Eski dönemlerde elde edilmesi çok zor olan birbirinden farklı özelliklere sahip hasta yatağı çeşitleri, günümüzde hem kiralama hem de satın alma seçenekleri dahilinde değerlendirilebilmektedir. Belirli bir dönem adına bakıma ihtiyaç duyan hastalar, artık bunu evlerinde de rahatlıkla elde edebilmektedirler.

Özellikle tamamen kaliteli bir malzeme yapısı altında üretimleri gerçekleştirerek fabrikasyon bir şekilde doğrudan halka aktarım işlemi dahilinde birbirinden değişik hasta yatak çeşitleri, sadece ev değil aynı zamanda başta hastane olmak üzere huzur evleri ile birlikte bakım evlerinde de rahatlıkla kullanım şansı vermektedir. Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman bir personel kapsamında adrese gerinerek montajı en iyi şekilde gerçekleştirilen hasta yatağı kiralama işlemi kapsamında uygun fiyatlar dahilinde elde edilebilmektedir.

Bu bağlamda değişik sürelerde hastanın tedavi sürecinin ne kadar devam edeceğine bağlı olarak bir seçim yapılmak suretiyle, değişik özelliklere sahip olan yatak seçenekleri değerlendirilebilmektedir. Üstelik bunu satın alma hem de kiralama işlemleri kapsamında çok uygun hasta yatağı fiyatları dahilinde değerlendirmek de mümkündür.

Hastaneden yeni çıkmış ve bir süre tedavi süreci geçirmesi gereken kişiler adına birbirinden farklı hasta yatağı modelleri, buna göre değişik özellikler altında elde edilebilmektedir. Aynı zamanda felçli hastalar ve kalkmakta büyük bir zorluğu çeken yaşlılar adına da daha detaylı özelliklerle tasarım yapılmış modeller de ön plana çıkmaktadır. Bunlar içerisinde ilk başta motor sistemlerinden bahsetmek gerekir.

Özellikle baş bölgesindeki farklı açılarda ve hızlarda kalkma avantajı veren motor sistemleri, hastanın gün içerisinde saatleri kaçırmadan ilaçlarını ve yemeklerini almasına imkan vermektedir. Aynı zamanda ayak kısmındaki hareket sistemleri ile birlikte diğer yandan asansör sistem seçenekleri kapsamında hastaların rahatlık da ayağa kalkmasına olanak verilmektedir.

Hastanın durumuna göre farklı özelliklere sahip yatak çeşitleri

Günümüzde özel bir avantaj veren hasta yatağı kiralama seçenekleri dahilinde, iyileşme sürecinin daha hızlı bir biçimde gerçekleşmesi adına farklı özellikleri bulunan bu yataklar güven içerisinde artık elde edilebilmektedir. Diğer yandan bunu farklı motor sistemleri kapsamında ve birçok değişik özellikleri altında bütçeye uygun şekilde hasta yatağı fiyatları ile elde etmek de mümkündür.

Değişik özellikleri altında hasta yatağı kiralama ve satın alma işlemleri

Burada bakıma ihtiyaç duyan hastanın yaşadığı durumun ne kadar ağır olup olmadığı ile doğrudan alakalıdır. Örneğin bu konuda kısa bir süreliğine bakıma ihtiyaç olan hastalar için başta motor sistemleri olmak üzere, serum askısı ve özel yemek masası ile tamamen kaliteli bir sistem altında hazırlanmış tekerlekler kapsamında hasta yatağı çeşitleri yeterli gelmektedir.

Özel kilitlenebilir sistemi sayesinde hiçbir yere kıpırdamadan durma avantajı veren yatak çeşitleri, bu kilit sistemleri açılır açılmaz birçok farklı odaya rahatlıkla götürme imkanı da vermektedir. Tabii felçli ve yaşlı insanlar söz konusu olduğunda ise çağrı düğmesi ve lavaboya ile birlikte WC, tamamen kaliteli bir şekilde özel olarak hazırlanmış biçimde yataklar değerlendirilmektedir. Bu da hasta yatağı kiralama işlemi kapsamında ya da satın alma seçenekleri dahilinde hangisinin tercih edileceğine dair süreye bağlı olarak seçim imkanı vermektedir. Hangisi olursa olsun hiç fark etmez ortak şekilde çok uygun hasta yatağı fiyatları altında bu ürünler Haskar Medikal firması bünyesinde güven içerisinde elde edilebilir.

Hasta yatağı sıradan yataklardan farklı olmak üzere bir çok özelliği bulunan, hastanın iyileşme sürecini hızlı etki eden, çoğunlukla elektrikle çalışan modeli olan bir yatak çeşididir.

Genelde yatalak hastamızın rahat ve sağlam bir yerde yatması oldukça önemlidir. Bu sebepten dolayı kaliteli hasta karyolası kullanmaları hastalar için oldukça gereklidir. Sadece yatalak hastalar için kısa süreli yatmak zorunda olan vatandaşlarımız içinde bu ürünleri önermekteyiz. Onlar satın alma yerine kiralama işlemi yapabilirler. Sadece bu yatakları kullanmak hasta içi yeterli değildir. Kaliteli bir hasta yatağı kullanmak gerekmektedir. Bunun içinde adres bizim firmamızdır. En kaliteli ve sağlam ürünleri biz üretmekteyiz. İnternet adresimizi ziyaret ederek imalatını yaptığımız hasta yataklarını görebilirsiniz.

Hasta Yatağı Avantajları

Hasta yataklarının ilk avantajı elektrikli motor ile çalışmasıdır. Bu özellik sayesinde karyolamız hareket edebilmektedir. Hastanızın kilosuna göre alacağınız motorlu yatak ürünlerimiz farklılık göstermektedir. Çeşitlerimizi görmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. İkinci olarak hasta yatağını evinizin her köşesinde rahatça kullanabilirsiniz. 90 santimetreye 190 santimetre ölçüleri sayesinde evinizin bir odasına rahatça fazla yer kaplamadan sığmaktadır. Hasta yataklarının serum askısı ve yemek masası gibi ürünlerle de kullanılma durumu vardır. Yatağın dört bir tarafında serum askısı takacak yer bulunmaktadır. Ayrıca yatak da özel olarak yemek masası kullanılacak alan da bulunmaktadır. Ürünümüzde ayrıca yan korkuluk ve başlık bulunmaktadır. Yan korkuluk sayesinde hasta yatak üzerinde rahat bir şekilde sağa sola dönmektedir. Yan korkuluk hastanın güvenliğini sağlamaktadır.

Ürünlerimizin bir diğer avantajı fiyat olarak bütçenizi sarsmayacak şekilde olmasıdır. Her bütçeden vatandaşımız rahat bir şekilde yataklarımızı satın alabilmektedir.

Özel yatak modellerimiz de bulunmaktadır. Örnek olarak lazımlık hasta karyolası tuvalet ihtiyacını gideremeyen hastalarımız için özel üretilen ve yatak üzerinde özel bir lazımlıklı bir bölüm olan yatak türümüzdür. Diğer bir özel yatak türümüz ahşaptan oluşan yatağımızdır. Evinizde bir mobilya gibi görünen bu yatak sayesinde hasta kendini normal bir yatakta gibi hisseder ve hasta yatağı evinizde bir mobilyaymış gibi durur. Ayrıca bu yataklar hastanın morali için de oldukça faydalıdır. Hasta temel ihtiyaçlarını karşılayabildiği için moral açısından mutlu olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir