2 motorlu hasta yatağı HM-159

İçindekiler

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

HM-159 2 Motorlu Hasta Yatağı

HM-159 2 motorlu mdf başlıklı hasta yatağı elektrikli motor sistemi ile çalışır. Kullanımı oldukça kolay olan bir hasta yatağıdır. Rahat bir yatak olması nedeni ile hastaların da sağlığına katkısı bulunur. Yatağın ayak kısmı ve baş kısmı rahatlıkla hareket ettirilebilir. Hastanın tedavi süresi boyunca satın alınma ihtimalinin olduğu gibi aynı zaman da kiralanma durumu da bulunur. Kiralama süresi hastanın iyileşme durumuna göre uzatılabilir. Hasta yatağı evde kullanım için hazırlanmış olan bir hasta yatağıdır. Hastaların rahat yatması amacı ile tasarlanır. Aynı zaman da hastaların hareket kabiliyetini kazanması için de büyük önem taşıyan bir hasta yatağı çeşididir.

Hasta Yatağı Özellikleri

Yatak başlığı ahşap olan bir hasta yatağı çeşididir. Hasta yatağının bütün parçalarının çıkarılarak yeniden takılma durumu bulunur. Yatağın başlık kısmı mdf kaplamadır. Aynı zaman da yatağın şilte kısmının havalı olması nedeni ile ıslanma olasılığını ortadan kaldırır. Hasta sürekli olarak yattığı için bir süre sonra yatakta ıslanmalar meydana gelir. Ancak yatağın şilte kısmının havalı olması nedeni ile vücuda nem girme olasılığı önlenmiş olur. Bu sayede hastanın rahatsız olma durumu da önlenmiş olur. Yatağın hem baş kısmı hem de ayak kısmı hareketlidir. Bu da hastanın ihtiyaçlarını gidermesi konusunda büyük rahatlık sağlayan konular arasında yerini alan bir durumdur.

Hasta Yatağı Hakkında Merak Edilenler

Dual sistemi ile çalışan bir hasta yatağıdır. Elektrik ile çalışmasının yanı sıra aynı zaman da pille çalışma özelliği de bulunur. Kumanda sistemi ile hem ayak kısmı hem de baş kısmı hareket ettirilebilir. Hasta yatağının yan kısmında yer alan korkulukları krom kaplama olur. Bulunan korkuluklar sayesinde hastanın yataktan düşme olasılığı önlenmiş olur. Yan korkuluk kısımları rahatlıkla çıkartılıp takılma özelliğine sahiptir. Tekerlekler sayesinde yatak her yöne rahatlıkla döndürülebilir. Tekerleklerin sabitlenme özelliği de vardır. Hastaya herhangi bir zararı olmayan ve hijyenik olan bir fırın boyama sistemi ile boyanır. Hastanede, huzur evinde, sağlık merkezinde ve evde kullanım için hazırlanmış olan bir yatak çeşididir.