Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Günümüzde standart olarak bilinen yataklara göre daha fonksiyonlu olan hasta yatağı gelişen teknolojiyle sürekli ilerleme kaydediyor. Tedavisi süresince hastanede konfor sağlayıcı olan bu yataklar artık ev ortamında da kullanıma uygun hale getiriliyor. Özellikle hareket kabiliyetini arttıran bu yataklar günümüzde hastanın moral ve motivasyonunu yüksek tutarken hasta yakının da bu konfordan yararlanması sağlanıyor. Bu sebeple üzerinde olan kumanda yardımıyla sağa sola ve tekrar ortaya gelebilen hastanın bu işlemleri gerçekleştirirken yanlarda bulunan korkuluklar sayesinde düşmesi engelleniyor. Hastanın kendisine inanması ve güvenmesi için her türlü çözüm sunan bu yataklar ihtiyaç duyulan her evde mutlaka bulunması gerekiyor. Firmamız elektronik özelliklere yer verdiği yatak üretiminde hastanın fiziksel olarak hareket edebilmesi için ayarlanabilen yatak çeşitleriyle hizmetinizdedir.

Elektrikli Hasta Yatakları

Elektrikli Hasta Yatakları

Hasta Yatakları Yatak Yaralarına Çare Olur Mu?

Hasta yatakları yapımında kullanılan malzemelerden tutun da teknik özelliklerine kadar hastaya fayda sağlaması gerekiyor. Bu sebeple firmamız hastanın güvenliğinin dışında uzun süre yatmak zorunda kaldığı için vücutlarında oluşan yatak yaralarına da çare olmaktadır. Yatak yarası uzun süre yatmaya bağlı gelişen bası yarasıdır. Vücudun nefes almaması ve hareketsizlik tetikleyici bir özelliktir. Bu kapsamda firmamız, havalı yatak üretimine yer vererek hem hastaya hem de hasta yakınına yaşadığı acı dolu günleri unutturmayı amaçlamıştır. Firmamız üretim sahalarında 2, 3 ve 4 motorlu yatak karyolası üretimini gerçekleştirerek hastalığın seyrine göre değişebilen yatak seçimini sizler için yapmaktadır. Siparişlerinizde hastanın vücudunun yatak ile etmesini engelleyecek yine hasta vücudunun hava almasını sağlayacak yatak üretimlerinde maksimum fayda sağlamaktadır. Firmamızı tercih ederek bu faydalardan yararlanabilirsiniz.

Hasta Yatakları İçin Başvurulacak Adres

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan yataklarımız ile hastanızın konforunu arttırmakta ve bakımı için en ideal yatak karyolası ile hastanızın hareket kabiliyetini arttırmayı hedeflemekteyiz. Firmamız son derece kullanışlı olan bu ürüne uygun fiyat avantajları ile sahip olmanıza ya da kiralamanıza yardımcı olmaktadır. Hasta yatağı fiyatları hasta karyolası ve yatağı hakkında bilgiye ihtiyaç duyarsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Hastalık sürecinde ki sorunları kolayca atlatabilmeniz için firmamız web sitesinden ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir