özelliktedir. Hastanın, yatış, oturma pozisyonlarına ayarlanabilen yatak çeşitlerimiz mevcuttur. Ahşap görünümlü hasta yataklarımız da ayrı bir şıklık unsurudur. Yatan hasta için kendini daha huzurlu hissetmesine neden olacaktır.

Hasta Yatağında Rahatlık Ve Konfor

Hasta yatağında rahatlık ve konfor, aranan özelliklerin başındadır. Motorlu hasta yataklarında, hastanın yatış süresince her türlü konforu düşünülür. Televizyon izlerken, yemek yerken oturma pozisyonuna kumanda ile rahatlıkla ayarlanır. Ayrıca, çocuklar için de hasta yatağı çeşitlerimiz bulunur. Geçici süre ile kullanılacak hasta yatakları için, kiralama hizmetimiz bulunur. Hasta yatağı fiyatları ürün kalitesi ve konfor özellikleri düşünüldüğünde, hizmet almak isteyenler için tercih sebebidir. Hasta yatağı süngerleri de anti bakteriyel özellikte olup, vücut anatomisine göre dizayn edilmiştir. Sünger hasta yatakları satışında, alez de verilmektedir. Tüm yatak çeşitleri, hastanın yatış süresince, rahat ve konforlu bir zaman geçirmesine olanak tanır. Her yaş grubuna uygun özellikte, hasta yatağı çeşidimiz bulunur. Hasta yatağı seçerken, firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanmanız önerilir.

Konforlu Ve Güvenli Hasta Yatakları

Konforlu Ve Güvenli Hasta Yatakları

Hasta Yatakları İle Hastaların Rahat Etmesini Sağlayabilirsiniz

Hasta yatağı alırken aranan özelliklere bakarak günümüz teknolojisinden ve imkanlarından yararlanmaya özen göstermelisiniz. Hasta yataklarının da olması gereken çeşitli özellikler bulunuyor. Bu özelliklerin başında elektronik ve kumanda kontrol sistemi ile kullanıma sunulan detaylar ilk sırada gelmektedir. Hasta yatakları tekerlek özelliğine sahip olmalı ve 360 derece kontrol edilebilme fonksiyonu ile kullanıma sunmalıdır. Ayrıca hasta yatağı bulunan bu tekerlekler istenildiğinde kilitlenebilir ve istenildiğinde ise hareket kabiliyetini ortaya çıkarılabilmesi sağlanacak özelliklere sahip olmalıdır.

Yatmaya Bağlı Hastalıklardan Doğru Ürün Seçimi İle Hastaları Koruyun

Sürekli olarak yatmak zorunda kalan hastaların yatmaya bağlı olarak çeşitli yaralanma ve deri hastalıkları ortaya çıkabilmektedir. Bu tür deri yaralarında problemin en aza indirilebilmesi ancak doğru yatak seçimi ile mümkündür. Siz de firmamızı tercih ederek hasta yataklarından en iyi hizmeti almak istediğinde geniş yelpaze ile sunmuş olduğumuz hasta yatakları hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Çeşitli Hasta Yatak Modelleri Bulunuyor

Günümüzde birçok seçenekle satışa sunulan hasta yatakları 1 motorlu seçeneklerden katında 3 ve 4 motorlu hasta yataklarına kadar birçok seçenek ile satışa sunulmaktadır. Firmamızın bünyesinde satışa sunulan bu ürünler aynı zamanda kiralama opsiyonu ile de sizlere ulaştırılmaktadır. Satış öncesi ve sonrasında siz de kurumsal hizmetlerden yararlanarak hasta yataklarını temin etmek isterseniz firmamızı tercih ederek çeşitli hizmet seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Sağlıklı ve rahat yatma imkanı sunan hasta yataklarından siz de ileri teknolojik imkanlardan yararlanarak kullanıma sunulan ürün ve modellere bakarak uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hasta yatakları fiyatları bu çerçevede farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunulmakta olup siz de güvenli bu yüzden yararlanarak hasta ve bakıcı için dilediğinizi firmamızın kurumsal hizmetlerinden yararlanarak temin edebilirsiniz.

Firmamızdan Kiralama Ve Satın Alma İle Ürünleri Temin Edebilirsiniz

İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak üretimden direkt size ulaştırılan bu ürünlere avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Belirleyeceğiniz gün aralığında kiralama hizmetimizden yararlanabilir, dilerseniz satın alma hizmetlerimizden yararlanarak ürünlerimizi tercih ederek kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve web site üzerinden hizmetlerimize göz atarak seçiminizi gerçekleştirmektir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir