Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Havalı Yatak Nasıl Kullanılır

Havalı Yatak Nasıl Kullanılır

Hastaneden yeni çıkmış ve bakıma muhtaç olan kişiler ile birlikte felçli insanlar ya da yaşlıların yanı sıra birçok değişik problemleri olan ve bir süre yatmak zorunda kalan herkes adına birbirinden değişik modeller içerisindeki havalı yatak çeşitleri büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle de pek fazla hareket edemeyen ve uzun süreli yatmak zorunda kalacak olan kişilerin vücudunun farkı noktalarında değişik yaralar meydana gelebilmektedir. Bu konuda en çok da kemikle yatak arasındaki baskıdan dolayı kan dolaşımının istenilen düzeyde olmaması ile birlikte dokuları besin ve oksijen gitmemesi bu bölgelerde birtakım yaraların meydana gelmesine etki yapmaktadır. O yüzden günümüzde mutlaka havalı hasta yatağı modelleri özel tasarımları kapsamında farklı yüksekliklerde şişirilme özellikleri ile mutlak satın alınmalıdır.

Havalı Yatak Çeşitlerinin Kullanımı

Tamamen kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirildiğinden dolayı havalı yatak modelleri birçok değişik şekilde kullanım gösterebilmektedir. Genel olarak daha çok yatak karyolaların üstüne yerleştirilmek suretiyle kullanımı gerçekleştirilen bu havalı yatak modelleri, hastanın her şekilde büyük bir kolaylığı yataktan rahat bir şekilde yararlanma imkanı sunar. Baklava ya da boru tipi havalı yatak çeşitlerinin yanı sıra hastaya göre şekil alan yatak çeşitleri de yine tercih edilebilmektedir. Farklı özellikleri ve kullanım yapısına göre seçim yapılabilecek olan bu havalı yatak modelleri sadece karyola üzerinde değil aynı zamanda değişik divanların üzerine veyahut da yere koyarak da yine rahatlıkla kullanım şansı elde edebilmektedir.

Farklı Kullanımları İle Birlikte Kaliteli Havalı Yatak Çeşitleri

Karyolaların üzerinde ya da yere koymak suretiyle rahatlıkla özel motoru ile şişirildikten sonra kullanım şansı veren havalı yatak ve felçli hasta yatağı modelleri, hastaların uzun bir süre herhangi bir şekilde rahatsız durmadan uyumasına ya da vücudun değişik noktalarında meydana gelebilecek yaraların oluşmamasına imkan vermemektedir. Çok uygun fiyatlar kapsamında bütçe dahilinde satın al da verecek olan bu havalı yatak çeşitleri, farklı modelleri kapsamında hastanın yaşadığı fiziksel duruma göre satın alabilir ve üstelik kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun bir süre sorunsuz bir şekilde kullanım şansı da elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.