Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-1800 Lazımlıklı Hasta Yatağı

HM-1800
10.09.2018
658 görüntülenme
HM-1800 Lazımlıklı Hasta Yatağı
2 Motorlu Lazımlıklı Hasta Yatağı

Bazı yatalak ve felçli hastalar tuvalet ihtiyacını giderememektedir. Bu tarz hastaların bakımı oldukça zor olmaktadır. Hastanın temizliği ve konforu için hasta yakınının sürekli yatağı temizlemesi gerekir. Hastaların bu tür ihtiyaçlarını rahatça gidermelerine yönelik olarak lazımlıklı hasta yatağı ürettik.

Tuvalet ihtiyacını yatağa gideren hasta hem kendine hem de bakıcısına oldukça zorluk çıkarmaktadır. Bu tarz hastalar için özel olarak üretilen bir yatak türü vardır. Bu yatak türüne lazımlıklı hasta karyolası adı verilir. Lazımlıklı hasta yatağı baş ve ayak kısmını kaldırırken diğer iki motorlu modellerden farklı olarak yatak üzerinde bölme bulunur. Bu bölme sayesinde hasta tuvalet ihtiyacını rahatça giderir. Bu tarz hastalar için oldukça kullanışlı ve rahatlatıcı bir yatak çeşididir.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

Lazımlıklı hasta karyolası şekil olarak ekonomik hasta karyolasına benzemektedir. Yan korkulukları ve başlıkları demirden olan bu karyola kolay bir kullanıma sahiptir. Lazımlıklı hasta karyolasının şiltesi de farklıdır. Diğer yataklardaki şiltelerden farklı olarak lazımlıklı hasta yatağının şiltesinde de özel bir bölüm bulunur. Bu bölüm tuvalet ihtiyacı giderileceği zaman açılır ve hasta rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını giderir. Üç motorlu ve dört motorlu modellerin henüz lazımlıklı modeli bulunmamaktadır. Lazımlıklı hasta karyolası satın alırken sıfır ürün olmasına dikkat edilmesi gerekir. Kiralık olarak hizmeti bulunmayan tek modelimiz lazımlıklı modelimizdir. Çünkü hijyen olarak lazımlıklı model her hastada farklılık gösterebilmektedir. Yüz kilo ve altındaki hastalar için uygun bir karyoladır.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Mdf malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Demir profil malzemeden imal edilmiş dubalı sistem
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.