2 motorlu ekonomik hasta yatağı HM-151

İçindekiler

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

HM-1500 2 Motorlu Hasta Yatağı

HM-1500 2 motorlu hasta yatağı Dual motor sistemi ile çalışan bir yatak çeşididir. Yataklar teknoloji destekli olan yataklardır. Yataklar toplamda iki yıl garantilidir. Ancak kullanma talimatlarına dikkat edilmesi durumunda uzun süreler kullanılma olasılığı olan yataklardır. Yatağın korkulukları alüminyumdan üretilir. Bütçenize uygun olan yatak modelleridir. Satın alma durumunuzun olduğu gibi aynı zaman da kiralama durumunuz da mümkündür.

Kiralama süresini kendinizin belirleme durumunuz vardır. 2 motorlu hasta yatağının en önemli özelliklerinden birisi de hem elektrik ile hem de pil ile çalışıyor olmasıdır. Bu sayede elektriklerin kesilmesi durumunda dahi çalışmaya devam eder. Otomatik olması nedeni ile kumandasından kontrol edilme durumu vardır. Yatağın oturma durumuna ayarlanması halinde yataktan kalkmadan temel ihtiyaçlar karşılanabilir.

Motorlu Hasta Yatağının Teknik Özellikleri

Yatağın elektrik motoru sistemi ile çalışıyor olması nedeni ile ayak kısmı ve baş kısmı otomatik olarak hareket edebilir. Karyola üzerinde bulunan delikler sayesinde şiltenin nemlenme durumu olmaz. İki adet motor ile çalışır. Yatak doksan derece ayarlanarak hastaya rahatlıkla yemek yedirilebilir. Ayak kısmının kaldırılması sayesinde hastanın dinlenmesi sağlanabilir. Yatağın fırın boya ile boyanması nedeni ile hastaya herhangi bir zararı bulunmaz. Hasta yatağının başlık kısmı rahatlıkla çıkarılıp rahatlıkla temizlenebilir. Yatağın yan kısmında mandallı sistem bulunur. Bu sistem sayesinde aşağı ya da yukarıya rahatlıkla hareket ettirilebilir. Yatakların 2 sene garantisi bulunur. Aynı zaman da 10 sene de parça garantisi bulunur.

Hasta Yatağı Kullanımında Önemli Noktalar

Hasta yatakları içerisinde en uygun fiyata sahip olan yataktır. Yatağın başlık kısmı ve yan korkuluk kısımları demir profilden elde edilir. Sırt ve ayak kısımlarının ayarlanma özelliği bulunur. Dual motor sistemine sahip olan yataklardır. Ayak ve sırt kısmı 90 dereceye kadar ayarlanma özelliğine sahiptir. 100 kiloya kadar olan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir. Kumanda sistemi sayesinde rahatlıkla hareket ettirilme özelliği vardır. Yan korkulukların mandal ile yapılmış olması nedeni ile korkuluğun rahatlıkla hareket ettirilme durumu vardır. Yatağın yan kısımlarında yer alan serum askılıkları sayesinde zorlanmadan serum takılabilir.