Size bir telefon kadar yakınız
0 541 211 03 22

HM-2000 Abs Başlıklı Hasta Karyolası

HM-2000
10.09.2018
517 görüntülenme
HM-2000 Abs Başlıklı Hasta Karyolası
2 Motorlu Ekonomik Hasta Yatağı

Eğer hastanız yüz kilo ve altındaysa bu modelimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İki motorlu abs modelimiz de dual motora sahiptir. Elektrikle çalışan bu modelimiz dual motoru sayesinde hareket edebilmektedir. Elektrik kesintilerine karşın bu modelimiz kumandası sayesinde çalışmaya devam etmektedir.

Elektrik kesilirse iki motorlu abs hasta karyolası modeli kumandasındaki pil sayesinde yirmi dört saate kadar çalışmaya devam etmektedir. Felçli ve yatalak bir hastanız var ise bu hasta karyolası modelini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İki motorlu abs hasta yatağının yan korkulukları alüminyum malzemeden yapılırken, başlıklar ise plastik malzemeden yapılmıştır. Bu parçalar silinebilir temizlenebilir özelliğe sahiptir ve kolayca yerinden hareket edebilmektedir.

Teslimat Ve Kurulum
İstanbul içinden verdiğiniz siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak adresinize teslim edilir ve kurulumu yapılır.

İki motorlu abs hasta karyolası modelinde de serum askılığı takma bölümü bulunur.  Yatağın hareket edebilmesi sonucu hasta temel ihtiyaçlarını rahat bir şekilde giderebilmektedir.

Oldukça kaliteli bir ürün olan bu hasta yatağı normal yataklara oranla hastanızın daha çabuk ve sağlıklı iyileşmesine katkıda bulunmaktadır.

Bu karyolanın yanında dört parçalı hasta yatağı şiltesini hizmetinize ücretsiz olarak sunmaktayız. Bunun yanında serum askılığını da ücretsiz olarak vermekteyiz. Karyolamız fabrika hatalarına karşın iki yıl garantili olarak hizmetinize sunulur. Bu süre zarfında bizi arayarak karyolanızın bakımını yaptırabilirsiniz. Servisimiz hızlı bir şekilde sorununuza çözüm bularak hastanızı ve sizi mağdur etmemektedir. Firmamız Türkiye’nin en büyük hasta yatağı satış ve kiralama firmasıdır.

Teknik Özellikler Ve Garanti

  • Ölçüler: 90 cm x 190 cm x 50 cm
  • Başlıklar: Abs (Anti Bakteriyel Silinebilir) malzemeden imal edilmiştir.
  • Korkuluklar: Alüminyum tabanca sistem yan korkuluklar
  • Dayanıklılık: 120 kg ağırlığa kadar olan hastaları taşır.
  • Garanti: 2 yıl / 10 yıl yedek parça garantisi

Ürünle Birlikte Ücretsiz Verilen Parçalar

  • 4 parçalı hasta yatağı şiltesi
  • Serum askılığı
  • Pil

Ürünü buradan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.