Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Hastane Yatağı Kiralama

Hastane Yatağı Kiralama

Hastane yatağı kiralama hizmetimizi İstanbul’da ikamet eden müşterilerimize ücretsiz nakliye ve kurulum avantajlarıyla ulaştırıyoruz. Sizin veya ailenizden birinin sağlık durumunda meydana gelen olumsuz bir değişiklik sonucunda evde veya hastanede bir hasta yatağı üzerinde yatmak mecburiyetinde kalabilirsiniz. Günümüzde hastaneler ve benzer bakım ortamlarında bu hasta yatağı ihtiyacı ücretsiz olarak karşılansa da, henüz evlerde kullanılan hasta yataklarının kiralama veya satış bedelleri SGK tarafından karşılanmamaktadır. Böyle bir durumda bu ihtiyacınızı nasıl karşılayabilirsiniz?

Hastane Yatağı Kiralama

Yukarıdaki paragrafta sorulan sorunun cevabı; bir hasta karyolası (hasta yatağı) kiralamak veya satın almak olacaktır. Peki hangi durumlarda bir hasta yatağı kiralanmalı veya satın alınmalıdır? Bu sorunun cevabı ise hastanızın durumuna göre değişmektedir. Öncelikle hastanızın hareket kabiliyeti ne kadar sınırlı, yatakta kendi gücüyle sırt ve ayak yüksekliğini ayarlayabiliyor mu, tamamen hareketsiz, felçli veya yatalak mı? Bu soruların cevaplarına göre size hasta yatağı seçiminde yardımcı olabiliriz.

Siz De Bir Hasta Yatağı Kiralayabilirsiniz!

Eğer hastanız için sadece baş ve ayak bölgesini hareket ettirebilecek özelliğe sahip bir hasta karyolası kiralamak veya satın almak istiyorsanız, size 2 motorlu hasta yatakları kategorisinden bir ürün tavsiye ederiz. Bu hareketler yeterli olmuyor ve karyolanın bütün olarak yukarı aşağı asansör hareketi yapmasına da ihtiyacınız varsa, bu durumda da size 3 motorlu hasta yatakları kategorisinden bir ürün tavsiye ederiz. Eğer hastanızı yatağa yatırmakta veya yataktan indirmekte zorlanıyorsanız, böyle bir durumda da size 4 motorlu bir hasta karyolası tavsiye ederiz. İki motorlu hasta karyolaları dual elektrik motoru sistemiyle çalışır ve 120 kg ağırlığa kadar olan hastalarda rahatlıkla kullanılabilir. Üç ve dört motorlu hasta karyolaları ise piston motorludur ve 250 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşıyabilecek kapasiteye sahiptir.

Karyola Modellerine Kolaylıkla Ulaşın

Üst paragrafta hastanızın durumuna göre ihtiyacınız olabilecek hasta karyolası modellerinden bahsettik. Bu karyola modellerini firmamız Haskar Medikal’den satılık veya kiralık olarak temin edebilirsiniz. Hastane yatağı kiralama hizmetimizde, kiralama süresi aylık periyotlar şeklinde devam eder. Ürünün nakliyesi ve kurulumu firma servis elemanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılır. Kiraladığınız hasta karyolasını belli bir süre sonra satın almak isterseniz, gerekli indirim firmamız tarafından uygulanarak ürünün tarafınıza satışı yapılır.

Kiraladığımız hasta yatağı ürünlerini bu linkten inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.