Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

Her Çeşit Hasta Yatağı Firmamızda Satılmaktadır

Her Çeşit Hasta Yatağı Firmamızda Satılmaktadır

Türkiye ve dünyanın tüm ihtiyacına cevap veren Haskar Hasta Yatakları siteler şimdi de hastalarınızın konforunu düşünerek satışa sunduğu hizmetler ile karşınızda. Medikal ürünlerde önde gelen firmaların tüm ürünlerini sanal alışveriş siteleri sayesinde kolaylıkla satın alabiliyorsunuz. Bu bağlamda bireysel ve ya kurumsal olarak ihtiyacınız olan hasta yatağı ve diğer medikal ürünleri Türkiye’nin her noktasına hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Mevcut web sitemizden alacağınız tüm hasta yatağı ürünleri birinci sınıf kaliteli ürünler olup, garanti kapsamındadır.

Teknik Donanımlarımız ve Diğer Medikal Ürünler

Türkiye’de ve dünyada medikal malzeme, araç ve gereçlerde teknik ve işlevsel gelişmeleri yakından takip eden ekibimiz sizlere daha iyi hizmet vermek bu alandaki hizmetlerini gün geçtikçe geliştiriyor. Hastalarınızın başta sıhhati ve konforu düşünülerek hazırlanan ürünler arasında hasta taşıma tahtaları, yastık çeşitleri ve hasta yıkama küvetleri ile de hizmet vermekteyiz. Hastalarımızın fiziksel özelliklerini göz önünde tutan firmamız boy, kilo ve diğer tüm kriterler teferruatlı bir şekilde hesaba katılarak ürünlerimiz hazırlanmaktadır.

En, boy ve yükseklik oranları standart ölçülerde, daha önceden denenerek hazırlanmış hasta yatağı modelleri son derece kullanışlıdır. Son teknik hasta karyola kaldırma sistemi sayesinde hastalara konfor sağlarken yardımcı sağlık personeline de kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sizler için ürettiğimiz hasta yatağı modelleri abs kaplama özelliğine sahip, anti bakteriyel, kolay temizlenebilen, kolay sökülüp takılan, tam dönüş kapasitesine sahip son derece ergonomik tasarımlardır.

Hasta Karyolası Çeşitlerimiz ve Özellikleri

Ürünlerimiz arasında hasta yatağı kadar üzerinde durduğumuz bir diğer ürünümüz ise hasta karyolası ve bu karyolaların özellikleridir. Tek başlıklı ve ya çift başlıklı ayar yapılabilen karyola modelleridir. Bu ürünler hastanın durumuna göre farklı açılarla katlanabilen, açılabilen hastaların farkı birimlere yönlendirilmesi sırasında güvenlik ve kolaylık sağlayan ürünlerdir. Acil durumlarda ve hastanın kendisini güvenli ve konforlu hissetmesi için tüm teknik donanımlarımız hastalarımız hizmetindedir. Yeni nesil hasta yatağı modelleri ile son derece uyumlu olan elektronik ve manuel fonksiyon seçeneklerine sahip en kaliteli modellerimizi online kataloglarımız içinde bulabilirsiniz.

  • 2 motorlu (2 şekilde ayarlanabilen) hasta yatakları
  • 3 motorlu (3 şekilde ayarlanabilen) hasta yatakları
  • 4 motorlu (4 şekilde ayarlanabilen) hasta yatakları

Hasta karyolası modelleri arasında sabitlenebilir ya da tekerlekli olmak üzere farklı alternatifleri olan çeşitler bulunmaktadır. Bu yatakların kenarlarında bulunan ve hastanın düşme, çarpma ve yaralanma riskine karşı koruyucu özelliği olan hasta yatağı korkulukları ise hem yardımcı sağlık personelinin hem de hastaların işini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Hasta Yatağı ve Hasta Karyolası Modellerinde Online Alışveriş

Bu ürünler de tüm diğer medikal ürünler gibi sağlık yönetmeliğinde belirtilen esaslara uygun olarak üretilmektedir. Baloncuklu hasta yatağı ürünlerimizin tasarım özelliklerini incelediğinizde hastanız için sıradan yataklardan çok daha ideal olduklarını görebileceksiniz. Bu ürünlerin en belirgin özelliği fiziki ağırlığa göre uyum sağlayabilen esneme özelliğine sahip olmasıdır. Öte yandan hareket esnasında yatağa hasta sabit kalırken daha az ses ve daha az titreşim ile üst seviyede konfor sağlar. Baloncuklu hasta yatağı modellerinin bir diğer avantajı ise iyileşmeye yardımcı olmasıdır. Yapısı itibariyle kan dolaşımına yardımcı olduğu için yatak yarası ve geç iyileşme gibi yatmaktan kaynaklı handikapların da önüne geçmiş olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.