Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-1750 2 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

HM-1750
10.09.2018
605 görüntülenme
HM-1750 2 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı
2 Motorlu Elektrikli Hasta Yatağı

Bu modelimiz de dual motora sahiptir ve elektrikle çalışmaktadır. Bu modelimizde dual motoru sayesinde baş ve ayak kısmını hareket ettirmektedir. Bu hareketler sonucu hasta yatak üzerinde daha konforlu ve sağlıklı bir tedavi süreci geçirmektedir. İki motorlu mdf hasta yatağı, oldukça kaliteli bir yatak modelidir. Bu yatak üzerinde yatan hastanız daha sağlıklı ve kaliteli bir tedavi süreci geçirmektedir.

İki motorlu mdf modelimiz 120 kilograma kadar taşıma kapasitesine dual motora sahiptir. Bu dual motorun hareketi sonucu hasta daha sağlıklı ve konforlu bir tedavi süreci geçirmektedir. Mdf modelimizde yan korkuluk, başlık, tekerlek ve serum askılığı gibi özel parçalar da bulunur.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Mdf malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem yan korkuluklar
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl/10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

Bu modelimizin yan korkuluğu alüminyum parçadan yapılırken başlıkları ise demirden yapılmaktadır. Bu modelimiz yan korkuluğu oldukça kolay bir şekilde yukarı aşağı hareket edebilmektedir. Yan korkuluk sayesinde hastanızın yatak üzerindeki güvenliği sağlanmaktadır. Bu yatak modelimizin dört bir tarafında serum askılığı takma bölümü bulunmaktadır. Serum askılığı bölümü sayesinde hastanızın serum ihtiyacı kolayca karşılanmaktadır. İki motorlu mdf hasta karyolası modelimizin satışını tüm Türkiye’ye yapmaktayız. Bu karyolanın yan korkuluk, başlık ve motoru yurt dışından ithal olarak geldiği için bu yatağın fiyatı döviz kuruna endekslidir. İki motorlu mdf hasta yatağını siz değerli müşterilerimize iki yıl garantili olarak vermekteyiz. Karyola ayrıca iki yıl boyunca ücretsiz bakıma da sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.