Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-1500 Dual Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası

HM-1500
10.09.2018
701 görüntülenme
HM-1500 Dual Motorlu Ekonomik Hasta Karyolası
2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

En çok tercih edilen ve üretimi yapılan ekonomik model hasta yatağı dual elektrik motoru sistemi ile çalışır. Ülkemizdeki hasta karyolası modelleri arasındaki en ekonomik fiyata sahip olan bu modeldir. Bu modelimizde ki adet elektrikle çalışan motor bulunur. Bu motor sayesinde yatağın baş ve ayak kısmı hareket etmektedir.

2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı Özellikleri

Yüz kilo ve altındaki hastalar için oldukça iyi bir ürün olan bu modelimiz, oldukça uygun fiyatıyla hastanız için ideal bir üründür. İki motorlu ekonomik hasta yatağı dual motoru sayesinde hastanızın yatak üzerinde hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Bu modelimizin yan korkulukları ve başlıkları da bulunur. Bu yan korkuluk ve başlıklar demirden oluşur. Özellikle yan korkuluk hastanın güvenliği için oldukça gereklidir. Kolayca yukarı aşağı hareket edebilen bu yan korkuluğun kullanımı oldukça basittir.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

İki motorlu ekonomik hasta karyolasının tüm bu parçaları garantili olarak hizmetinize sunulur. Türkiye’nin her yerine hasta yatağı satış ve kiralama hizmeti veren firmamız aynı zamanda üretici firmadır. Firmamız üretici firma olduğu için daha uygun fiyatlarla hasta karyolası hizmeti vermektedir.

Firmamız ihtiyaçlarınızı İstanbul’da iseniz aynı gün içinde değilseniz ise kargoyla bir ya da iki gün içinde yerine getirmektedir. Garantili olarak hizmetinize sunulan bu hasta yatağı modeli iki yıl boyunca ücretsiz olarak bakım hizmetinize de sunulmaktadır. Bu modelimizde ayrıca dört adet kilitlenebilen ve sabitlenebilen tekerleklerde bulunur. Bu tekerlekler sayesinde hastanız yatak üzerinde sabit bir şekilde güvenle yatabilmektedir.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Mdf malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Demir profil malzemeden imal edilmiş dubalı sistem
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

Aşağıdaki linklerden ürünün daha detaylı özelliklerini inceleyebilirsiniz.

  • https://www.haskarmedikal.com/2-motorlu-hasta-karyolasi-hm-900-ozellikleri/
  • https://www.haskarmedikal.com/2-motorlu-hasta-karyolasi/
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.