Hasta Yatakları

Ürettiğimiz elektrikli hasta yatağı modelleri sayesinde, hastanın tedavi süresi boyunca daha kısa bir sürede eski sağlığına kavuşabilecek. Hasta yatakları hastanede, sağlık ocakları, sağlık merkezleri gibi yerlerde kullanımı yaygındır. Her hastalık çeşidine göre hasta yatak çeşitleri vardır. Hasta yatakları, sayesinde kişi kendi ihtiyaçlarını kolaylıkla giderebilir. Yatakların, kenar kısımlarında korkuluklar vardır. Bu korkuluklar sayesinde hastanın yataktan düşmesi engellenmiş olur. Aynı zamanda korkuluklardan, destek alarak da doğrulabilmesine yardımcı olur. Hasta yatakları, hareket mekanizmaları açısından kendi guruplarına göre ayarlanıyor. Hastanın, rahatsızlıklarına göre doktor tavsiyesi üzerine uygun hasta yatağı alınması tedavi aşaması sürecinde daha doğru olur. Alanında en iyi hizmet, veren firmamız tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çalışmaktadırlar. Kalite ve müşteri memnuniyeti her zaman bizler için önemli olmuştur. Verdiğimiz bu önem sayesinde, müşterilerimizin bizlerle kurmuş olduğu gönül bağı ile günden güne artan müşteri sayısının artmasına da yardımcı olmuştur.

Hasta Karyolası Modelleri

Hasta karyolası her insanın farklı türde rahatsızlığı olduğu için beklentiler ona göre şekillenir. Hasta için, en uygun hasta karyolası belirlenmiş oluyor. Hasta karyolaları, motor sayılarına göre hareket mekanizmalarına göre değişir. En uygun hasta karyolası, seçebilmek için satın almadan önce doktora danışılması gerekmektedir. Çünkü hasta karyolaları, seçimin doğru olmadığı takdirde hastanın tedavi sürecinin daha da uzamasına ve kişinin psikolojik anlamda da olumsuz yönde etkilenmesine sebebiyet verecektir.

Havalı Hasta Yatağı

Hastaların, uzun süre aynı pozisyonda yatmasından dolayı belli bir zaman sonra vücudun terlemesi ile birlikte sırt bölgelerinde yaralar meydana gelecektir. Bu yaralar iyileşmeden, tekrardan yaralar oluşacaktır. Havalı hasta yatağı sayesinde bu tür sorunların önüne geçilmiş oluyor. Hastaların, rahat etmesi açısından çok önemlidir. Havalı hasta yatakları vardır. Boru tip ve baklava tipi havalı hasta yatakları mevcuttur. Özellikle 100 kilo üzerinde olan hastaların tedavi süreci aşamalarında boru tipi havalı hasta yatağı kullanımı daha avantajlıdır.

Hasta Yatağının Hasta Açısından Kullanışı

Kalite ve konfor olarak bakıldığı, zaman hasta yataklarının uzun süre boyunca kullanılabilmesi açısından önemini gösterir. Hasta yatağı sayesinde kumandayı kullanarak var olan pozisyonu değiştirilmesinde önemlidir. Hasta yatağının, seviyesi kişi kendi istediği seviyeye getirebilir. Hasta yatağı her açıdan çok kullanışlıdır. Önemli amaçları ve süreçler aşamasında,  hastanın çok büyük bir ihtiyacı da giderilmiş oluyor. Her ne kadar basit bir işlev gibi görünse de hasta açısından önemi büyüktür.

Hasta Yatağının Hasta Yakınları Açısından Önemi

Hasta yatakları, sayesinde hasta yakınının tedavi süreci aşamalarında çok büyük bir yük kalkacaktır. Hasta yakını, hastanın aynı zamanda kişisel bakım süreçlerinde yardımcı olacaktır. Hasta yatakları, antibakteriyel özellikli olduğu için hasta yatak alanında da hastanın kolaylıkla rahat ettirmesinde de yardımcı olur.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı

Hasta Yatak Fiyatları

Hasta yatağı fiyatları öncelikle belirlenirken yatağın kalitesine, konforuna, sağlamlığına bağlı faktörler göz önünde bulundurulur. Hasta yatak fiyatları değişkenlik gösterebilir. Hasta yatakları, hareket mekanizmalarına göre 2, 3, 4 motora sahip hasta yatakları vardır. Bu durum, hasta yatak fonksiyonları açısından da fiyat düşünüldüğünde de değişiklik gösterebilir. Alanında en iyi hizmet sürecini tamamlayan firmamız bu aşamada da fiyat kalitesinde de kendini gösteriyor.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı kiralama işlemleri süreci en baştan sonuna kadar bu süre boyunca yatak üzerinde tedavi sürecinin devam etmesi, dâhilinde doktor bilgisine danışılarak en uygun hasta yatağının hangisi olduğuna karar verilmesi gerekiyor. Hasta yatağı satın almak yerine,  hasta yatağı kiralama bu yönde daha avantajlı olmaktadır. Ancak uzun süre, hasta yatağında bağlı olan kişilerin tedavi süreci aşamaları ve kişisel bakım süreci aşamalarında mutlaka ve mutlaka hasta yatağının satın alınması çok önemlidir. Bu süreç, hem hasta yakını hem de hasta açısından çok önemli olduğu için alanında en iyi şekilde hizmet sürecini tamamlayan firma ile çalışılması çok ama çok önemlidir.

Kaliteli hizmet, anlayışından benimsediğimiz firmamız her daim her sorumluluğu karşısında yanında olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek bizler için önemlidir. Uzun yıllardan beri hizmet sektöründe var olmamızın en temel sebepleri arasında müşteri memnuniyeti ve müşteri bağlılığını uzun süre boyunca sağlayabilmemizden dolayı devam etmektedir. Sizlere benzersiz hizmet anlayışımız ile sektörümüzde yararlanabilmek amacıyla sitemiz üzerinde bulunan irtibat numaraları ile iletişime geçerek sizlere en iyi şekilde hizmet sürecini sağlayabilmek amacıyla yanınızda olacağız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir