İyileşme süresini kısaltan hasta yatakları

Hastaların bakımını kolaylaştırmak ve iyileşme sürecini hızlandırmak amacı ile günümüzde ev tipi hasta yatakları üretilmiştir. Hastanede hastaya verilen ilaç tedavisi, pansuman ve öz bakımı evde de sürdürmeye yardımcı olan hasta yatakları farklı modellerde üretilmektedir. Hastane ortamında hasta solunum yolu ile hasta enfeksiyon alabilmekte ve iyileşme süreci uzayabilmektedir. Hastayı enfeksiyonlardan korumak, var olan sağlığını üst seviyede tutmak ve kaliteli bakım almasına yardımcı olmak için evde tedavisine devam edilmelidir. Hastanın evde tedavisine yardımcı olacak farklı aparatlar ile zenginleştirilmiş hasta yatakları üretilmiştir.

Neden Havalı Yatak Kullanmalısınız?

Yatağa bağımlı hastaların derisi elastikiyetini bir süre sonra kaybeder. Vücut basıncı iki saatten sonra tolore edemez ve vücutta kızarıklıklar başlar. Hasta yatağında ki çarşaflar gergin değil ise hastaya pozisyon verme sırasında sürtünmeye ve deride tahrişe sebep olmaktadır. Bu gibi sorunlarla hastanı basınca maruz kalan bölgelerde yara açılması olmaktadır. Tedavi edilmediğinde ise bu yara kemiğe kadar açılmakta ve enfeksiyona sebep olmaktadır. Basınç sebebi ile oluşan yaralara yatak yarası denilmekte ve ölüme sebep olabilmektedir. Basınç yarasının oluşmasını önlemek tedavi etmekten daha ucuz ve kolaydır. Hastanın vücudunda basınç noktalarına masaj etkisi yapan ve vücutta ki oksijen dolaşımını hızlandıran havalı yatak kullanmak çok faydalı olacaktır. Havalı hasta yatağı basınç yarası oluşmasını önler ve hastanın var olan sağlığını korur.

Kısa Süreli Kullanım İçin Hasta Yatağı Kiralanabilir

Hasta yatakları fiyatları modellerine göre farklılık gösterir. Hasta yatakları kullanılan malzemeye, dış görünüş ve aparatlarına göre fiyatlar yükselmektedir. Hasta yataklarını satın almak ise maddi sıkıntılara sebep olmaktadır. Hasta yatağı satışı yapan firmamız hastaların hizmet almasına yardımcı olmak amacı ile hasta yatağı kiralama hizmeti vermektedir. Hastanız ayak kırığı, ameliyat sonrası bakım gibi kısa süreli hasta yatağında tedavi görmesi gerekiyor ise hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak sizin için daha yararlı olacaktır. Hasta yatağı kiralama hizmeti daha ekonomiktir. Hastanızın kısa sürede iyileşmesine ve gerek görülen tedaviyi almasına yardımcı olursunuz. İhtiyaç duyduğunuzda bilgi vererek kiralama süresini uzatabilirsiniz.

Ev Tipi Hasta Yatağı İle Rahatlık Var

Hasta yatakları üretiminde öncelik verilen durum hastanın rahat etmesidir. Bu durumu ön planda tutarak ürünlerimiz yapılmaktadır. Tasarımlar sürekli olarak teknoloji ile uyumlu olarak üretilmekte ve insanların vücut yapılarına en uygun ürünlerin meydana getirilmesi sağlanmaktadır. Hasta yataklarımızın modelleri birbirinden farklı olup insanların istekleri doğrultusunda en iyisinin üretilmesine özen gösteriyoruz.

Ev Tipi Hasta Yatağı

Ev Tipi Hasta Yatağı

Ev Tipi Hasta Yatağı Diğer Yataklardan Farklı Mı?

Ev tipi hasta yatağı dual motor ile üretilir. Ev tipi hasta yatağımız iki ayrı konu ele alınarak yapılır. Önem verilen ilk konu hastanın rahat etmesidir. İkinci olarak önem verilen konu ise hasta psikolojisi düşünülerek yapılmasıdır. Kendisini hasta hissetmeye ya da sürekli olarak yatmak istemeyen kişilerin rahat etmeleri amacı ile dizayn ettiğimiz ürünlerimizdir. Ev tipi hasta yatağı imalatında ahşap ürünlerimiz kullanılmıştır. Bu yataklarımızın hemen hemen her alanı ahşap ile yapılmıştır. Bu şekilde olmasının nedeni ise hasta yatağını kullanmakta olan kişinin kendisini normal bir yatakta hissetmesini sağlamaktır. Ev tipi hasta yatağımızda dual motor bulunur. Bu motor sayesinde kişinin baş ve ayak kısımlarının rahat bir şekilde hareket ettirilme durumu vardır.

Ev Tipi Hasta Yatağının Özellikleri Nelerdir?

Ev tipi hasta yatağımızın yan kısımları ve korkuluk kısımları alüminyumdan yapılmıştır. Yatağın baş kısmının yapımında ise koyu renk ahşap kullanılmıştır. Yatağın baş kısmında anti bakteriyel başlık kullanılır. Hastalarımızın sağlığınıza önem vererek yataklarımızı üretmekteyiz. Yatağın baş kısmı rahat bir şekilde sökülür bu sayede rahat bir temizlikte sağlanır. Yatağımız dört adet tekerlekten oluşur. Tekerleklerimizin üç yüz altmış derece dönme özelliği bulunur. Tekerleklerimizin kilit özelliği sayesinde yatağımızın rahatça sabitlenme özelliği vardır. Yataklarımızın baza özelliği de vardır. Bu sayede hastanın eşyalarını da koyma özelliği de vardır. Elektrik kesildiği zaman hastaların mağdur olmaması için yataklarımız aynı zaman da pil ile de çalışabilir.

Hasta yatağı fiyatları özelliğe bağlı olarak değişir. Firmamız yaşanan her türlü sorunda müşterilere yardımcı olur. Servis hizmetimiz ücretsizdir. Aynı zaman da hızlı bir hizmet verme sistemimiz vardır. Bunun nedeni ise hiçbir müşterimizin mağdur olmasını istemememizdir. Firmamız aynı zamanda siparişleri de kısa bir süre içerisinde yerine getirir. Ürünümüz getirilerek ücretsiz montaj işlemi gerçekleştirilir. Aynı zamanda yatak kullanımı ile ilgili kısa bir bilgi de sizlere sunulur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir