Hızlı iyileşme sağlayan yataklar

Dünyaca Ün Kazanmış “Haskar Medikal” hasta yatağı başta olmak üzere hastaneye ait birçok ürün üretir. Haskar Medikal bu hasta yataklarını dünyaca kabul edilmiş standartlara uygun olarak üretimini gerçekleştirir. Ayrıca üretilen son model hasta karyolası da ülke çapında yine ün kazanmıştır. Üretim yapıldığı vakit hasta güvenliği ve konforu öncelik amaçlardandır.

İyileşme Hızında Değişiklik Oluyor Mu?

Haskar Medikal’in ürettiği bu karyolalar TSE sertifikası ile beraber birçok sağlık kontrolünden geçtikten sonra hem evlerde hem de hastanelerde hizmetini en üst düzeyde tutar. Haskar Medikal kullanılmaz hale gelen yatakları dahi kapsamlı bir şekilde incelemeye alıp talep üzerine yenileyebiliyor. Bütün bu hizmetler ile beraber “manuel hasta yatakları”, bariatik hastane yatakları”, “yoğun bakım hastane yatakları”, “motorlu hastane yatakları”, “ortopedik yataklar” ve “lazımlıklı yataklar” gibi birbirinden konforlu ve yüksek kaliteli hasta yatakları üretip en iyi şekilde müşterisine sunar.

Haskar Medikal’de en fazla satışı gerçekleşen elektrikli yataklar en uygun fiyatlara satışa sunulmuştur. Adı “HM 900” olan bu elektrikli hasta yatağı hasta bakmak ile yükümlü kişilerin rahatı için de üretilmiştir. HM 900 ekonomik olmasıyla beraber aynı zamanda tam elektrikli, dual motorlu ve çift hareketli olacak şekilde üretilmesi daha uygun görülmüştür.

Haskar Medikal tarafından üretilen yataklar elektronik kontrollü olarak üretildiğinden ve ayrıca konforu, güvenliği yüksek olduğundan iyileşme hızına da beraberinde getiriyor.

Hasta Yatağının Kalitesi

Son zamanlarda adını sıkça duyuran Haskar Medikal ürettiği hasta yataklarıyla beraber başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Ortadoğu’da da liderliğini sürdürüyor. Firma en fazla ürettiği hasta yatakları dışında klinik bakım, evde bakım ve diğer bakım türlerine göre de üretimini sağlar. Hasta yatakları üretiminde, kısa sürede hastanın iyileşmesi ve konforlu bir şekilde olmasına özen göstererek tasarlanmıştır. Ayrıca hasta dilediği konuma gelebilmek için kimseye ihtiyaç dahi duymaz. Hasta tek tuş ile kendini dilediği konuma getirebilir. Özellikle bu hasta yatakları kan dolaşımı ve solunum sorunları yaşayan veya şüphe duyan tüm hastalara kullanılması tavsiye edilir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.