Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Havalı Hasta Yatağının Yararları

Havalı Hasta Yatağının Yararları

Havalı Hasta Yatağı

Havalı hasta yatağı varken, devamlı ya da günün uzun bir zamanında yatması gereken hastaların klasik yataklarda yatmaları doğru ve sağlıklı değildir. Yatalak olanların, uzun süre yatarak tedavi olması gerekenlerin özel hasta yataklarında yatmaları çok önemlidir. Bu yataklar, klasik yataklardan son derece farklıdır. Yatak yaralarının oluşmasını engeller. Fonksiyonlu olduklarından, bedenin birçok farklı pozisyonda şekil almasına yardımcı olur. Çok sağlıklı ve kullanışlı bir diğer model ise havalı hasta yatağı modelidir. Bu model yüksek özellikleri ile dikkat çekmektedir. Sitemizden havalı hasta yatağı modellerinin en kaliteli olanlarını uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Özellikleri ve Yararları

Havalı hasta yatağı modellerinde, ventilasyon özelliği bulunmaktadır. Bu özellik, hastaların tenlerinin uzun süreli yatışlarda korunmasını sağlayan ve hasta yaralarının oluşmasını önleyen bir özelliktir. Havalı hasta yatağı modelleri değiştirilir özelliktedir. Eskiyen model hemen bir yenisiyle değiştirilebilir. Modellerin yumuşak ve özel donanımlı dokuları yatıldığında masaj etkisi yapmaktadır. Bu şekilde beden dinç kalır ve ağrımaz. Yatakların sessiz çalışma özelliklerinin olduğunu ekleyelim. Hastayı sesiyle rahatsız etmez. Motorun üzerinde olan özel yatağa asma aparatları ile kolayca yerleştirilir.

Havalı hasta yatağı modellerimiz kaliteli ve uzun ömürlü PVC malzemeden üretilmiştir. Uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Yatakların boyutları, 200 cm’e 90 cm olarak tasarlanmıştır. Modellerin 2 yıl garantili olduğunu da eklemek gerekir.

Havalı yatak ne işe yarar?

Sitemiz, haskarmedikal.com havalı hasta yatağı modellerini ve diğer tam donanımlı hasta yatağı modellerini kiralayabilir, satın alabilirsiniz. Ayrıca modeller hakkında bilgi ve teknik destek de her zaman alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ve çağrı merkezleri üzerinden iletişim kurmanız ve hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür. Yataklarımız hem satış, hem kiralama hizmetlerimiz açısından her zaman uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir. Havalı yatak, donanımlı hasta karyolası modelleri, elektrikli hasta karyolaları, motorlu hasta karyolası modelleri, lazer kesim hasta yatakları, parçalı hasta yatakları, anti bakteriyel hasta yatakları, lazımlıklı hasta yatakları, baklava dilimli hasta yatakları, firmamızdan kiralanabilir ve satın alabilir. Firmamız İstanbul’da bulunmakta olup, hem İstanbul içinde, hem de İstanbul dışındaki kentlerimize modellerimizi gönderdiğimizi belirtelim. Tüm modellerimiz kaliteli ve garantilidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.