2 motorlu abs hasta yatağı HM-152
2 motorlu abs hasta yatağı HM-152
2 motorlu abs hasta yatağı HM-152

Teslimat ve kurulum

İstanbul içi siparişleriniz aynı gün içinde ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı yapılmaktadır.

Fiyat Ve Ödeme Seçenekleri

Sağlık Bakanlığı’nın yasaklaması üzerine medikal yatakların fiyatları belirtilemiyor. Telefonla bilgi alabilirsiniz.

HM-152 2 Motorlu ABS Başlıklı Hasta Yatağı

HM-152 2 motorlu Abs başlıklı hasta yatağı evde bakım için özel olarak tasarlanmış olan bir hasta yatağıdır. Ekonomik açıdan uygun olmasının yanı sıra kullanışlı ve rahat bir hasta yatağı çeşididir. Bu nedenle de en fazla tercih edilen hasta yatakları arasında yer alır. Bulunan anti bakteriyel özelliği sayesinde kolaylıkla silinip temizlenebilir. Rahat bir kullanımı vardır. Aynı zaman da hasta sağlığını rahatsız eden hiçbir durumu bulunmaz. İki adet motoru bulunur. Motorları bel altında ve bel üstünde yer alır. Motorları sayesinde istenen pozisyona rahatlıkla gelebilir. Yatağın yan kısmında yer alan serum askısı daha rahat bir kullanım imkânı sağlar. Yatağın kurulumunda ya da teslimatı sırasında herhangi bir ekstra ücret alınmaz.

Abs Başlıklı Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

Dual motor sistemi ile çalışan bir hasta yatağı modelidir. İki adet motor ile çalışır. Hem elektrik hem de pil ile çalışma özelliğine sahiptir. Kumanda sistemi ile hem baş kısmı hem de ayak kısmı rahatlıkla hareket ettirilebilir. Temel ihtiyaçlar ayak kısmın ve baş kısmının hareket ettirilmesi nedeni ile rahatlıkla karşılanabilir. Yatağın yan korkuluk kısımları krom kaplama olarak yapılmıştır. Bu korkuluklar sayesinde hastanın düşme olasılığı engellenmiş olur. Korkuluk kısımları çıkarılıp tekrardan takılabilir. Her yöne dönen 4 adet tekerleği bulunur. Tekerleklerin kilit sistemi sayesinde sabitlenme durumu bulunur. Hijyen nedeni ile fırın boya ile boyanır. Sağlık merkezinde, hastanede, huzur evinde ve evlerde kullanım için üretilmiş olan yataklardır. Hasta yatağına sabitlenebilen bir adet serum askısı bulunur. Yataklar 2 yıl garantilidir. Bunun yanı sıra 10 sene de yedek parça garantisi bulunur. Platform içerisinde yer alan delikleri ile yatak şiltesi hava alır. Bu da nemi engelleyen bir durumdur.

Abs Başlıklı Hasta Yatağı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hasta yatağı 100 kiloya kadar olan her kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Korkuluk kısımlarının bakımı oldukça kolay bir şekilde yapılır. Pratik bir kullanım imkânı bulunur. Başlığın ve yan korkuluk kısımlarının rahatlıkla sökülüp takılma imkânı vardır. Bu sayede rahatlıkla temizlenebilir. Bu da hijyen açısından büyük rahatlık sağlar.