Havalı Hasta Yatağı Modelleri

Havalı hasta yatağı modelleri, en son teknoloji ile üretilen konforlu hasta yataklardır. Hava geçirgenliği özelliği sunan havalı hasta yatağı modelleri ile hasta uzun dönem tedavilerde bile rahat bir yatağa sahip olur. Sürekli yatak içerisinde gerçekleşen hava döngüsü ile yatak nefes alırken hastanın vücudunun da altta kalan bölgelerinin hava alması sağlanır.

Özel tasarım olarak üretilen havalı hasta yatakları eğer hastaya uygun özelliklerde tercih edilirse, hastanın iyileşme sürecinde olumlu bir etkiye sahiptir. Başta vücutta beliren yaralar olmak üzere birçok farklı konuda hastanın tedavisine destek verici nitelik kazanır. Havalı hasta yatakları birçok farklı modelde üretilir ve her biri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Hastanız için her tür yatağı detaylı inceleyerek, hastanız için en doğru kararı firmamız aracılığı ile verebilirsiniz. Hasta yatağı fiyatı hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı danışma merkezimiz ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Visco Özellikli Hasta Yatağı Modelleri

Visco yataklar hastanızı saracak şekilde yaysız ve ortopedik olarak üretilir. Kullanım esnasında vücudu komple kavrar ve rahat bir kullanım sağlar.  Tıbbi anlamda ortopedik olarak üretilen bu yataklar, romatizma, boyun tutulması, dolaşım fiyatları, bakteriyel sorunlar gibi birçok farklı probleme karşı da önlem alır. Havalı özelliğe sahip visco hasta karyolası ile hastanızı tedavisi boyunca destekleyebilir ve kolay bir bakım süreci üstlenebilirsiniz.

Lazımlıklı Hasta Yatağı Modelleri

Lazımlıklı hasta yatağı modelleri, kendine özel bir karyola ile birlikte kullanılabilmektedir. Yatalak hastalarda özel ihtiyaç problemini ortadan kaldıran bu yataklar hem bakıcıya hem de hastaya büyük kolaylık sağlar. Lazımlık özellikli hasta yataklar orta serinlik ayarına göre üretilir ve hastanın vücudunu komple sarar. Bu yatakları alezler ile koruyabilir ve hastanız için daha steril bir ortam yaratabilirsiniz.

4 Parçalı Ve Anti Bakteriyel Kılıfa Sahip Havalı Hasta Yatakları

4 parçalı yataklar hastaların yatış esnasında rahat hareket etmelerini amaçlar. Herhangi bir kısıtlamaya engel olmak amacı ile 4 parça halinde üretilen yataklar son derece ortopediktir ve hastanızın konforu düşünülerek üretilir. Günümüzde birçok hastane ve özel bakım merkezlerinde sıklıkla kullanılan yatak modelleridir. Silinebilir şekilde üretilir ve temizlik açısından idealdir. Her hasta için özel olarak hizmet verebilen 4 parçalı yataklar yaysız şekilde üretilir ve tamamen ortopediktir.

Baklava Dilimli Havalı Hasta Yatağı Modelleri

Baklava dilimli hasta yatakları hastanın ağırlığını tartabilir şekilde tasarlanır. Dilimler hastanın vücudunu kavrarken ağırlığın yatak üzerinde eşit şekilde dağılmasını sağlar. Bir nevi vücutta masaj işlevi görür ve hastanın yara çıkarmasına engel olur. Pompalı sisteme sahip baklava dilimli hasta yataklarını hastanız için tercih edebilir ya da hasta yatağı kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Boru Tipli Havalı Hasta Yatağı Modelleri

Boru tipli havalı hasta yatakları ventilasyon özelliğine sahip olan yatak modelleridir. Bu özellik sayesinde, hasta üzerinde yara oluşma ihtimali en aza iner. Bu nedenle de hastanelerde genelde tercih edilen yatak modelidir. Cilt ülserine karşı oldukça tedavi edicidir. Düşük sistemli bir boru mekanizmasının kullanıldığı yatak modelinde, bütün hareket mekanizması son derece sessiz bir şekilde çalışır. Motor alüminyum ile kaplıdır ve son derece güvenlidir. Kanca sistemi sayesinde yatağa kolayca monte edilebilir.  Su geçirmez bir kılıfa sahiptir. Bu sayede kılıf hava gözeneklerinden hava alır ancak suyu içeriye sızdırmaz. Hastanızın her türlü sızıntıya karşı korunması sağlanır ve kolay temizlik imkânı sunar. Hastanızın tedavi sürecinde tercih edeceğiniz bir boru tipli yatak ile hastanızı rahat ettirebilirsiniz.

Lazer Kesimli Havalı Hasta Yatağı Modelleri

Lazer kesimli yataklar kullanımı rahat olması nedeni ile tercih edilir. Özel bilgisayarlı cihazlar ile kesimi yapılan lazer yataklar, son derece profesyonel aşamalar ile üretilir. Ortopedik olmaları ile ön plana çıkan yataklar, yaysız şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle zamanla yatak içerisinde uzun dönemde paslanma gibi problemler yaşanmaz. Lazer kesimli yataklar fermuarlı kılıflara sahiptir ve kolay yıkanma özelliği gösterir. Anti bakteriyel koruma sağlar ve hastanızın mikroplardan korunması sağlanır. Silinebilir bir yüzeye sahiptir ve kolay temizlik imkânı sunar. Birçok anlamda hem hastanızı hem de bakıcısını rahat ettirebilecek bir modeldir. Hastanız için ihtiyaç duyacağınız bütün yatak modelleri için bizden fiyat alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir